> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Rezerva si poradila s UP Olomouc

vloženo: 10.12.2018           komentářů: 0

Třetí výhru v řadě si připsalo naše béčko a dostalo se do středu tabulky skupiny Východ 1. ligy.

Z pendlů se tetokrát představil jen Jirka Štěpánek, zato se na palubovce objevil opět kapitán a hrající asistent Kryštof Vlček. V dresu hostů vyběhli také bývalí hráči Opavy Martin Vaňák a Petr Martikán. Zápas začal podle očekávání, domácí od počátku vedli a první čtvrtinu ovládli o 11 bodů. Jejich vedení se pak natáhlo na rozdíl 26 bodů, ale hosté v závěru poločasu stav mírně zkorigovali.

Žádná selanka se ale nekonala. Olomoučtí basketbalisté začali Opavu stahovat a sto vteřin před koncem třetí čtvrtiny svítil na ukazateli stav 62:57. Opava si ale vzala v posledním dějství dvouciferný náskok zpět a když v závěru ukořistil míč Kryštof Vlček a zakončil ukázkovým dunkem, hosté se už na další odpor nezmohli a jsou i po 12. kole bez vítězství.

Double-double si tentokrát připsali Kryštof Vlček (21 bodů, 10 doskoků) a Daniel Kopf (16 bodů, 10 doskoků), nejužitečnějším hráčem zápasu byl ale Dominik Janoš (val. 28).

BK Opava B - UP Olomouc 85:72 (22:11 48:33 64:57)
Body: Vlček Kryštof 21, Janoš Dominik 18, Kopf Daniel 16, Žídek Dalibor 8, Štěpánek Jiří 7, Týn Ondřej 6, Kurečka Šimon 5, Pavlík Mikuláš 4 - Hanuš Jakub 22, Vaňák Martin 19, Hein Roman 15, Jílek David 8, Strniště Matěj 4, Hoblík Robin 2, Martikán Petr 2; dvojky: 42/25 - 41/16; trojky: 19/6 - 33/11; TH: 27/17 - 16/7; chyby: 21 - 23; doskoky: 46 - 39; rozhodčí: Hecl, Nehoda; diváků: 44

V příštím kole jede naše rezerva na horkou palubovku Zlína, jehož dres oblékají m.j. bratři Ihringové a Petr "Doky" Dokoupil. Doma se opět představí až po Novém roce, kdy bude v pátek 4.1.2019 hostit v regionálním derby celek Nového Jičína, na jehož palubovce po nezvládnutém závěru prohrála 79:80.


autor: BK Opava

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.