> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Slezan neudržel náskok

vloženo: 23.08.2018           komentářů: 0

Slezan neudržel náskok a podlehl vítkovickým mladíkům.Opavští hokejisté se v dalším přípravném testu střetli s vítkovickým výběrem hráčů do 23 let. Slezan sice vedl, ale Ostravané pak skóre otočili a zvítězili v poměru 4:2. Vítkovičtí udeřili v přesilovkách, když v nich vstřelili hned tři branky.
příp., čtvrtek 23.8.2018
HC Slezan Opava-Vítkovice U23 2:4(1:1, 1:1, 0:2)

Branky a nahrávky: 1. Slavík, 40. Peterka (Hendrych) – 4. Konečný (Lewandowski), 22. Bernovský (Potočný, Mrva), 52. Lewandowski (Grešík), 60. Lewandowski (Ivan). Vyloučení: 7:5, navíc Kažimír 5 minut a do konce utkání. Využití: 0:3. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:4.
HC Slezan Opava: Daňa – Slavík, Zouhar, Křížek, Bijota, Kažimír, Vilinskij – Hendrych, Wolf, Černý, Herman, Spratek, Malina, Jánošík, Zelenkov, Štindl, Rousek, Peterka, Pělucha, Kadula
Vítkovice U23: Piták – Grešík, Ficek, Kunc, Vacula, Bílý, Zapletal, Věntus – Bernovský, Lednický, Lewandowski, Konečný, Fridrich, Potočný, Mrva, Tvrdý, Ivan, Krška.
Komentář k zápasu

Opava začala skvěle. Hned po 31 sekundách hry šla do vedení, když se od modré náramně trefil Slavík. Pak ale na trestné lavici pykal Bijota a hosté trestali. Lewandowski našel Konečného, který srovnal skóre. Na další gól se čekalo až do druhé třetiny.

V jejím úvodu Ostravané znovu využili početní výhodu, když se k odraženému puku po střele Potočného probil Bernovský a propálil Daňu – 1:2. Pak Slezan po vyloučení Kažimíra přečkal pětiminutovou přesilovku soupeře, aby půlminutu před zvukem druhé sirény udeřil. Hendrych předal puk Peterkovi, jenž vyrovnal.

Ostravskému celku ale přesilovky vycházely parádně. V čase 51:43 totiž využil třetí početní výhodu Lewandowski a Vítkovičtí znovu získali těsné vedení, které pak tentýž ostravský útočník 50 sekund před koncem základní hrací doby pojistil svou druhou trefou. Opavští tak podlehli vítkovickým mladíkům v poměru 2:4.


autor: HC Slezan Opava

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.