> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Slezan smetl Pelhřimov devíti góly

vloženo: 24.11.2018           komentářů: 0

Drtivá výhra! Slezan smetl Pelhřimov devíti góly

Tady nebylo o čem. Opavští hokejisté si hladce poradili se soupeřem z Pelhřimova. V první třetině načali Lední Medvědy dvěma góly, ve druhé části nasázeli další čtyři branky, a nakonec zvítězili hladce 9:0
20.kolo, sobota 24.11.2018
HC Slezan Opava
9:0
(2:0, 4:0, 3:0)
HC Spartak Pelhřimov
Branky a nahrávky: 8. Pělucha (Rousek), 15. Malina (Spratek, Herman), 21. Černý (Hartmann, Wolf), 24. Zelenkov (Bjurkland, Herman), 25. Wolf (Herman, Slavík), 26. Malina (Spratek, Zouhar), 48. Spratek (Malina), 50. Šindelář (Vilinskij, Zelenkov), 56. Spratek.
Rozhodčí: Vaněk – Bubela, Zedník. Průběh utkání: 9:0.
HC Slezan Opava: Wanecki – Zouhar, Krejčí, Šindelář, Štindl, Vilinskij – Pělucha, Herman, Rousek, Jánošík, Zelenkov, Bjurkland, Spratek, Wolf, Hartmann, L. Černý, Malina.
HC Spartak Pelhřimov: Urban – Kříž, Vjačka, A. Černý, Krtek, Port, Kasalý – Hadrava, Vysloužil, Kopic, Votápek, Siřiště, Šulák, Kasalý, Šafránek, Kuba.
Komentář k zápasu

Opavští se rozjížděli pomaleji. Skóre otevřel Pělucha a po něm se v první třetině prosadil i Malina. „Začátek utkání byl sice z naší strany více než rozpačitý, ale od druhé třetiny jsme přidali v bruslení a zápas dovedli k povinnému vítězství,” řekl opavský kouč Martin Janeček po jednoznačné výhře 9:0.

Od druhé dvacetiminutovky už to byl v podání Slezanu koncert. Postupně skórovali Černý, Zelenkov i Wolf a podruhé v utkání se prosadil Malina. Lední Medvědi se nezmohli na odpověď, naopak ve třetí části inkasovali další tři branky a bylo hotovo.

„Po utkání jsem hráčům poděkoval, ale jedním dechem jsem dodal, že nás v úterý čeká úplně jiný level, na který je třeba se koncentrovat už teď,“ vyhlíží Janeček zápas s Hodonínem.

Ten startuje na opavském ledě netradičně už v úterý 27. listopadu od 18 hodin.


autor: HC Slezan Opava

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.