> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Vstupenky a permanentky 2018/2019

vloženo: 12.09.2018           komentářů: 0

Prodej permanentek a výše vstupného

V nejbližších dnech bude zahájen prodej permanentek na nadcházející basketbalovou sezonu. Permanentka bude platná na zápasy základní části, nadstavby i play-off Kooperativa NBL, Českého poháru a Basketball champions league a její cena bude 2.250 Kč.

Systém prodeje vstupenek i permanentek projde zásadními změnami - celý prodej bude probíhat on-line na konkrétní místa s platbou kartou nebo bankovním převodem. Opava se tak zapojuje do projektu České basketbalové federace, kdy všechny kluby nejvyšší soutěže mají jednotný vstupenkový systém.

Vzhledem k tomu, že dojde k přesunu stolku časoměřičů a laviček na protější stranu, což je jedna z podmínek účasti v Basketball champions league, změn dozná i zasedací pořádek. Kotel domácích fanoušků bude v sektoru A2 (tam, kde byl doposud prostor vymezený pro hostující fanoušky), naopak místa pro hostující fanoušky budou v sektoru B3 (tam, kde byl doposud domácí kotel). Vzhledem k povinné rezervaci 5 % kapacity haly pro fanoušky hostí, nebudou na spodní řady v tomto sektoru prodávány permanentky.

Permanentky nebudou prodávány ani v sektoru B1, který je vyhrazen pro hráče mládežnických týmů našeho klubu a jejich rodiče.

Výše vstupného bude rozdělena dle kategorie zápasu - na základní část a nadstavbu Kooperativa NBL a na Český pohár bude vstupné v předprodeji 100 Kč, na místě 120 Kč. Pro zápasy play-off Kooperativa NBL bude výše vstupného 130 Kč, na místě 150 Kč. Pro Basketball champions league bude vstupné v předprodeji 160 Kč, na místě pak 180 Kč.

Jednotné vstupné budou platit také ženy, neboť jejich vstupem na utkání zdarma docházelo k porušování Antidiskriminačního zákona číslo 198/2009 Sb. paragraf 2, třetí odstavec: "Přímou diskriminací se rozumí takové jednání, včetně opomenutí, kdy se s jednou osobou zachází méně příznivě, než se zachází nebo zacházelo nebo by se zacházelo s jinou osobou ve srovnatelné situaci, a to z důvodu rasy, etnického původu, národnosti, pohlaví, sexuální orientace, věku, zdravotního postižení, náboženského vyznání, víry či světového názoru..."

Děti do 6 let a držitelé průkazu ZTP budou mít vstup zdarma. Zavedeno bude rovněž rodinné vstupné, z důvodu kontroly však toto bude prodáváno pouze v pokladně před zápasem.


autor: BK Opava

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

11.10.2018

Zloděj „čtenář“
Hlučínští policisté prověřují krádež časopisů a novin. K události došlo v ranních hodinách dne 11. 10. 2018 v Hlučíně u prodejny na ulici Opavská. Prozatím neznámý pachatel násilím vnikl do plechové skříně stojící u prodejny a odcizil 63 různých časopisů a novin. Způsobená škoda činí 1 416 korun.

11.10.2018

Střetl se s laní
Škoda ve výši 60 tisíc korun vznikla majiteli nákladního vozidla Mercedes, který jel dne 11. 10. 2018 v 05:45 hodin mezi obcemi Guntramovice a Dvorce. Do jízdní dráhy mu z travnatého svahu vběhla laň. Došlo ke střetu a zvěř z místa odběhla. Ke zranění osob nedošlo.

09.10.2018

Krádež čtyřkolky
Policisté z Velkých Heraltice prověřují krádež, ke které došlo v době od 8. do 9. 10. 2018 v obci Brumovice – Skrochovice. Zatím nezjištěný pachatel odcizil z vjezdu mezi rybníčkem a zadní částí místní restaurace na volně přístupném pozemku odstavenou motorovou čtyřkolku Polaris. Způsobená škoda činí 30 tisíc korun.

28.09.2018

Žena křičela a volala o pomoc
Dne 28. 9. 2018 v čase 02:38 hod., byl na žádost operačního střediska městské policie proveden výjezd strážníků do ulice Pekařská v Opavě, odkud na tísňovou linku městské policie telefonoval oznamovatel, který operátorovi sdělil, že ve zmíněné ulici slyší nějakou slečnu, která křičí a volá o pomoc. Strážníci na místě nalezli ženu mladšího věku, která ležela na chodníku. U ní se nacházela další žena, která dotyčnou držela za ruce, přitom ji uklidňovala a snažila se ležící ženě pomoct vstát. Dále strážnicí zjistili, že důvodem křiku je stav ležící ženy. Ta jevila silné známky opilosti, byla agresivní, nekontrolovala své chování a tím bezprostředně ohrožovala sebe nebo jinou osobu na zdraví či životě, byla převezena na záchytnou stanici v Opavě k odeznění akutní intoxikace.

17.08.2018

Vloupání do zámecké vinárny
Vloupání do zámecké vinárny v obci Velké Hoštice Doposud neznámý pachatel spáchal v blíže neupřesněné době mezi půl pátou odpolední a půl desátou večerní 16. srpna letošního roku na ulici Zámecké v obci Velké Hoštice přečin krádeže tím, že se vloupal do objektu zdejší zámecké vinárny, ze které odcizil černou koženou pracovní peněženku s tržbou ve výši 7 tisíc korun a dále 10 lahví vína značky Chateau Valtice, pozdní sběr, odrůdy Pálava, ročníku 2016 v hodnotě téměř 2 a půl tisíce korun.