> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Fotbalisté Slezského FC si vyplnili

vloženo: 22.03.2019           komentářů: 0

Fotbalisté Slezského FC si vyplnili reprezentační přestávku přípravným utkáním s brněnskou Zbrojovkou. Opavu poslal do vedení Petr Zapalač, ale hosté skóre třemi góly otočili a zvítězili 3:1.
příp., pátek 22.3.2019, 14:00
SFC Opava - Zbrojovka Brno
1:3

I. poločas: Fendrich – Helebrand, Rychlý, Svozil, Žídek – Stáňa, Zavadil, Janetzký, Zapalač – Opoku, Smola.
II. poločas: Fendrich – Helebrand, Simerský, Radić, Žídek – Řezníček, Jursa – Jurečka, Opoku, Zapalač – Juřena. Trenér: Ivan Kopecký.

I. poločas: Halouska – Kotula, Vraštil, Kryštůfek, Eismann – Bartolomeu, Bariš, Kříž, Vintr – Přichystal, Zikl.
II. poločas: Floder – Kotula, Kryštůfek, Vraštil (61. Štěpanovský), Sukup – Bartolomeu (61. Šumbera), Sedlák, Moučka, Vintr (61. Šural)– Magera, Zikl. Trenér: Pavel Šustr.

Branky: 14. Zapalač – 40. Přichystal, 46. Bartolomeu, 64. Moučka.

Hned v úvodu utkání se dvěma solidními příležitostmi blýskla Zbrojovka, udeřilo ale na opačné straně. Po necelé čtvrthodince Zapalač chytrým obloučkem přeloboval Halousku a Slezané vedli. Druhou branku domácích mohl přidat Stáňa, s jehož ránou měl Halouska potíže, ale míč vyrazil mimo tyče.

Pak Opoku hlavičkou sklepl míč pro Janetzkého, který krásným pasem vysunul Zapalače. Ten se efektní zasekávačkou zbavil beka, jenže svou technickou střelu zakroutil nad brněnskou bránu. Hosté se v závěru první půle dočkali vyrovnání. Přichystal dostal ve vápně spoustu prostoru, rychle se otočil s míčem a prostřelil Fendricha.

Hned po změně stran Zbrojovka otočila skóre. Po dlouhém nákopu se k míči probil dravý Bartolomeu a tvrdou dělovkou pod břevno poslal Brno do vedení. Po hodině hry si Moučka obhodil Helebranda a poslal balon pod vybíhajícím Fendrichem na konečných 1:3.


autor: sfc opava

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.