> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Slezan ovládl celoroční soutěž

vloženo: 18.06.2019           komentářů: 0

Společnost Superturnaje.cz, která se věnuje fotografování malých hokejistů na turnajích na svých webových stránkách vyhlásila na začátku hokejové sezóny 2018/19 Celoroční soutěž o evropský superpohár, jehož se účastnil každý tým účastnící se turnajů evidovaných právě na webových stránkách ...superturnaje.cz.

Soutěžilo se napříč všemi věkovými kategoriemi od ročníku 2003 do 2012.

Také HC Slezan Opava se zúčastnil řady turnajů "podporovaných" společností Superturnaje. Největší aktivitu v uplynulé sezóně z opavských družstev vyvíjel tým ročníku 2011 pod vedením trenéra Jiřího Fajkuse, který se zúčastnil turnajů v Orlové, Karviné, Novém Jičíně, Bohumíně, Horním Benešově, Uničově, Krnově, v maďarském Dunaújvárosi a také uspořádal dva vlastní turnaje. V řadě těchto turnajů se opavskému družstvu podařilo dosáhnout velmi dobrých výsledků a dosáhlo tzv. na bednu.

To mu v celkovém součtu vyneslo vítězství v celoroční soutěži za ročník 2011. „Přestože v dané kategorii nejsou rozhodující výsledky a hlavní je radost ze hry, čas strávený v týmu a rozvoj hokejových dovedností, úspěch nás všechny těší. V této kategorii se sešla velmi dobrá parta nejen kluků, ale i rodičů, kteří umí na turnajích své děti svým povzbuzováním skvěle podpořit. Věřím, že kluky bude hokej i nadále bavit a budou dál na sobě pracovat,” řekl trenér Jiří Fajkus.

autor: www.superturnaje.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.