> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Chtějí druhou výhru

vloženo: 22.09.2018           komentářů: 0

Opava dnes v sobotu vyzve Teplice. Musíme být aktivní, velí kouč Kopecký
Chtějí druhou výhru v letošním ročníku FORTUNA:LIGY. Opavští fotbalisté se v sobotu v brněnském azylu postaví Teplicím. Tým ze Stínadel má v aktuální tabulce devět bodů. Naposledy porazil doma Karvinou.

Slezané ještě na začátku týdne kousali zklamání z porážky v Brně. „Na hráčích bylo vidět zklamání, ale už ho vstřebali a těší se na utkání s Teplicemi. V Plzni odvedli kus dobré práce, jen tomu chyběla pověstná třešnička na dortu v podobě získaného bodu,“ poznamenal trenér Opavy Ivan Kopecký.

Teplice jsou zcela jiným týmem než Plzeň. Od Opavy se nyní očekává, že bude bodovat. „Čeká nás jiné utkání než v Plzni. Pokud chceme vyhrát, musíme hrát více aktivněji směrem dopředu,“ uvědomuje si opavský stratég. „Uděláme všechno pro to, abychom zápas zvládli,“ slíbil Ivan Kopecký.

Severočeši mají sílu. „Trenér Šmejkal pracuje se zajímavými hráči. V útoku Vaněček, velmi dobře hraje mladý Žitný. K tomu jsou dobře rychlostně vybaveni Vondrášek s Horou,“ vyjmenovává největší zbraně sobotního soupeře trenér Slezského FC Opava.

Opava se chce podle trenérových slov soustředit hlavně sama na sebe. „Důležité je to, co předvedeme my. Chceme těžit ze standardních situací. K Teplicím máme respekt, ale rozhodně ne přehnaný,“ zvedl prst Ivan Kopecký.

Otázkou je, jak bude v Brně vypadat sestava SFC. „Nevyhráli jsme, důvod ke změně v sestavě je vždycky. V kádru máme řadu kvalitních hráčů. Viděli jsme poslední zápasy Teplic, takže budeme do základní jedenáctky dosazovat kluky, kteří budou proti tomuto soupeři platní,“ prozradil šéf opavské lavičky. „Máme tady Kayambu, Juřenu, Jurečku, Janetzkého a mohl bych jmenovat další,“ vypočítává Ivan Kopecký.

Opavští sice hrají s Teplicemi až v sobotu 22. září od 17 hodin, k utkání do jihomoravské metropole však vyráží o den dříve. „Nechceme nic ponechat náhodě. Tento zápas je pro nás moc důležitý,“ uzavřel Kopecký.

autor: SFC Opava

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

11.10.2018

Zloděj „čtenář“
Hlučínští policisté prověřují krádež časopisů a novin. K události došlo v ranních hodinách dne 11. 10. 2018 v Hlučíně u prodejny na ulici Opavská. Prozatím neznámý pachatel násilím vnikl do plechové skříně stojící u prodejny a odcizil 63 různých časopisů a novin. Způsobená škoda činí 1 416 korun.

11.10.2018

Střetl se s laní
Škoda ve výši 60 tisíc korun vznikla majiteli nákladního vozidla Mercedes, který jel dne 11. 10. 2018 v 05:45 hodin mezi obcemi Guntramovice a Dvorce. Do jízdní dráhy mu z travnatého svahu vběhla laň. Došlo ke střetu a zvěř z místa odběhla. Ke zranění osob nedošlo.

09.10.2018

Krádež čtyřkolky
Policisté z Velkých Heraltice prověřují krádež, ke které došlo v době od 8. do 9. 10. 2018 v obci Brumovice – Skrochovice. Zatím nezjištěný pachatel odcizil z vjezdu mezi rybníčkem a zadní částí místní restaurace na volně přístupném pozemku odstavenou motorovou čtyřkolku Polaris. Způsobená škoda činí 30 tisíc korun.

28.09.2018

Žena křičela a volala o pomoc
Dne 28. 9. 2018 v čase 02:38 hod., byl na žádost operačního střediska městské policie proveden výjezd strážníků do ulice Pekařská v Opavě, odkud na tísňovou linku městské policie telefonoval oznamovatel, který operátorovi sdělil, že ve zmíněné ulici slyší nějakou slečnu, která křičí a volá o pomoc. Strážníci na místě nalezli ženu mladšího věku, která ležela na chodníku. U ní se nacházela další žena, která dotyčnou držela za ruce, přitom ji uklidňovala a snažila se ležící ženě pomoct vstát. Dále strážnicí zjistili, že důvodem křiku je stav ležící ženy. Ta jevila silné známky opilosti, byla agresivní, nekontrolovala své chování a tím bezprostředně ohrožovala sebe nebo jinou osobu na zdraví či životě, byla převezena na záchytnou stanici v Opavě k odeznění akutní intoxikace.

17.08.2018

Vloupání do zámecké vinárny
Vloupání do zámecké vinárny v obci Velké Hoštice Doposud neznámý pachatel spáchal v blíže neupřesněné době mezi půl pátou odpolední a půl desátou večerní 16. srpna letošního roku na ulici Zámecké v obci Velké Hoštice přečin krádeže tím, že se vloupal do objektu zdejší zámecké vinárny, ze které odcizil černou koženou pracovní peněženku s tržbou ve výši 7 tisíc korun a dále 10 lahví vína značky Chateau Valtice, pozdní sběr, odrůdy Pálava, ročníku 2016 v hodnotě téměř 2 a půl tisíce korun.