> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Opava získala ofenzivní posilu.

vloženo: 28.02.2019           komentářů: 0

Z České Třebové přichází Ondra Hudec

Manažerský tým SHC Opava přes zimu nezahálel a dokázal do Opavy přivézt velmi zajímavou posilu, kterou jsi diváci mohou dobře pamatovat. Rychlonohý pravák Ondra Hudec, který loni slavil s Českou Třebovou mistrovský titul v 2.NHbL. V letošní sezóně dokázal “Hudy“ nasbírat 7 bodů v 7 zápasech za svůj mateřský oddíl. Našemu “investigativnímu“ oddělení se dokonce podařilo zjistit informaci, že Ondra je vášnivým hráčem Piškvorek, ve kterých dokázal získat titul České republiky v roce 2011.

Hudy

Pro naše diváky, hráče a hlavně brankáře Grufíka jsi dobře známou firmou. Jak si pamatuješ na vzájemné zápasy?

Vzpomínky jsou spíš negativní, když jsme ve velké většině zápasů proti Opavě tahali za kratší konec. Ale paradoxně jsme tady vždy měli nějakou story, na které se u nás v kabině v České Třebové vzpomíná často ještě teď. Největší vzpomínky jsou potom asi na naši poslední vzájemnou sérii z jara 2016, kdy jsme Vás trápili v 1. kole play-off a do Opavy si půlka týmu ani nevzala věci na přespání, protože jsme čekali, že to v sobotu odehrajeme a pojedeme domů. A nakonec z toho bylo až nedělní prodloužení.

Loni se Vám podařilo s Českou Třebovou vyhrát 2.NHBL. Myslíš si, že dokážeš tuto svou vítěznou auru přenést i do slezské metropole?

Doufám, že ano. I když na podzim jsme měli místy problém si ji udržet i v České Třebové. Ale do Opavy jsem šel, protože chci vyhrávat, a myslím, že stejný cíl má i zbytek týmu. Takže věřím, že na jaře vítězná aura v Opavě bude.

Jaké jsou tvoje další úspěchy a v čem posílíš Slezany?

Největší a asi i jediný úspěch je jen to loňské vítězství ve 2. lize. Jinak jsme toho bohuželve Třebové moc nevyhrávali, tak teď se něco přidá. Snad budu posilou směrem dopředu, rychlost a technika vždy byly moje přednosti, a bude mi to tam padat. Poslední roky jsem ty body sbíral jak v 1. tak i 2. lize celkem pravidelně, tak jen aby to pokračovalo i v dresu Opavy.

Jak se ti zatím jeví Opava?

První dojmy jsou jednoznačně pozitivní. V kabině to vypadá na skvělou partu, takže to jen přenést na hřiště, bavit se a vyhrávat.

Co by si vzkázal divákům a našemu nedělnímu soupeři z Hostivaře. Mají si na tebe dávat velký pozor?

Snad jen, ať přijdou v hojném počtu, protože v České Třebové jich kromě loňského play-off poslední dobou moc nechodí, což mě mrzí, a s kulisou se vždy hraje lépe. Doufám, že se budou diváci bavit a uvidí výhru za 3 body. Do Hostivaře asi nemám co, pro mě to je neznámá, ještě nikdy jsem proti nim nehrál. Tak uvidíme s čím v neděli přijedou.

autor: http://shcopava.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

30.12.2018

Vloupání do prodejny v obci Litultovice
Doposud neznámý pachatel spáchal v době kolem půl čtvrté ráno 30. prosince 2018 v obci Litultovice přečin krádeže a přečin poškození cizí věci tím, že se po předchozím rozbití skleněné výplně vstupních dveří se škodou nejméně 5 tisíc korun vloupal do zdejší prodejny smíšeného zboží, odkud odcizil tři láhve alkoholu v hodnotě přes tisíc korun

27.12.2018

Ostravský recidivista
Ostravský recidivista byl zadržen při krádeži zboží v obci Háj ve Slezsku Policisté z Obvodního oddělení v Hlučíně v těchto dnech ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření z přečinu krádeže 32letému muži z Ostravy, neboť tento v polední době 27. prosince 2018 v prodejně potravin na ulici Antonína Vaška v obci Háj ve Slezsku odcizil zboží v hodnotě 345 korun. Celkem 5 kusů čokolád si uschoval pod svůj svrchní oděv a při průchodu přes pokladní zónu bez úhrady byl zadržen pracovníkem bezpečnostní ochranné služby prodejny. Následně byl předán přivolané hlučínské policejní hlídce k dalším procesním úkonům. Při nich bylo prokázáno, že obdobného protiprávního jednání majetkového charakteru se shora jmenovaný muž dopustil v téže prodejně již 20. prosince letošního roku, kdy odcizil 6 kusů čokolád v hodnotě 414 korun.

27.12.2018

Chvíli před půl třetí odpoledne
Dopravní nehoda podnapilého řidiče osobního automobilu v Opavě.Chvíli před půl třetí odpoledne 27. prosince 2018 řídil 62letý místní muž své osobní motorové vozidlo tovární značky Jepp po ulici Pivovarské v Opavě, přičemž najížděl do objektu parkoviště zdejšího Obchodního centra. Přední části vozu však narazil do skleněné výplně fasády domu, poté ihned vycouval, vjel tedy do podzemního parkoviště a zde nejprve narazil do zaparkovaného osobního motorového vozidla tovární značky Ford. Poté nadále pokračoval v jízdě a při parkování ještě narazil do zde odstaveného osobního automobilu tovární značky VW Passat.

25.12.2018

Úmyslné poškození
Úmyslné poškození zaparkovaných automobilů na ulici Krnovské v Opavě Od desáté hodiny večerní 25. prosince 2018 do jedenácté hodiny dopolední následujícího dne se doposud neznámá osoba dopustila v jednom z veřejně přístupných areálů na ulici Krnovské v Opavě přečinu poškození cizí věci tím, že úmyslně poškodila zde zaparkovaná motorová vozidla. Jak bylo dosavadním prověřováním zjištěno, tak dřevěnou židlí došlo k rozbití obou zadních světel a zadního okna u osobního automobilu tovární značky Škoda Octavia, čímž vznikla poškozené soukromé společnosti celková hmotná škoda na majetku ve výši nejméně 5 tisíc korun

23.12.2018

Opavští policisté prověřují
Opavští policisté prověřují krádež peněženky v jedné z kateřinských restaurací Doposud neznámý pachatel spáchal v podvečerních hodinách 23. prosince 2018 v prostorách restaurace na ulici Pekařské v Opavě-Kateřinkách přečin krádeže a přečin neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku tím, že využil nepozornosti poškozeného místního 46letého muže a z jeho volně odložené bundy mu odcizil pánskou koženou peněženku černé barvy. V ní se nacházely finanční prostředky, platební karty, osobní doklady a doklady k automobilu, vše v celkové hodnotě téměř 12 tisíc korun