> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Slezan poprvé padl v Novém Jičíně

vloženo: 09.08.2018           komentářů: 0

Slezan poprvé padl, v Novém Jičíně neudržel vedení. Hokejisté Opavy v přípravě poprvé prohráli. Po dvou vítězstvích nad Přerovem a úterním triumfu s Novým Jičínem se svěřenci kouče Janečka ve čtvrtek utkali s nedalekým rivalem podruhé. Slezan šel v duelu, o jehož výsledku rozhodla prostřední perioda, zásluhou Janošíka do vedení, domácí Ďáblové ale dvěma zásahy výsledek otočili.
příp., čtvrtek 9.8.2018
Ďáblové Nový Jičín
2:1
(0:0, 2:1, 0:0)
HC Slezan Opava
Branky a nahrávky: 27. Lehečka (Chvostek, Michel), 32. Pípa (Lehečka, Chvostek) – 23. Janošík (Hendrych, Spratek). Vyloučení: 4:7. Využití: 0:0. Průběh utkání: 0:1, 2:1.
Ďáblové Nový Jičín: Sonnek (Kohn) – Adamík, Már, Hruška, Pípa, Metelka, Bautl, Gebauer, Pecha, Málek, Lehečka, Chvostek, Palička, Vaňo, Zedník, Michel
HC Slezan Opava: Lamla (30. Wanecki) – Šindelář, Zouhar, Spratek, Hendrych, Janošík, Fišera, Kažimír, Maxner, Štindl, Rousek, Chalupa, Vilinskij, Stuchlík, Pělucha, Zelenkov, Bitomský, Bjurkland, Kadula
Komentář k zápasu

První dvacetiminutovka branku nenabídla, k vidění zato byla celá řada nedovolených zákroků. Na straně Opavy putovali na lavici hanby celkem čtyři hráči, z řad Nového Jičína poté tři.

Po přestávce už začaly padat i góly. Skóre otevřel Slezan, když se ve 23. minutě prosadil po Hendrychově asistenci Filip Janošík. Vedení ale Opavským vydrželo jen čtyři minuty. Poté se kotouče chopil Jakub Lehečka a srovnal na 1:1.

V polovině utkání přepustil Lamla místo v brankovišti Waneckému a ten musel lovit kotouč ze sítě už za necelé dvě minuty. Obrat ve skóre dokonal Tomáš Pípa.

Další pokus už Wanecki za svá záda nepustil, ve zbytku zápasu už se ale neprosadili ani Opavští, a tak si Slezan pod trenérem Janečkem připsal vůbec první porážku v rámci letošní letní přípravy.

Další zápas odehrají naši hokejisté v úterý od 18 hodin na ledě Kopřivnice. Duel bude zároveň generálkou na nadcházející Slezský pohár.


autor: https://hcslezan.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

30.12.2018

Vloupání do prodejny v obci Litultovice
Doposud neznámý pachatel spáchal v době kolem půl čtvrté ráno 30. prosince 2018 v obci Litultovice přečin krádeže a přečin poškození cizí věci tím, že se po předchozím rozbití skleněné výplně vstupních dveří se škodou nejméně 5 tisíc korun vloupal do zdejší prodejny smíšeného zboží, odkud odcizil tři láhve alkoholu v hodnotě přes tisíc korun

27.12.2018

Ostravský recidivista
Ostravský recidivista byl zadržen při krádeži zboží v obci Háj ve Slezsku Policisté z Obvodního oddělení v Hlučíně v těchto dnech ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření z přečinu krádeže 32letému muži z Ostravy, neboť tento v polední době 27. prosince 2018 v prodejně potravin na ulici Antonína Vaška v obci Háj ve Slezsku odcizil zboží v hodnotě 345 korun. Celkem 5 kusů čokolád si uschoval pod svůj svrchní oděv a při průchodu přes pokladní zónu bez úhrady byl zadržen pracovníkem bezpečnostní ochranné služby prodejny. Následně byl předán přivolané hlučínské policejní hlídce k dalším procesním úkonům. Při nich bylo prokázáno, že obdobného protiprávního jednání majetkového charakteru se shora jmenovaný muž dopustil v téže prodejně již 20. prosince letošního roku, kdy odcizil 6 kusů čokolád v hodnotě 414 korun.

27.12.2018

Chvíli před půl třetí odpoledne
Dopravní nehoda podnapilého řidiče osobního automobilu v Opavě.Chvíli před půl třetí odpoledne 27. prosince 2018 řídil 62letý místní muž své osobní motorové vozidlo tovární značky Jepp po ulici Pivovarské v Opavě, přičemž najížděl do objektu parkoviště zdejšího Obchodního centra. Přední části vozu však narazil do skleněné výplně fasády domu, poté ihned vycouval, vjel tedy do podzemního parkoviště a zde nejprve narazil do zaparkovaného osobního motorového vozidla tovární značky Ford. Poté nadále pokračoval v jízdě a při parkování ještě narazil do zde odstaveného osobního automobilu tovární značky VW Passat.

25.12.2018

Úmyslné poškození
Úmyslné poškození zaparkovaných automobilů na ulici Krnovské v Opavě Od desáté hodiny večerní 25. prosince 2018 do jedenácté hodiny dopolední následujícího dne se doposud neznámá osoba dopustila v jednom z veřejně přístupných areálů na ulici Krnovské v Opavě přečinu poškození cizí věci tím, že úmyslně poškodila zde zaparkovaná motorová vozidla. Jak bylo dosavadním prověřováním zjištěno, tak dřevěnou židlí došlo k rozbití obou zadních světel a zadního okna u osobního automobilu tovární značky Škoda Octavia, čímž vznikla poškozené soukromé společnosti celková hmotná škoda na majetku ve výši nejméně 5 tisíc korun

23.12.2018

Opavští policisté prověřují
Opavští policisté prověřují krádež peněženky v jedné z kateřinských restaurací Doposud neznámý pachatel spáchal v podvečerních hodinách 23. prosince 2018 v prostorách restaurace na ulici Pekařské v Opavě-Kateřinkách přečin krádeže a přečin neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku tím, že využil nepozornosti poškozeného místního 46letého muže a z jeho volně odložené bundy mu odcizil pánskou koženou peněženku černé barvy. V ní se nacházely finanční prostředky, platební karty, osobní doklady a doklady k automobilu, vše v celkové hodnotě téměř 12 tisíc korun