> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Slezan neudržel náskok

vloženo: 23.08.2018           komentářů: 0

Slezan neudržel náskok a podlehl vítkovickým mladíkům.Opavští hokejisté se v dalším přípravném testu střetli s vítkovickým výběrem hráčů do 23 let. Slezan sice vedl, ale Ostravané pak skóre otočili a zvítězili v poměru 4:2. Vítkovičtí udeřili v přesilovkách, když v nich vstřelili hned tři branky.
příp., čtvrtek 23.8.2018
HC Slezan Opava-Vítkovice U23 2:4(1:1, 1:1, 0:2)

Branky a nahrávky: 1. Slavík, 40. Peterka (Hendrych) – 4. Konečný (Lewandowski), 22. Bernovský (Potočný, Mrva), 52. Lewandowski (Grešík), 60. Lewandowski (Ivan). Vyloučení: 7:5, navíc Kažimír 5 minut a do konce utkání. Využití: 0:3. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:4.
HC Slezan Opava: Daňa – Slavík, Zouhar, Křížek, Bijota, Kažimír, Vilinskij – Hendrych, Wolf, Černý, Herman, Spratek, Malina, Jánošík, Zelenkov, Štindl, Rousek, Peterka, Pělucha, Kadula
Vítkovice U23: Piták – Grešík, Ficek, Kunc, Vacula, Bílý, Zapletal, Věntus – Bernovský, Lednický, Lewandowski, Konečný, Fridrich, Potočný, Mrva, Tvrdý, Ivan, Krška.
Komentář k zápasu

Opava začala skvěle. Hned po 31 sekundách hry šla do vedení, když se od modré náramně trefil Slavík. Pak ale na trestné lavici pykal Bijota a hosté trestali. Lewandowski našel Konečného, který srovnal skóre. Na další gól se čekalo až do druhé třetiny.

V jejím úvodu Ostravané znovu využili početní výhodu, když se k odraženému puku po střele Potočného probil Bernovský a propálil Daňu – 1:2. Pak Slezan po vyloučení Kažimíra přečkal pětiminutovou přesilovku soupeře, aby půlminutu před zvukem druhé sirény udeřil. Hendrych předal puk Peterkovi, jenž vyrovnal.

Ostravskému celku ale přesilovky vycházely parádně. V čase 51:43 totiž využil třetí početní výhodu Lewandowski a Vítkovičtí znovu získali těsné vedení, které pak tentýž ostravský útočník 50 sekund před koncem základní hrací doby pojistil svou druhou trefou. Opavští tak podlehli vítkovickým mladíkům v poměru 2:4.


autor: HC Slezan Opava

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

30.12.2018

Vloupání do prodejny v obci Litultovice
Doposud neznámý pachatel spáchal v době kolem půl čtvrté ráno 30. prosince 2018 v obci Litultovice přečin krádeže a přečin poškození cizí věci tím, že se po předchozím rozbití skleněné výplně vstupních dveří se škodou nejméně 5 tisíc korun vloupal do zdejší prodejny smíšeného zboží, odkud odcizil tři láhve alkoholu v hodnotě přes tisíc korun

27.12.2018

Ostravský recidivista
Ostravský recidivista byl zadržen při krádeži zboží v obci Háj ve Slezsku Policisté z Obvodního oddělení v Hlučíně v těchto dnech ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření z přečinu krádeže 32letému muži z Ostravy, neboť tento v polední době 27. prosince 2018 v prodejně potravin na ulici Antonína Vaška v obci Háj ve Slezsku odcizil zboží v hodnotě 345 korun. Celkem 5 kusů čokolád si uschoval pod svůj svrchní oděv a při průchodu přes pokladní zónu bez úhrady byl zadržen pracovníkem bezpečnostní ochranné služby prodejny. Následně byl předán přivolané hlučínské policejní hlídce k dalším procesním úkonům. Při nich bylo prokázáno, že obdobného protiprávního jednání majetkového charakteru se shora jmenovaný muž dopustil v téže prodejně již 20. prosince letošního roku, kdy odcizil 6 kusů čokolád v hodnotě 414 korun.

27.12.2018

Chvíli před půl třetí odpoledne
Dopravní nehoda podnapilého řidiče osobního automobilu v Opavě.Chvíli před půl třetí odpoledne 27. prosince 2018 řídil 62letý místní muž své osobní motorové vozidlo tovární značky Jepp po ulici Pivovarské v Opavě, přičemž najížděl do objektu parkoviště zdejšího Obchodního centra. Přední části vozu však narazil do skleněné výplně fasády domu, poté ihned vycouval, vjel tedy do podzemního parkoviště a zde nejprve narazil do zaparkovaného osobního motorového vozidla tovární značky Ford. Poté nadále pokračoval v jízdě a při parkování ještě narazil do zde odstaveného osobního automobilu tovární značky VW Passat.

25.12.2018

Úmyslné poškození
Úmyslné poškození zaparkovaných automobilů na ulici Krnovské v Opavě Od desáté hodiny večerní 25. prosince 2018 do jedenácté hodiny dopolední následujícího dne se doposud neznámá osoba dopustila v jednom z veřejně přístupných areálů na ulici Krnovské v Opavě přečinu poškození cizí věci tím, že úmyslně poškodila zde zaparkovaná motorová vozidla. Jak bylo dosavadním prověřováním zjištěno, tak dřevěnou židlí došlo k rozbití obou zadních světel a zadního okna u osobního automobilu tovární značky Škoda Octavia, čímž vznikla poškozené soukromé společnosti celková hmotná škoda na majetku ve výši nejméně 5 tisíc korun

23.12.2018

Opavští policisté prověřují
Opavští policisté prověřují krádež peněženky v jedné z kateřinských restaurací Doposud neznámý pachatel spáchal v podvečerních hodinách 23. prosince 2018 v prostorách restaurace na ulici Pekařské v Opavě-Kateřinkách přečin krádeže a přečin neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku tím, že využil nepozornosti poškozeného místního 46letého muže a z jeho volně odložené bundy mu odcizil pánskou koženou peněženku černé barvy. V ní se nacházely finanční prostředky, platební karty, osobní doklady a doklady k automobilu, vše v celkové hodnotě téměř 12 tisíc korun