> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Těžká facka v Paříži

vloženo: 14.12.2018           komentářů: 0

Propadákem skončilo vystoupení opavských basketbalistů v zápase Ligy mistrů ve Francii. Slezané prohráli s Nanterre, týmem z předměstí Paříže 110:64.

Od prvních minut bylo vše špatně. Opava začala vlažně a soupeř ji za to trestal, rychle si vypracoval osmibodový náskok. „Vstupy do zápasu jsou důležité, my ten náš nezvládli,“ krčil rameny Petr Czudek. „U všeho jsme byli pozdě, prakticky po pěti minutách bylo rozhodnuto,“ konstatoval smutným tónem ve hlasu šéf opavské lavičky.

Trápení Opavy nemělo konce. „Hráli jsme naivně a Nanterre nás za to potrestalo. Hledali jsme svou tvář, ale nenašli. Čekal jsem, že se alespoň v jedné čtvrtině vyhrajeme, ale bohužel,“ dodal zklamaný šéf opavské lavičky.

Nanterre 92 – BK Opava 110:64 (33:11, 60:24, 98:52)

Body: Waters 19, Konate 15, Treadwell, Invemizi po 13, Juskevicius, Pansa po 10, Senglin 9, Gamble, Carne po 8, Mensah 5 – Kvapil 15, Bujnoch 14, Klečka 11, Šiřina, Slavík po 5, Gniadek, Kouřil, Jurečka po 4, Švandrlík 2. Rozhodčí: Cici, Vitkauskas, Kardum. TH: 13/16:10/18. Trojky: 15:4. Doskoky: 41:35. Diváci: 1750.

autor: www.bkopava.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.