> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Slezan poprvé padl v Novém Jičíně

vloženo: 09.08.2018           komentářů: 0

Slezan poprvé padl, v Novém Jičíně neudržel vedení. Hokejisté Opavy v přípravě poprvé prohráli. Po dvou vítězstvích nad Přerovem a úterním triumfu s Novým Jičínem se svěřenci kouče Janečka ve čtvrtek utkali s nedalekým rivalem podruhé. Slezan šel v duelu, o jehož výsledku rozhodla prostřední perioda, zásluhou Janošíka do vedení, domácí Ďáblové ale dvěma zásahy výsledek otočili.
příp., čtvrtek 9.8.2018
Ďáblové Nový Jičín
2:1
(0:0, 2:1, 0:0)
HC Slezan Opava
Branky a nahrávky: 27. Lehečka (Chvostek, Michel), 32. Pípa (Lehečka, Chvostek) – 23. Janošík (Hendrych, Spratek). Vyloučení: 4:7. Využití: 0:0. Průběh utkání: 0:1, 2:1.
Ďáblové Nový Jičín: Sonnek (Kohn) – Adamík, Már, Hruška, Pípa, Metelka, Bautl, Gebauer, Pecha, Málek, Lehečka, Chvostek, Palička, Vaňo, Zedník, Michel
HC Slezan Opava: Lamla (30. Wanecki) – Šindelář, Zouhar, Spratek, Hendrych, Janošík, Fišera, Kažimír, Maxner, Štindl, Rousek, Chalupa, Vilinskij, Stuchlík, Pělucha, Zelenkov, Bitomský, Bjurkland, Kadula
Komentář k zápasu

První dvacetiminutovka branku nenabídla, k vidění zato byla celá řada nedovolených zákroků. Na straně Opavy putovali na lavici hanby celkem čtyři hráči, z řad Nového Jičína poté tři.

Po přestávce už začaly padat i góly. Skóre otevřel Slezan, když se ve 23. minutě prosadil po Hendrychově asistenci Filip Janošík. Vedení ale Opavským vydrželo jen čtyři minuty. Poté se kotouče chopil Jakub Lehečka a srovnal na 1:1.

V polovině utkání přepustil Lamla místo v brankovišti Waneckému a ten musel lovit kotouč ze sítě už za necelé dvě minuty. Obrat ve skóre dokonal Tomáš Pípa.

Další pokus už Wanecki za svá záda nepustil, ve zbytku zápasu už se ale neprosadili ani Opavští, a tak si Slezan pod trenérem Janečkem připsal vůbec první porážku v rámci letošní letní přípravy.

Další zápas odehrají naši hokejisté v úterý od 18 hodin na ledě Kopřivnice. Duel bude zároveň generálkou na nadcházející Slezský pohár.


autor: https://hcslezan.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

11.10.2018

Zloděj „čtenář“
Hlučínští policisté prověřují krádež časopisů a novin. K události došlo v ranních hodinách dne 11. 10. 2018 v Hlučíně u prodejny na ulici Opavská. Prozatím neznámý pachatel násilím vnikl do plechové skříně stojící u prodejny a odcizil 63 různých časopisů a novin. Způsobená škoda činí 1 416 korun.

11.10.2018

Střetl se s laní
Škoda ve výši 60 tisíc korun vznikla majiteli nákladního vozidla Mercedes, který jel dne 11. 10. 2018 v 05:45 hodin mezi obcemi Guntramovice a Dvorce. Do jízdní dráhy mu z travnatého svahu vběhla laň. Došlo ke střetu a zvěř z místa odběhla. Ke zranění osob nedošlo.

09.10.2018

Krádež čtyřkolky
Policisté z Velkých Heraltice prověřují krádež, ke které došlo v době od 8. do 9. 10. 2018 v obci Brumovice – Skrochovice. Zatím nezjištěný pachatel odcizil z vjezdu mezi rybníčkem a zadní částí místní restaurace na volně přístupném pozemku odstavenou motorovou čtyřkolku Polaris. Způsobená škoda činí 30 tisíc korun.

28.09.2018

Žena křičela a volala o pomoc
Dne 28. 9. 2018 v čase 02:38 hod., byl na žádost operačního střediska městské policie proveden výjezd strážníků do ulice Pekařská v Opavě, odkud na tísňovou linku městské policie telefonoval oznamovatel, který operátorovi sdělil, že ve zmíněné ulici slyší nějakou slečnu, která křičí a volá o pomoc. Strážníci na místě nalezli ženu mladšího věku, která ležela na chodníku. U ní se nacházela další žena, která dotyčnou držela za ruce, přitom ji uklidňovala a snažila se ležící ženě pomoct vstát. Dále strážnicí zjistili, že důvodem křiku je stav ležící ženy. Ta jevila silné známky opilosti, byla agresivní, nekontrolovala své chování a tím bezprostředně ohrožovala sebe nebo jinou osobu na zdraví či životě, byla převezena na záchytnou stanici v Opavě k odeznění akutní intoxikace.

17.08.2018

Vloupání do zámecké vinárny
Vloupání do zámecké vinárny v obci Velké Hoštice Doposud neznámý pachatel spáchal v blíže neupřesněné době mezi půl pátou odpolední a půl desátou večerní 16. srpna letošního roku na ulici Zámecké v obci Velké Hoštice přečin krádeže tím, že se vloupal do objektu zdejší zámecké vinárny, ze které odcizil černou koženou pracovní peněženku s tržbou ve výši 7 tisíc korun a dále 10 lahví vína značky Chateau Valtice, pozdní sběr, odrůdy Pálava, ročníku 2016 v hodnotě téměř 2 a půl tisíce korun.