> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Ples seniorů

vloženo: 03.02.2019           komentářů: 0

Ples seniorů se odehraje na vlně První republiky

Ples seniorů, který se bude konat v pátek 8. února od 15 hodin v Kulturním domě Hlučín, je určený především pro členy kluby seniorů v Hlučíně, Darkovičkách, Bobrovníkách a Vrablovci i pro seniory ze Svazu tělesně postižených a z Domova pod Vinnou horou. Přihlásit se mohou i další zájemci, kteří dosáhli seniorského věku.

"Ples seniorů je každým rokem jedním z tradičních vrcholů hlučínské plesové sezony a nás samozřejmě moc těší, že jím děláme radost jeho návštěvníkům," uvedla místostarostka Petra Řezáčová.
"Letošní ples se odehraje ve stylu První republiky. Kdo bude mít chuť, možnost a náladu, může přijít v oblečení typickém pro 20. léta dvacátého století. Na bále vynikne krása klobouků, šperků, šátků, korálků i klasických doplňků. Není to samozřejmě podmínkou, ale drobná stylizace návštěvníkům poskytne možnost vrátit se na chvíli do starých časů,"řekla za pořadatele vedoucí odboru rozvoje Městského úřadu Hlučín Darina Krejzlová.
Vstupné je symbolické, jeden lístek přijde na 50 korun. V ceně je teplá večeře, káva nebo čaj, voda, víno, zákusek. K tanci i poslechu bude hrát skupina Klasik.
Zájemci o účast na plese se mohou hlásit do 18. ledna na odboru rozvoje Městského úřadu v Hlučíně u Sabiny Lorencové na telefonním čísle 595 020 317, popřípadě mailem na adrese lorencova@hlucin.cz, nebo osobně na hlučínské radnici v budově B, dveře B101. Ples nebude volně přístupný. Vstupenky obdrží nahlášení zájemci při vstupu na ples na základě seznamu přihlášených osob.

autor: www.hlucin.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.