> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Úplně dobré to ještě není

vloženo: 04.03.2019           komentářů: 0

Martin Gniadek: "Úplně dobré to ještě není"

Po delší zdravotní absenci je Martin Gniadek zpět a je opět oporou opavského týmu. To ukázal už v Nymburku a nezklamal ani proti Děčínu, i když podle jeho vlastních slov to ještě není to "pravé ořechové".

Martine, gratulace týmu i tobě osobně. Dnes to byl báječný obrat.
Tak v poločase jsme šli do šatny s trochu sklopenými hlavami. Oddechli jsme si sice od Ligy mistrů, ale ve čtvrtek nás čekal Nymburk a po dvou dnech fyzický basket s Děčínem. Dnes ale bylo vidět, že Děčín je trochu pod dekou. Nevím přesně kolik, ale mají za sebou i s pohárem sérii porážek a ve druhém poločase, kdy jsme šli trochu přes ně, se u nich nenašel nikdo, kdo by to zvednul a díky tomu jsme dneska vyhráli.

Myslíš, že na jejich psychiku mohl mít vliv pohárový zápas v Novém Jičíně, který měl obdobný průběh jako dnes?
Já myslím, že mají problémy právě s druhými půlemi. To bylo vidět i na zápasu o třetí pohárové místo s Olomouckem. Je jenom na nich, jak se s tím vypořádají. Já nepřeju nikomu nic zlého, takže Děčínu přeju, ať se z toho rychle dostanou.

Všichni čekali na reprezentační pauzu, aby se marodi dali dohromady, ale pořád to není úplně dobré.
Je to tak. Kuba Šiřina si na poháru odrazil patu, což je zranění, kde se neví, jak dlouhá pauza to bude. Luďa Jurečka má zlomenou kost, což má svou dobu hojení a nějaká rehabilitace či něco podobného na to nemá vliv. Musíme být trpěliví a čekat, až se vrátí. Snad se na play-off dáme dohromady všichni a budeme zase předvádět takové výkony, na jaké jsme byli zvyklí minulou sezónu.

Ty jsi byl relativně dlouhou dobu mimo, ale je vidět, že jsi nic nezapomněl.
No to nevím. Zatím se na hřišti necítím úplně dobře, ještě mi chybí kondice, navíc balón jsem v ruce nedržel tři nebo čtyři týdny. Nebudu lhát, ta pauza je prostě znát. Je ale jenom na mně, jak rychle se dostanu zpátky do formy. Dneska mě výborně zastoupil Mirek Kvapil (pozn.: Míra měl na kontě 13 bodů a 13 doskoků), který odehrál skvělé utkání a přeju mu, aby v tom pokračoval.

A rameno je už zcela v pořádku?
Rameno je v pořádku, ale pořád to sem tam cítím. To ale bude asi nějakou dobu ještě trvat.

Teď pojedete k důležitému zápasu do Brna.
V Brně se nehraje úplně jednoduše, je to taková specifická hala. Je multifunkční, takže je tam plno lajn. Současný brněnský tým je dobře složený, jsou tam zahraniční opory plus mladí hráči, kteří dřou v obraně místo těch zahraničních (smích). Takže každý v týmu má svoji roli a nikomu se tam nehraje lehce.

Díky moc za rozhovor. Ať forma stoupá a hlavně ať se ti už vyhýbají zranění!


autor: BK Opava

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

30.12.2018

Vloupání do prodejny v obci Litultovice
Doposud neznámý pachatel spáchal v době kolem půl čtvrté ráno 30. prosince 2018 v obci Litultovice přečin krádeže a přečin poškození cizí věci tím, že se po předchozím rozbití skleněné výplně vstupních dveří se škodou nejméně 5 tisíc korun vloupal do zdejší prodejny smíšeného zboží, odkud odcizil tři láhve alkoholu v hodnotě přes tisíc korun

27.12.2018

Ostravský recidivista
Ostravský recidivista byl zadržen při krádeži zboží v obci Háj ve Slezsku Policisté z Obvodního oddělení v Hlučíně v těchto dnech ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření z přečinu krádeže 32letému muži z Ostravy, neboť tento v polední době 27. prosince 2018 v prodejně potravin na ulici Antonína Vaška v obci Háj ve Slezsku odcizil zboží v hodnotě 345 korun. Celkem 5 kusů čokolád si uschoval pod svůj svrchní oděv a při průchodu přes pokladní zónu bez úhrady byl zadržen pracovníkem bezpečnostní ochranné služby prodejny. Následně byl předán přivolané hlučínské policejní hlídce k dalším procesním úkonům. Při nich bylo prokázáno, že obdobného protiprávního jednání majetkového charakteru se shora jmenovaný muž dopustil v téže prodejně již 20. prosince letošního roku, kdy odcizil 6 kusů čokolád v hodnotě 414 korun.

27.12.2018

Chvíli před půl třetí odpoledne
Dopravní nehoda podnapilého řidiče osobního automobilu v Opavě.Chvíli před půl třetí odpoledne 27. prosince 2018 řídil 62letý místní muž své osobní motorové vozidlo tovární značky Jepp po ulici Pivovarské v Opavě, přičemž najížděl do objektu parkoviště zdejšího Obchodního centra. Přední části vozu však narazil do skleněné výplně fasády domu, poté ihned vycouval, vjel tedy do podzemního parkoviště a zde nejprve narazil do zaparkovaného osobního motorového vozidla tovární značky Ford. Poté nadále pokračoval v jízdě a při parkování ještě narazil do zde odstaveného osobního automobilu tovární značky VW Passat.

25.12.2018

Úmyslné poškození
Úmyslné poškození zaparkovaných automobilů na ulici Krnovské v Opavě Od desáté hodiny večerní 25. prosince 2018 do jedenácté hodiny dopolední následujícího dne se doposud neznámá osoba dopustila v jednom z veřejně přístupných areálů na ulici Krnovské v Opavě přečinu poškození cizí věci tím, že úmyslně poškodila zde zaparkovaná motorová vozidla. Jak bylo dosavadním prověřováním zjištěno, tak dřevěnou židlí došlo k rozbití obou zadních světel a zadního okna u osobního automobilu tovární značky Škoda Octavia, čímž vznikla poškozené soukromé společnosti celková hmotná škoda na majetku ve výši nejméně 5 tisíc korun

23.12.2018

Opavští policisté prověřují
Opavští policisté prověřují krádež peněženky v jedné z kateřinských restaurací Doposud neznámý pachatel spáchal v podvečerních hodinách 23. prosince 2018 v prostorách restaurace na ulici Pekařské v Opavě-Kateřinkách přečin krádeže a přečin neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku tím, že využil nepozornosti poškozeného místního 46letého muže a z jeho volně odložené bundy mu odcizil pánskou koženou peněženku černé barvy. V ní se nacházely finanční prostředky, platební karty, osobní doklady a doklady k automobilu, vše v celkové hodnotě téměř 12 tisíc korun