> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Strašně důležité tři body

vloženo: 12.12.2018           komentářů: 0

Strašně důležité tři body, hlásí Simerský. Chválí produktivitu.Hrdinou pondělního utkání s Libercem se stalo obránce Slezského FC Dominik Simerský, který šest minut před koncem po rohu Jursy zařídil druhé venkovní vítězství Opavy v probíhajícím ročníku FORTUNA:LIGY.

„Mysleli jsme na to, že se nám venku nedaří. Liberec měl doma výborné výsledky. Tolik jim nevyšel zápas v Teplicích, a tak jsme doufali, že si „formu“ z Teplic přenesou do našeho zápasu. Odbojovali jsme to a štěstí se přiklonilo k nám. Byl to remízový zápas. Moc šancí nebylo, ale my jsme dali dva góly,“ pochvaluje si.

„Liberec hrál předtím velice dobře. Mají šikovné hráče směrem dopředu. Je možné, že i počasí potažmo terén pro ně nebyl ideální. Nechtěl jsem to tak blbě říct, ale tyhle terény jsou spíš o bojovnosti, což svědčilo nám,“ přiznává Dominik Simerský. „Pro nás jsou to strašně důležité tři body vzhledem k výsledkům, které byly v tomto kole,“ uzavírá.

První poločas skončil na stadionu U Nisy po gólech Janetzkého a Potočného 1:1 a zdálo se, že duel skončí remízou. V 80. minutě byl ovšem po druhé žluté kartě vyloučen Ševčík. „Zápas to ovlivnilo hodně, hrálo nám to do karet. Gól jsme dali až v přesilovce. Na druhou stranu závěr byl pro nás hodně hektický, protože domácí měli velkou šanci. Měli jsme i štěstí,“ přiznává Simerský.

Právě on se stal opavským hrdinou, když čtyři minuty po vyloučenÍ Ševčíka udeřil. Po rohu Jursy totiž Žídek hlavou přiťukl Simerskému, který propálil Nguyena. „Jestli jsme měli dvě, nebo tři střely na bránu, byli jsme hodně produktivní. Oni dali gól z přímáku, takže to opět začínalo 0:0. Pak jsme poctivě bránili a čekali jsme na chybu Liberce, který ji udělal, a my jsme ji potrestali,“ dodává stoper Slezanů.

autor: Slezský FC Opava

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.