> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Opava získala ofenzivní posilu.

vloženo: 28.02.2019           komentářů: 0

Z České Třebové přichází Ondra Hudec

Manažerský tým SHC Opava přes zimu nezahálel a dokázal do Opavy přivézt velmi zajímavou posilu, kterou jsi diváci mohou dobře pamatovat. Rychlonohý pravák Ondra Hudec, který loni slavil s Českou Třebovou mistrovský titul v 2.NHbL. V letošní sezóně dokázal “Hudy“ nasbírat 7 bodů v 7 zápasech za svůj mateřský oddíl. Našemu “investigativnímu“ oddělení se dokonce podařilo zjistit informaci, že Ondra je vášnivým hráčem Piškvorek, ve kterých dokázal získat titul České republiky v roce 2011.

Hudy

Pro naše diváky, hráče a hlavně brankáře Grufíka jsi dobře známou firmou. Jak si pamatuješ na vzájemné zápasy?

Vzpomínky jsou spíš negativní, když jsme ve velké většině zápasů proti Opavě tahali za kratší konec. Ale paradoxně jsme tady vždy měli nějakou story, na které se u nás v kabině v České Třebové vzpomíná často ještě teď. Největší vzpomínky jsou potom asi na naši poslední vzájemnou sérii z jara 2016, kdy jsme Vás trápili v 1. kole play-off a do Opavy si půlka týmu ani nevzala věci na přespání, protože jsme čekali, že to v sobotu odehrajeme a pojedeme domů. A nakonec z toho bylo až nedělní prodloužení.

Loni se Vám podařilo s Českou Třebovou vyhrát 2.NHBL. Myslíš si, že dokážeš tuto svou vítěznou auru přenést i do slezské metropole?

Doufám, že ano. I když na podzim jsme měli místy problém si ji udržet i v České Třebové. Ale do Opavy jsem šel, protože chci vyhrávat, a myslím, že stejný cíl má i zbytek týmu. Takže věřím, že na jaře vítězná aura v Opavě bude.

Jaké jsou tvoje další úspěchy a v čem posílíš Slezany?

Největší a asi i jediný úspěch je jen to loňské vítězství ve 2. lize. Jinak jsme toho bohuželve Třebové moc nevyhrávali, tak teď se něco přidá. Snad budu posilou směrem dopředu, rychlost a technika vždy byly moje přednosti, a bude mi to tam padat. Poslední roky jsem ty body sbíral jak v 1. tak i 2. lize celkem pravidelně, tak jen aby to pokračovalo i v dresu Opavy.

Jak se ti zatím jeví Opava?

První dojmy jsou jednoznačně pozitivní. V kabině to vypadá na skvělou partu, takže to jen přenést na hřiště, bavit se a vyhrávat.

Co by si vzkázal divákům a našemu nedělnímu soupeři z Hostivaře. Mají si na tebe dávat velký pozor?

Snad jen, ať přijdou v hojném počtu, protože v České Třebové jich kromě loňského play-off poslední dobou moc nechodí, což mě mrzí, a s kulisou se vždy hraje lépe. Doufám, že se budou diváci bavit a uvidí výhru za 3 body. Do Hostivaře asi nemám co, pro mě to je neznámá, ještě nikdy jsem proti nim nehrál. Tak uvidíme s čím v neděli přijedou.

autor: http://shcopava.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.