> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

V Opavě tři basketbalové ligy

vloženo: 28.09.2018           komentářů: 0

Víte, že se v Opavě budou hrát všechny tři nejvyšší basketbalové soutěže mužů?

Že BK Opava hraje nejvyšší soutěž a rezerva působí v 1. lize, to asi ví každý příznivec basketbalu v Opavě. Od nastávající sezóny se ale v Opavě bude hrát i třetí nejvyšší soutěž, tedy 2. liga. Tu si v loňském roce vybojoval celek Basket Opava 2010. Podle složení soupisky se zdá, že tento tým nebude v soutéži jen do počtu. Jsou na ní hlavně hráči, kteří prošli opavským áčkem či béčkem.

Největší hvězdou je asi Viktor Cvek, který teprve v roce 2017 skončil s vrcholovým basketbalem. Najdeme tu ale i tři zástupce rodiny Dihelů, tedy Jiřího, Roberta a Tomáše, nechybí ani otec a syn Kuklové, tedy Otakar a Ondřej. V týmu působí mimo jiných rovněž Víťa Branda, Radek Filip či bývalý nadějný opavský pivot, letos již třicetiletý Jan Suchánek.

Opava 2010 bude své zápasy hrát v hale na Mařádkově ulici. Podle rozlosování se sice ve 2. lize doma představí až začátkem prosince, ale již v pátek 28.9.2018 se od 19:30 hod. doma střetne ve druhém kole Českého poháru s týmem VŠB Ostrava.


autor: BK Opava

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.