> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Chtějí druhou výhru

vloženo: 22.09.2018           komentářů: 0

Opava dnes v sobotu vyzve Teplice. Musíme být aktivní, velí kouč Kopecký
Chtějí druhou výhru v letošním ročníku FORTUNA:LIGY. Opavští fotbalisté se v sobotu v brněnském azylu postaví Teplicím. Tým ze Stínadel má v aktuální tabulce devět bodů. Naposledy porazil doma Karvinou.

Slezané ještě na začátku týdne kousali zklamání z porážky v Brně. „Na hráčích bylo vidět zklamání, ale už ho vstřebali a těší se na utkání s Teplicemi. V Plzni odvedli kus dobré práce, jen tomu chyběla pověstná třešnička na dortu v podobě získaného bodu,“ poznamenal trenér Opavy Ivan Kopecký.

Teplice jsou zcela jiným týmem než Plzeň. Od Opavy se nyní očekává, že bude bodovat. „Čeká nás jiné utkání než v Plzni. Pokud chceme vyhrát, musíme hrát více aktivněji směrem dopředu,“ uvědomuje si opavský stratég. „Uděláme všechno pro to, abychom zápas zvládli,“ slíbil Ivan Kopecký.

Severočeši mají sílu. „Trenér Šmejkal pracuje se zajímavými hráči. V útoku Vaněček, velmi dobře hraje mladý Žitný. K tomu jsou dobře rychlostně vybaveni Vondrášek s Horou,“ vyjmenovává největší zbraně sobotního soupeře trenér Slezského FC Opava.

Opava se chce podle trenérových slov soustředit hlavně sama na sebe. „Důležité je to, co předvedeme my. Chceme těžit ze standardních situací. K Teplicím máme respekt, ale rozhodně ne přehnaný,“ zvedl prst Ivan Kopecký.

Otázkou je, jak bude v Brně vypadat sestava SFC. „Nevyhráli jsme, důvod ke změně v sestavě je vždycky. V kádru máme řadu kvalitních hráčů. Viděli jsme poslední zápasy Teplic, takže budeme do základní jedenáctky dosazovat kluky, kteří budou proti tomuto soupeři platní,“ prozradil šéf opavské lavičky. „Máme tady Kayambu, Juřenu, Jurečku, Janetzkého a mohl bych jmenovat další,“ vypočítává Ivan Kopecký.

Opavští sice hrají s Teplicemi až v sobotu 22. září od 17 hodin, k utkání do jihomoravské metropole však vyráží o den dříve. „Nechceme nic ponechat náhodě. Tento zápas je pro nás moc důležitý,“ uzavřel Kopecký.

autor: SFC Opava

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.