> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

HK Opava a HC ZUBR Přerov

vloženo: 03.08.2018           komentářů: 0

Dnes na hokej na přátelský zápas mezi HK Opava a HC ZUBR Přerov. Oba týmy už se spolu jednou v letošním přípravném období potkaly, na Hané zvítězili v úterý 31. července Slezané 5:3.

Přerov mezi zápasy s Opavou vyzval ještě extraligový Mountfield HK. Ani ve druhém domácím střetnutí ale na vítězství nedosáhl, prohrál v poměru 2:9.

HK Opava
Opava na přerovském ledě mnohé překvapila. Pravda, Zubři nastoupili v sestavě, s jakou by do mistrovského zápasu určitě nevyrukovali. To ale nemění nic na tom, že vítězství 5:3 nad soupeřem z CHANCE LIGY se počítá. Svěřenci trenéra Janečka nesložili zbraně ani za situace, kdy prohrávali o dva góly. Odměnou jim byl čtyřbrankový obrat, o který se svými trefami zasloužili Bohumil Herman, Jakub Hendrych, Ondřej Hartmann a Vlastimil Malina. Poslední jmenovaný pečetil výsledek sekundu před koncem řádné hrací doby uklizením puku do prázdné přerovské klece. Martin Janeček vnímá výhru jako motivaci pro svůj tým do dalších duelů, včetně toho pátečního se stejným soupeřem.

HC ZUBR Přerov
Přerov v prvním přípravném utkání proti Opavě zkoušel řadu mladíků a také hráčů, kteří jsou v jeho týmu momentálně na zkoušce. Naopak modrožlutý dres neoblékla v poslední červencový den žádná ze zkušených opor. Zubři se v zápase dostali do vedení 3:1, když se trefili Filip Dvořák, Mikuláš Pohl a Daniel Indrák. Od poloviny druhé třetiny ale už žádnou další branku nepřidali, naopak Slezan čtyřmi přesnými zásahy výsledek otočil. Stejná sestava jako v úterý by se podle slov trenéra Hanáků Kamila Přecechtěla měla představit i v Opavě.

autor: www.onlajny.com

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

11.10.2018

Zloděj „čtenář“
Hlučínští policisté prověřují krádež časopisů a novin. K události došlo v ranních hodinách dne 11. 10. 2018 v Hlučíně u prodejny na ulici Opavská. Prozatím neznámý pachatel násilím vnikl do plechové skříně stojící u prodejny a odcizil 63 různých časopisů a novin. Způsobená škoda činí 1 416 korun.

11.10.2018

Střetl se s laní
Škoda ve výši 60 tisíc korun vznikla majiteli nákladního vozidla Mercedes, který jel dne 11. 10. 2018 v 05:45 hodin mezi obcemi Guntramovice a Dvorce. Do jízdní dráhy mu z travnatého svahu vběhla laň. Došlo ke střetu a zvěř z místa odběhla. Ke zranění osob nedošlo.

09.10.2018

Krádež čtyřkolky
Policisté z Velkých Heraltice prověřují krádež, ke které došlo v době od 8. do 9. 10. 2018 v obci Brumovice – Skrochovice. Zatím nezjištěný pachatel odcizil z vjezdu mezi rybníčkem a zadní částí místní restaurace na volně přístupném pozemku odstavenou motorovou čtyřkolku Polaris. Způsobená škoda činí 30 tisíc korun.

28.09.2018

Žena křičela a volala o pomoc
Dne 28. 9. 2018 v čase 02:38 hod., byl na žádost operačního střediska městské policie proveden výjezd strážníků do ulice Pekařská v Opavě, odkud na tísňovou linku městské policie telefonoval oznamovatel, který operátorovi sdělil, že ve zmíněné ulici slyší nějakou slečnu, která křičí a volá o pomoc. Strážníci na místě nalezli ženu mladšího věku, která ležela na chodníku. U ní se nacházela další žena, která dotyčnou držela za ruce, přitom ji uklidňovala a snažila se ležící ženě pomoct vstát. Dále strážnicí zjistili, že důvodem křiku je stav ležící ženy. Ta jevila silné známky opilosti, byla agresivní, nekontrolovala své chování a tím bezprostředně ohrožovala sebe nebo jinou osobu na zdraví či životě, byla převezena na záchytnou stanici v Opavě k odeznění akutní intoxikace.

17.08.2018

Vloupání do zámecké vinárny
Vloupání do zámecké vinárny v obci Velké Hoštice Doposud neznámý pachatel spáchal v blíže neupřesněné době mezi půl pátou odpolední a půl desátou večerní 16. srpna letošního roku na ulici Zámecké v obci Velké Hoštice přečin krádeže tím, že se vloupal do objektu zdejší zámecké vinárny, ze které odcizil černou koženou pracovní peněženku s tržbou ve výši 7 tisíc korun a dále 10 lahví vína značky Chateau Valtice, pozdní sběr, odrůdy Pálava, ročníku 2016 v hodnotě téměř 2 a půl tisíce korun.