> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Nový Jičín – Opava

vloženo: 31.10.2018           komentářů: 0

Ve středu 31.10. od 18:00 hodin utkání 2.ligy s HK Opava !!!

29.09.2018 Opava – Nový Jičín 2:1
10.02.2018 Nový Jičín – Opava 5:4 pr.
17.01.2018 Opava – Nový Jičín 2:4
20.12.2017 Nový Jičín – Opava 4:1
25.11.2017 Opava – Nový Jičín 1:3. (23:16:57)

HK Opava

Slezané zatím zažívají mnohem klidnější sezónu, než tomu bylo před rokem, kdy byli největším otkloukánkem celé soutěže. Z jedenácti odehraných zápasů Opava jen dvakrát vyhrála v základní hrací době, nicméně dalších osm bodů přidala za vítězství v prodloužení a nájezdech. V nastaveném čase se rozhodl i její poslední zápas, když na domácím ledě udolala Orlovou 6:5.
HK Nový Jičín

Ďáblové pravidelně střídají výhry s porážkami. Zatímco na domácím ledě ztratili v pěti zápasech pouze dva body, tak z venkovních stadionů přivezli z jednadvaceti možných bodů jen šest. Po týden staré výhře 4:3 nad Hodonínem se Novojičínští představili na ledě jasně poslední Orlové, kde překvapivě prohráli 1:5. Byla u toho i nová ofenzivní posila v podobě Miroslava Kuby, jenž se do Nového Jičíně přesunul z Hodonína.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

autor: HK Nový Jičín

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.