> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Skuhravý vzal šestku na sebe

vloženo: 19.08.2018           komentářů: 0

Skuhravý vzal šestku na sebe: Teď se ukáže, jak jsme silní

Prohrávali o dvě branky, pak snížili a vyrovnání viselo na vlásku. Jenže místo toho Slezané potřetí inkasovali, a nakonec v Mladé Boleslavi schytali těžký debakl 1:6, což je historicky nejvyšší prohra Slezského FC v první lize. Jak vnímal utkání opavský kouč Roman Skuhravý?

„Málokteré mužstvo by se v situaci, kdy brzy dvakrát inkasuje, zvedlo. Oklepali jsme se, jenže jsme neproměnili dvě velké šance. Naopak jsme dostali třetí branku. Byla to hrozná rána. Nedivím se, že to kluci zabalili. Mrzí mě to, ale není jednoduché se s tím popasovat,“ říká na úvod Skuhravý.

„Celý zápas jde za mnou. Když mužstvo prohraje bitvu, měl by se za něj postavit generál, což jsem já,“ hlásí trenér Slezanů.

„Možná je lepší, že zápas skončil výsledkem 1:6 a ne 1:3, protože když už dostat do držky, tak pořádně. Teď se ukáže, jak jsme silní,“ uvědomuje si kouč Opavy.

Jeho mužstvo potřebuje zabrat, v sobotu hostí na brněnském stadionu Karvinou. Utkání potřebuje Slezský FC nutně zvládnout, nejlépe za tři body.

„Sám jsem zvědavý, co to s námi udělá. Situace není dobrá. Máme jeden bod a hrajeme v azylu. Nejjednodušší, co můžu v tuto chvíli udělat, je sesekat hráče. To ale ode mě nikdo neuslyší, protože jsme tým. Společně prohráváme i vyhráváme,“ pokračuje.

„Když se daří, může klidně trénovat moje manželka. Když se nedaří, ukáže se kvalita týmu a trenéra. Pokud by to takhle mělo pokračovat dál, budu první, kdo z toho vyvodí důsledky,“ doplňuje.

Opavští nejsou v ideálním rozpoložení. Drtivou porážku musí rychle hodit za hlavu. „Vím, že náš tým je silný. Teď se bohužel potýkáme s více problémy, s nimiž se musíme vyrovnat. Jsem poslední, který se vzdá. Věřím, že i kluci, kteří si ligu tvrdě vybojovali, jsou naladěni stejně,“ uzavírá Roman Skuhravý.

autor: www.sfc.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

11.10.2018

Zloděj „čtenář“
Hlučínští policisté prověřují krádež časopisů a novin. K události došlo v ranních hodinách dne 11. 10. 2018 v Hlučíně u prodejny na ulici Opavská. Prozatím neznámý pachatel násilím vnikl do plechové skříně stojící u prodejny a odcizil 63 různých časopisů a novin. Způsobená škoda činí 1 416 korun.

11.10.2018

Střetl se s laní
Škoda ve výši 60 tisíc korun vznikla majiteli nákladního vozidla Mercedes, který jel dne 11. 10. 2018 v 05:45 hodin mezi obcemi Guntramovice a Dvorce. Do jízdní dráhy mu z travnatého svahu vběhla laň. Došlo ke střetu a zvěř z místa odběhla. Ke zranění osob nedošlo.

09.10.2018

Krádež čtyřkolky
Policisté z Velkých Heraltice prověřují krádež, ke které došlo v době od 8. do 9. 10. 2018 v obci Brumovice – Skrochovice. Zatím nezjištěný pachatel odcizil z vjezdu mezi rybníčkem a zadní částí místní restaurace na volně přístupném pozemku odstavenou motorovou čtyřkolku Polaris. Způsobená škoda činí 30 tisíc korun.

28.09.2018

Žena křičela a volala o pomoc
Dne 28. 9. 2018 v čase 02:38 hod., byl na žádost operačního střediska městské policie proveden výjezd strážníků do ulice Pekařská v Opavě, odkud na tísňovou linku městské policie telefonoval oznamovatel, který operátorovi sdělil, že ve zmíněné ulici slyší nějakou slečnu, která křičí a volá o pomoc. Strážníci na místě nalezli ženu mladšího věku, která ležela na chodníku. U ní se nacházela další žena, která dotyčnou držela za ruce, přitom ji uklidňovala a snažila se ležící ženě pomoct vstát. Dále strážnicí zjistili, že důvodem křiku je stav ležící ženy. Ta jevila silné známky opilosti, byla agresivní, nekontrolovala své chování a tím bezprostředně ohrožovala sebe nebo jinou osobu na zdraví či životě, byla převezena na záchytnou stanici v Opavě k odeznění akutní intoxikace.

17.08.2018

Vloupání do zámecké vinárny
Vloupání do zámecké vinárny v obci Velké Hoštice Doposud neznámý pachatel spáchal v blíže neupřesněné době mezi půl pátou odpolední a půl desátou večerní 16. srpna letošního roku na ulici Zámecké v obci Velké Hoštice přečin krádeže tím, že se vloupal do objektu zdejší zámecké vinárny, ze které odcizil černou koženou pracovní peněženku s tržbou ve výši 7 tisíc korun a dále 10 lahví vína značky Chateau Valtice, pozdní sběr, odrůdy Pálava, ročníku 2016 v hodnotě téměř 2 a půl tisíce korun.