> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Fotbalisté SFC míří do Jablonce

vloženo: 16.02.2019           komentářů: 0

Fotbalisté SFC míří do Jablonce, na Střelnici chtějí loupit.Na hřišti aktuálně třetího týmu FORTUNA:LIGY se představí v neděli naši fotbalisté. Severočeši jsou velkými favority, ale Opava je odhodlána na Střelnici bodovat.

Pro trenéra Ivana Kopeckého bude mít zápas trošku zvláštní náboj. „V Jablonci jsem působil, dělal jsem asistenta Zdenku Frťalovi. Mám na toto angažmá příjemné vzpomínky. Z tehdejších hráčů tam moc kluků nezůstalo,“ říká opavský trenér. „Snad dva, tři hráči,“ loví v paměti.

Favorit nedělního duelu je jasně daný. „Jablonec sice prošel v zimě hráčskou obměnou, ale kádr má kvalitní. Třeba takový Vatajelu má podle mě více zkušeností, než měl Hanousek,“ pokračuje trenér Kopecký. „Jablonec je favoritem, ale pro nás je to další utkání, ve kterém chceme bodovat,“ dodává jedním dechem.

Trenér viděl Severočechy na vlastní oči při jejich výhře v Olomouci. „Víme o jabloneckých kvalitách i slabinách. Připraveni jsme dobře,“ míní a hned říká něco k silným stránkám soupeře: „Jsou silní v křídelních prostorech. Na jedné straně Holeš – Jovovič, na druhé Sobol – Vatajelu. Na to si musíme dát pozor, samozřejmě i na Doležala, který má slušnou fazónu. Výborné mají také standardní situace.“

Opava jede na sever Čech v kompletním složení. „Jsem rád, že kluci jako Matěj Hrabina nebo Dominik Simerský jsou v pořádku. Naplno trénují také Tomáš Jursa s Honzou Schaffartzikem,“ pochvaluje si Kopecký, který už může počítat i Jaroslavem Svozilem.

Utkání začíná v neděli 17. února od 15 hodin.

autor: SFC Opava

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.