> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Skuhravý vzal šestku na sebe

vloženo: 19.08.2018           komentářů: 0

Skuhravý vzal šestku na sebe: Teď se ukáže, jak jsme silní

Prohrávali o dvě branky, pak snížili a vyrovnání viselo na vlásku. Jenže místo toho Slezané potřetí inkasovali, a nakonec v Mladé Boleslavi schytali těžký debakl 1:6, což je historicky nejvyšší prohra Slezského FC v první lize. Jak vnímal utkání opavský kouč Roman Skuhravý?

„Málokteré mužstvo by se v situaci, kdy brzy dvakrát inkasuje, zvedlo. Oklepali jsme se, jenže jsme neproměnili dvě velké šance. Naopak jsme dostali třetí branku. Byla to hrozná rána. Nedivím se, že to kluci zabalili. Mrzí mě to, ale není jednoduché se s tím popasovat,“ říká na úvod Skuhravý.

„Celý zápas jde za mnou. Když mužstvo prohraje bitvu, měl by se za něj postavit generál, což jsem já,“ hlásí trenér Slezanů.

„Možná je lepší, že zápas skončil výsledkem 1:6 a ne 1:3, protože když už dostat do držky, tak pořádně. Teď se ukáže, jak jsme silní,“ uvědomuje si kouč Opavy.

Jeho mužstvo potřebuje zabrat, v sobotu hostí na brněnském stadionu Karvinou. Utkání potřebuje Slezský FC nutně zvládnout, nejlépe za tři body.

„Sám jsem zvědavý, co to s námi udělá. Situace není dobrá. Máme jeden bod a hrajeme v azylu. Nejjednodušší, co můžu v tuto chvíli udělat, je sesekat hráče. To ale ode mě nikdo neuslyší, protože jsme tým. Společně prohráváme i vyhráváme,“ pokračuje.

„Když se daří, může klidně trénovat moje manželka. Když se nedaří, ukáže se kvalita týmu a trenéra. Pokud by to takhle mělo pokračovat dál, budu první, kdo z toho vyvodí důsledky,“ doplňuje.

Opavští nejsou v ideálním rozpoložení. Drtivou porážku musí rychle hodit za hlavu. „Vím, že náš tým je silný. Teď se bohužel potýkáme s více problémy, s nimiž se musíme vyrovnat. Jsem poslední, který se vzdá. Věřím, že i kluci, kteří si ligu tvrdě vybojovali, jsou naladěni stejně,“ uzavírá Roman Skuhravý.

autor: www.sfc.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.