> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

"Rozloučili jsme se důstojně"

vloženo: 07.02.2019           komentářů: 0

Václav Bujnoch: "Rozloučili jsme se důstojně"

Bitvu s vítězným koncem v pro Opavu posledním zápase Ligy mistrů jsme probrali s Vaškem Bujnochem.Ten za 31 minut na palubovce zaznamenal 20 bodů, přidal 8 doskoků a jeden zisk a spolu s Radkem Kouřilem byl největším tahounem opavského týmu.

Václave, velká gratulace týmu i tobě. Jak bys dnešní zápas shrnul?
Děkujeme za gratulaci. Dneska jsme do toho zase po nějaké době dali odhodlání a srdce a to se ukázalo i na palubovce. Je vidět, že když se nám trošku daří a můžeme hrát ve větším počtu, tak můžeme konkurovat i takovým týmům, jako je třeba Bonn.

A jak bys ze svého hlediska zhodnotil celé účinkování Opavy v Lize mistrů?
Mělo to svoje stinné stránky, ale byly tam i pěkné okamžiky. Myslím si, že celkově to s nějakým odstupem budeme hodnotit pozitivně. Máme dvě výhry, je fajn, že jsme to takhle uzavřeli. Myslím, že jsme se soutěží důstojně rozloučili.

Ty jsi naskočil už v Ostravě. Limituje tě ještě tvé zranění?
Ještě to není úplně dohojené, ale hrát se s tím už dá. Mám to zatejpované, hraji sice pod práškama proti bolesti, ale jak už jsme řekl, hrát se s tím dá.

Ještě, že jsi v Ostravě byl, Opava také mohla dohrávat ve čtyřech.
Je to tak, vypadalo to s námi už hodně bledě. Těch zranění a nemocí už bylo tolik, že málem musel nastoupit i masér (smích). Ale nakonec jsme to zvládli a dovezli i výhru.

Jsi ty osobně rád, že už Liga mistrů pro vás skončila?
Tak zážitky byly krásné, bohužel některé zápasy nám vůbec nevyšly. Ale myslím si, že i kvůli těm zraněním jsme toho už měli všichni dost.

Teď vás čeká Final 4 v Novém Jičíně. Jak to vidíš tam?
První zápas hrajeme s Děčínem, to je úplně otevřené. Oni jedou z velké dálky, my doufám budeme mít podporu fanoušků. Určitě chceme do finále.

Do nadstavby jdete ze sedmého místa. Určitě ho budete chtít vylepšit.
Tak to jednoznačně. To není místo, na kterém bychom chtěli končit před play-off. Myslím si, že posun minimálně o jednu dvě příčky je v našich silách.

Díky moc za rozhovor a ať se daří týmu i tobě v poháru i KNBL!

autor: BK Opava

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

30.12.2018

Vloupání do prodejny v obci Litultovice
Doposud neznámý pachatel spáchal v době kolem půl čtvrté ráno 30. prosince 2018 v obci Litultovice přečin krádeže a přečin poškození cizí věci tím, že se po předchozím rozbití skleněné výplně vstupních dveří se škodou nejméně 5 tisíc korun vloupal do zdejší prodejny smíšeného zboží, odkud odcizil tři láhve alkoholu v hodnotě přes tisíc korun

27.12.2018

Ostravský recidivista
Ostravský recidivista byl zadržen při krádeži zboží v obci Háj ve Slezsku Policisté z Obvodního oddělení v Hlučíně v těchto dnech ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření z přečinu krádeže 32letému muži z Ostravy, neboť tento v polední době 27. prosince 2018 v prodejně potravin na ulici Antonína Vaška v obci Háj ve Slezsku odcizil zboží v hodnotě 345 korun. Celkem 5 kusů čokolád si uschoval pod svůj svrchní oděv a při průchodu přes pokladní zónu bez úhrady byl zadržen pracovníkem bezpečnostní ochranné služby prodejny. Následně byl předán přivolané hlučínské policejní hlídce k dalším procesním úkonům. Při nich bylo prokázáno, že obdobného protiprávního jednání majetkového charakteru se shora jmenovaný muž dopustil v téže prodejně již 20. prosince letošního roku, kdy odcizil 6 kusů čokolád v hodnotě 414 korun.

27.12.2018

Chvíli před půl třetí odpoledne
Dopravní nehoda podnapilého řidiče osobního automobilu v Opavě.Chvíli před půl třetí odpoledne 27. prosince 2018 řídil 62letý místní muž své osobní motorové vozidlo tovární značky Jepp po ulici Pivovarské v Opavě, přičemž najížděl do objektu parkoviště zdejšího Obchodního centra. Přední části vozu však narazil do skleněné výplně fasády domu, poté ihned vycouval, vjel tedy do podzemního parkoviště a zde nejprve narazil do zaparkovaného osobního motorového vozidla tovární značky Ford. Poté nadále pokračoval v jízdě a při parkování ještě narazil do zde odstaveného osobního automobilu tovární značky VW Passat.

25.12.2018

Úmyslné poškození
Úmyslné poškození zaparkovaných automobilů na ulici Krnovské v Opavě Od desáté hodiny večerní 25. prosince 2018 do jedenácté hodiny dopolední následujícího dne se doposud neznámá osoba dopustila v jednom z veřejně přístupných areálů na ulici Krnovské v Opavě přečinu poškození cizí věci tím, že úmyslně poškodila zde zaparkovaná motorová vozidla. Jak bylo dosavadním prověřováním zjištěno, tak dřevěnou židlí došlo k rozbití obou zadních světel a zadního okna u osobního automobilu tovární značky Škoda Octavia, čímž vznikla poškozené soukromé společnosti celková hmotná škoda na majetku ve výši nejméně 5 tisíc korun

23.12.2018

Opavští policisté prověřují
Opavští policisté prověřují krádež peněženky v jedné z kateřinských restaurací Doposud neznámý pachatel spáchal v podvečerních hodinách 23. prosince 2018 v prostorách restaurace na ulici Pekařské v Opavě-Kateřinkách přečin krádeže a přečin neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku tím, že využil nepozornosti poškozeného místního 46letého muže a z jeho volně odložené bundy mu odcizil pánskou koženou peněženku černé barvy. V ní se nacházely finanční prostředky, platební karty, osobní doklady a doklady k automobilu, vše v celkové hodnotě téměř 12 tisíc korun