> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Vstupenky a permanentky 2018/2019

vloženo: 12.09.2018           komentářů: 0

Prodej permanentek a výše vstupného

V nejbližších dnech bude zahájen prodej permanentek na nadcházející basketbalovou sezonu. Permanentka bude platná na zápasy základní části, nadstavby i play-off Kooperativa NBL, Českého poháru a Basketball champions league a její cena bude 2.250 Kč.

Systém prodeje vstupenek i permanentek projde zásadními změnami - celý prodej bude probíhat on-line na konkrétní místa s platbou kartou nebo bankovním převodem. Opava se tak zapojuje do projektu České basketbalové federace, kdy všechny kluby nejvyšší soutěže mají jednotný vstupenkový systém.

Vzhledem k tomu, že dojde k přesunu stolku časoměřičů a laviček na protější stranu, což je jedna z podmínek účasti v Basketball champions league, změn dozná i zasedací pořádek. Kotel domácích fanoušků bude v sektoru A2 (tam, kde byl doposud prostor vymezený pro hostující fanoušky), naopak místa pro hostující fanoušky budou v sektoru B3 (tam, kde byl doposud domácí kotel). Vzhledem k povinné rezervaci 5 % kapacity haly pro fanoušky hostí, nebudou na spodní řady v tomto sektoru prodávány permanentky.

Permanentky nebudou prodávány ani v sektoru B1, který je vyhrazen pro hráče mládežnických týmů našeho klubu a jejich rodiče.

Výše vstupného bude rozdělena dle kategorie zápasu - na základní část a nadstavbu Kooperativa NBL a na Český pohár bude vstupné v předprodeji 100 Kč, na místě 120 Kč. Pro zápasy play-off Kooperativa NBL bude výše vstupného 130 Kč, na místě 150 Kč. Pro Basketball champions league bude vstupné v předprodeji 160 Kč, na místě pak 180 Kč.

Jednotné vstupné budou platit také ženy, neboť jejich vstupem na utkání zdarma docházelo k porušování Antidiskriminačního zákona číslo 198/2009 Sb. paragraf 2, třetí odstavec: "Přímou diskriminací se rozumí takové jednání, včetně opomenutí, kdy se s jednou osobou zachází méně příznivě, než se zachází nebo zacházelo nebo by se zacházelo s jinou osobou ve srovnatelné situaci, a to z důvodu rasy, etnického původu, národnosti, pohlaví, sexuální orientace, věku, zdravotního postižení, náboženského vyznání, víry či světového názoru..."

Děti do 6 let a držitelé průkazu ZTP budou mít vstup zdarma. Zavedeno bude rovněž rodinné vstupné, z důvodu kontroly však toto bude prodáváno pouze v pokladně před zápasem.


autor: BK Opava

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.