> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Slezan poprvé padl v Novém Jičíně

vloženo: 09.08.2018           komentářů: 0

Slezan poprvé padl, v Novém Jičíně neudržel vedení. Hokejisté Opavy v přípravě poprvé prohráli. Po dvou vítězstvích nad Přerovem a úterním triumfu s Novým Jičínem se svěřenci kouče Janečka ve čtvrtek utkali s nedalekým rivalem podruhé. Slezan šel v duelu, o jehož výsledku rozhodla prostřední perioda, zásluhou Janošíka do vedení, domácí Ďáblové ale dvěma zásahy výsledek otočili.
příp., čtvrtek 9.8.2018
Ďáblové Nový Jičín
2:1
(0:0, 2:1, 0:0)
HC Slezan Opava
Branky a nahrávky: 27. Lehečka (Chvostek, Michel), 32. Pípa (Lehečka, Chvostek) – 23. Janošík (Hendrych, Spratek). Vyloučení: 4:7. Využití: 0:0. Průběh utkání: 0:1, 2:1.
Ďáblové Nový Jičín: Sonnek (Kohn) – Adamík, Már, Hruška, Pípa, Metelka, Bautl, Gebauer, Pecha, Málek, Lehečka, Chvostek, Palička, Vaňo, Zedník, Michel
HC Slezan Opava: Lamla (30. Wanecki) – Šindelář, Zouhar, Spratek, Hendrych, Janošík, Fišera, Kažimír, Maxner, Štindl, Rousek, Chalupa, Vilinskij, Stuchlík, Pělucha, Zelenkov, Bitomský, Bjurkland, Kadula
Komentář k zápasu

První dvacetiminutovka branku nenabídla, k vidění zato byla celá řada nedovolených zákroků. Na straně Opavy putovali na lavici hanby celkem čtyři hráči, z řad Nového Jičína poté tři.

Po přestávce už začaly padat i góly. Skóre otevřel Slezan, když se ve 23. minutě prosadil po Hendrychově asistenci Filip Janošík. Vedení ale Opavským vydrželo jen čtyři minuty. Poté se kotouče chopil Jakub Lehečka a srovnal na 1:1.

V polovině utkání přepustil Lamla místo v brankovišti Waneckému a ten musel lovit kotouč ze sítě už za necelé dvě minuty. Obrat ve skóre dokonal Tomáš Pípa.

Další pokus už Wanecki za svá záda nepustil, ve zbytku zápasu už se ale neprosadili ani Opavští, a tak si Slezan pod trenérem Janečkem připsal vůbec první porážku v rámci letošní letní přípravy.

Další zápas odehrají naši hokejisté v úterý od 18 hodin na ledě Kopřivnice. Duel bude zároveň generálkou na nadcházející Slezský pohár.


autor: https://hcslezan.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.