> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

HK Opava a HC ZUBR Přerov

vloženo: 03.08.2018           komentářů: 0

Dnes na hokej na přátelský zápas mezi HK Opava a HC ZUBR Přerov. Oba týmy už se spolu jednou v letošním přípravném období potkaly, na Hané zvítězili v úterý 31. července Slezané 5:3.

Přerov mezi zápasy s Opavou vyzval ještě extraligový Mountfield HK. Ani ve druhém domácím střetnutí ale na vítězství nedosáhl, prohrál v poměru 2:9.

HK Opava
Opava na přerovském ledě mnohé překvapila. Pravda, Zubři nastoupili v sestavě, s jakou by do mistrovského zápasu určitě nevyrukovali. To ale nemění nic na tom, že vítězství 5:3 nad soupeřem z CHANCE LIGY se počítá. Svěřenci trenéra Janečka nesložili zbraně ani za situace, kdy prohrávali o dva góly. Odměnou jim byl čtyřbrankový obrat, o který se svými trefami zasloužili Bohumil Herman, Jakub Hendrych, Ondřej Hartmann a Vlastimil Malina. Poslední jmenovaný pečetil výsledek sekundu před koncem řádné hrací doby uklizením puku do prázdné přerovské klece. Martin Janeček vnímá výhru jako motivaci pro svůj tým do dalších duelů, včetně toho pátečního se stejným soupeřem.

HC ZUBR Přerov
Přerov v prvním přípravném utkání proti Opavě zkoušel řadu mladíků a také hráčů, kteří jsou v jeho týmu momentálně na zkoušce. Naopak modrožlutý dres neoblékla v poslední červencový den žádná ze zkušených opor. Zubři se v zápase dostali do vedení 3:1, když se trefili Filip Dvořák, Mikuláš Pohl a Daniel Indrák. Od poloviny druhé třetiny ale už žádnou další branku nepřidali, naopak Slezan čtyřmi přesnými zásahy výsledek otočil. Stejná sestava jako v úterý by se podle slov trenéra Hanáků Kamila Přecechtěla měla představit i v Opavě.

autor: www.onlajny.com

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.