> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Slezan smetl Pelhřimov devíti góly

vloženo: 24.11.2018           komentářů: 0

Drtivá výhra! Slezan smetl Pelhřimov devíti góly

Tady nebylo o čem. Opavští hokejisté si hladce poradili se soupeřem z Pelhřimova. V první třetině načali Lední Medvědy dvěma góly, ve druhé části nasázeli další čtyři branky, a nakonec zvítězili hladce 9:0
20.kolo, sobota 24.11.2018
HC Slezan Opava
9:0
(2:0, 4:0, 3:0)
HC Spartak Pelhřimov
Branky a nahrávky: 8. Pělucha (Rousek), 15. Malina (Spratek, Herman), 21. Černý (Hartmann, Wolf), 24. Zelenkov (Bjurkland, Herman), 25. Wolf (Herman, Slavík), 26. Malina (Spratek, Zouhar), 48. Spratek (Malina), 50. Šindelář (Vilinskij, Zelenkov), 56. Spratek.
Rozhodčí: Vaněk – Bubela, Zedník. Průběh utkání: 9:0.
HC Slezan Opava: Wanecki – Zouhar, Krejčí, Šindelář, Štindl, Vilinskij – Pělucha, Herman, Rousek, Jánošík, Zelenkov, Bjurkland, Spratek, Wolf, Hartmann, L. Černý, Malina.
HC Spartak Pelhřimov: Urban – Kříž, Vjačka, A. Černý, Krtek, Port, Kasalý – Hadrava, Vysloužil, Kopic, Votápek, Siřiště, Šulák, Kasalý, Šafránek, Kuba.
Komentář k zápasu

Opavští se rozjížděli pomaleji. Skóre otevřel Pělucha a po něm se v první třetině prosadil i Malina. „Začátek utkání byl sice z naší strany více než rozpačitý, ale od druhé třetiny jsme přidali v bruslení a zápas dovedli k povinnému vítězství,” řekl opavský kouč Martin Janeček po jednoznačné výhře 9:0.

Od druhé dvacetiminutovky už to byl v podání Slezanu koncert. Postupně skórovali Černý, Zelenkov i Wolf a podruhé v utkání se prosadil Malina. Lední Medvědi se nezmohli na odpověď, naopak ve třetí části inkasovali další tři branky a bylo hotovo.

„Po utkání jsem hráčům poděkoval, ale jedním dechem jsem dodal, že nás v úterý čeká úplně jiný level, na který je třeba se koncentrovat už teď,“ vyhlíží Janeček zápas s Hodonínem.

Ten startuje na opavském ledě netradičně už v úterý 27. listopadu od 18 hodin.


autor: HC Slezan Opava

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

30.12.2018

Vloupání do prodejny v obci Litultovice
Doposud neznámý pachatel spáchal v době kolem půl čtvrté ráno 30. prosince 2018 v obci Litultovice přečin krádeže a přečin poškození cizí věci tím, že se po předchozím rozbití skleněné výplně vstupních dveří se škodou nejméně 5 tisíc korun vloupal do zdejší prodejny smíšeného zboží, odkud odcizil tři láhve alkoholu v hodnotě přes tisíc korun

27.12.2018

Ostravský recidivista
Ostravský recidivista byl zadržen při krádeži zboží v obci Háj ve Slezsku Policisté z Obvodního oddělení v Hlučíně v těchto dnech ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření z přečinu krádeže 32letému muži z Ostravy, neboť tento v polední době 27. prosince 2018 v prodejně potravin na ulici Antonína Vaška v obci Háj ve Slezsku odcizil zboží v hodnotě 345 korun. Celkem 5 kusů čokolád si uschoval pod svůj svrchní oděv a při průchodu přes pokladní zónu bez úhrady byl zadržen pracovníkem bezpečnostní ochranné služby prodejny. Následně byl předán přivolané hlučínské policejní hlídce k dalším procesním úkonům. Při nich bylo prokázáno, že obdobného protiprávního jednání majetkového charakteru se shora jmenovaný muž dopustil v téže prodejně již 20. prosince letošního roku, kdy odcizil 6 kusů čokolád v hodnotě 414 korun.

27.12.2018

Chvíli před půl třetí odpoledne
Dopravní nehoda podnapilého řidiče osobního automobilu v Opavě.Chvíli před půl třetí odpoledne 27. prosince 2018 řídil 62letý místní muž své osobní motorové vozidlo tovární značky Jepp po ulici Pivovarské v Opavě, přičemž najížděl do objektu parkoviště zdejšího Obchodního centra. Přední části vozu však narazil do skleněné výplně fasády domu, poté ihned vycouval, vjel tedy do podzemního parkoviště a zde nejprve narazil do zaparkovaného osobního motorového vozidla tovární značky Ford. Poté nadále pokračoval v jízdě a při parkování ještě narazil do zde odstaveného osobního automobilu tovární značky VW Passat.

25.12.2018

Úmyslné poškození
Úmyslné poškození zaparkovaných automobilů na ulici Krnovské v Opavě Od desáté hodiny večerní 25. prosince 2018 do jedenácté hodiny dopolední následujícího dne se doposud neznámá osoba dopustila v jednom z veřejně přístupných areálů na ulici Krnovské v Opavě přečinu poškození cizí věci tím, že úmyslně poškodila zde zaparkovaná motorová vozidla. Jak bylo dosavadním prověřováním zjištěno, tak dřevěnou židlí došlo k rozbití obou zadních světel a zadního okna u osobního automobilu tovární značky Škoda Octavia, čímž vznikla poškozené soukromé společnosti celková hmotná škoda na majetku ve výši nejméně 5 tisíc korun

23.12.2018

Opavští policisté prověřují
Opavští policisté prověřují krádež peněženky v jedné z kateřinských restaurací Doposud neznámý pachatel spáchal v podvečerních hodinách 23. prosince 2018 v prostorách restaurace na ulici Pekařské v Opavě-Kateřinkách přečin krádeže a přečin neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku tím, že využil nepozornosti poškozeného místního 46letého muže a z jeho volně odložené bundy mu odcizil pánskou koženou peněženku černé barvy. V ní se nacházely finanční prostředky, platební karty, osobní doklady a doklady k automobilu, vše v celkové hodnotě téměř 12 tisíc korun