> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Nepovedené představení

vloženo: 18.11.2018           komentářů: 0

Vysokou porážkou skončilo vystoupení našich basketbalistů v Pardubicích. Slezané na východě Čech prohráli 100:55.

Opava opět nebyla kompletní. Ve výpravě do Pardubic chyběli Bujnoch, jehož trápí zraněné koleno, Dragouna kotník a Zbránka palec. „Není to ideální. Opět jsme hráli v úzké rotaci. Měli jsme plán hrát na nízké skóre, ten nám ale dlouho nevydržel,“ posteskl si Petr Czudek. „Pardubice předvedly dobrý výkon, jasně nás přehrály. My jsme byli u všeho pozdě,“ pokračoval kouč. „Vrcholem byla čtvrtá čtvrtina, ve které jsme dali jen tři body,“ dodal.

I přes vysokou porážku se trenér snažil najít na zápase pozitiva. „Dobře hraje Míra Kvapil, má dobré věci ve hře, stejně tak Kuba Slavík. Jeho forma má vzrůstající tendenci, nebojí se toho,“ zakončil Petr Czudek.

Pardubice – BK Opava 100:55 (18:12, 45:33, 69:52)

Body: Benjamin 20, Škranc 15, Švrdlík 14, Jackson 13, McGaughey 10, Půlpán 9, Kohout 7, Potoček, Williams po 6 – Kvapil, Slavík po 13, Gniadek 8, Klečka 6, Jurečka, Šiřina po 5, Bukovjan, Kouřil po 2, Švandrlík. Rozhodčí: Vyklický, Kučírek, Znamínko. TH: 23/21:17/10. Trojky: 9:5. Doskoky: 45:31. Diváci: 743.


autor: www.bkopava.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.