> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Vstupenky a permanentky 2018/2019

vloženo: 12.09.2018           komentářů: 0

Prodej permanentek a výše vstupného

V nejbližších dnech bude zahájen prodej permanentek na nadcházející basketbalovou sezonu. Permanentka bude platná na zápasy základní části, nadstavby i play-off Kooperativa NBL, Českého poháru a Basketball champions league a její cena bude 2.250 Kč.

Systém prodeje vstupenek i permanentek projde zásadními změnami - celý prodej bude probíhat on-line na konkrétní místa s platbou kartou nebo bankovním převodem. Opava se tak zapojuje do projektu České basketbalové federace, kdy všechny kluby nejvyšší soutěže mají jednotný vstupenkový systém.

Vzhledem k tomu, že dojde k přesunu stolku časoměřičů a laviček na protější stranu, což je jedna z podmínek účasti v Basketball champions league, změn dozná i zasedací pořádek. Kotel domácích fanoušků bude v sektoru A2 (tam, kde byl doposud prostor vymezený pro hostující fanoušky), naopak místa pro hostující fanoušky budou v sektoru B3 (tam, kde byl doposud domácí kotel). Vzhledem k povinné rezervaci 5 % kapacity haly pro fanoušky hostí, nebudou na spodní řady v tomto sektoru prodávány permanentky.

Permanentky nebudou prodávány ani v sektoru B1, který je vyhrazen pro hráče mládežnických týmů našeho klubu a jejich rodiče.

Výše vstupného bude rozdělena dle kategorie zápasu - na základní část a nadstavbu Kooperativa NBL a na Český pohár bude vstupné v předprodeji 100 Kč, na místě 120 Kč. Pro zápasy play-off Kooperativa NBL bude výše vstupného 130 Kč, na místě 150 Kč. Pro Basketball champions league bude vstupné v předprodeji 160 Kč, na místě pak 180 Kč.

Jednotné vstupné budou platit také ženy, neboť jejich vstupem na utkání zdarma docházelo k porušování Antidiskriminačního zákona číslo 198/2009 Sb. paragraf 2, třetí odstavec: "Přímou diskriminací se rozumí takové jednání, včetně opomenutí, kdy se s jednou osobou zachází méně příznivě, než se zachází nebo zacházelo nebo by se zacházelo s jinou osobou ve srovnatelné situaci, a to z důvodu rasy, etnického původu, národnosti, pohlaví, sexuální orientace, věku, zdravotního postižení, náboženského vyznání, víry či světového názoru..."

Děti do 6 let a držitelé průkazu ZTP budou mít vstup zdarma. Zavedeno bude rovněž rodinné vstupné, z důvodu kontroly však toto bude prodáváno pouze v pokladně před zápasem.


autor: BK Opava

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

30.12.2018

Vloupání do prodejny v obci Litultovice
Doposud neznámý pachatel spáchal v době kolem půl čtvrté ráno 30. prosince 2018 v obci Litultovice přečin krádeže a přečin poškození cizí věci tím, že se po předchozím rozbití skleněné výplně vstupních dveří se škodou nejméně 5 tisíc korun vloupal do zdejší prodejny smíšeného zboží, odkud odcizil tři láhve alkoholu v hodnotě přes tisíc korun

27.12.2018

Ostravský recidivista
Ostravský recidivista byl zadržen při krádeži zboží v obci Háj ve Slezsku Policisté z Obvodního oddělení v Hlučíně v těchto dnech ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření z přečinu krádeže 32letému muži z Ostravy, neboť tento v polední době 27. prosince 2018 v prodejně potravin na ulici Antonína Vaška v obci Háj ve Slezsku odcizil zboží v hodnotě 345 korun. Celkem 5 kusů čokolád si uschoval pod svůj svrchní oděv a při průchodu přes pokladní zónu bez úhrady byl zadržen pracovníkem bezpečnostní ochranné služby prodejny. Následně byl předán přivolané hlučínské policejní hlídce k dalším procesním úkonům. Při nich bylo prokázáno, že obdobného protiprávního jednání majetkového charakteru se shora jmenovaný muž dopustil v téže prodejně již 20. prosince letošního roku, kdy odcizil 6 kusů čokolád v hodnotě 414 korun.

27.12.2018

Chvíli před půl třetí odpoledne
Dopravní nehoda podnapilého řidiče osobního automobilu v Opavě.Chvíli před půl třetí odpoledne 27. prosince 2018 řídil 62letý místní muž své osobní motorové vozidlo tovární značky Jepp po ulici Pivovarské v Opavě, přičemž najížděl do objektu parkoviště zdejšího Obchodního centra. Přední části vozu však narazil do skleněné výplně fasády domu, poté ihned vycouval, vjel tedy do podzemního parkoviště a zde nejprve narazil do zaparkovaného osobního motorového vozidla tovární značky Ford. Poté nadále pokračoval v jízdě a při parkování ještě narazil do zde odstaveného osobního automobilu tovární značky VW Passat.

25.12.2018

Úmyslné poškození
Úmyslné poškození zaparkovaných automobilů na ulici Krnovské v Opavě Od desáté hodiny večerní 25. prosince 2018 do jedenácté hodiny dopolední následujícího dne se doposud neznámá osoba dopustila v jednom z veřejně přístupných areálů na ulici Krnovské v Opavě přečinu poškození cizí věci tím, že úmyslně poškodila zde zaparkovaná motorová vozidla. Jak bylo dosavadním prověřováním zjištěno, tak dřevěnou židlí došlo k rozbití obou zadních světel a zadního okna u osobního automobilu tovární značky Škoda Octavia, čímž vznikla poškozené soukromé společnosti celková hmotná škoda na majetku ve výši nejméně 5 tisíc korun

23.12.2018

Opavští policisté prověřují
Opavští policisté prověřují krádež peněženky v jedné z kateřinských restaurací Doposud neznámý pachatel spáchal v podvečerních hodinách 23. prosince 2018 v prostorách restaurace na ulici Pekařské v Opavě-Kateřinkách přečin krádeže a přečin neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku tím, že využil nepozornosti poškozeného místního 46letého muže a z jeho volně odložené bundy mu odcizil pánskou koženou peněženku černé barvy. V ní se nacházely finanční prostředky, platební karty, osobní doklady a doklady k automobilu, vše v celkové hodnotě téměř 12 tisíc korun