> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Budou to vcelku tradiční soupeři

vloženo: 20.07.2018           komentářů: 0

Opavští hokejisté v přípravném období na nadcházející druholigovou sezonu sehrají dvanáct přípravných utkání. S kým se Slezan v létě potká na ledě?

Budou to vcelku tradiční soupeři jako Přerov, Nový Jičín, Kopřivnice, nebo Valašské Meziříčí. Kromě toho Opava narazí také na mladý výběr Vítkovic. V polovině srpna se ovšem bude v Opavě bojovat O Slezský pohár.

Kdysi tradiční letní turnaj bude Slezan pořádat po dlouhých 33 letech. Opavský tým se v rámci něj představí v duelech s Havlíčkovým Brodem, Liptovským Mikulášem a polskou Osvětimí.

„Zápasů je záměrně hodně. V předzávodním období si totiž chceme vyzkoušet řadu mladých a nových tváří. Ne všichni hráči tak budou hrát všechna přípravná utkání,“ vysvětluje opavský kouč Martin Janeček.

„V prvních dvou zápasech s Přerovem bychom chtěli nechat hrát zejména loňskou kostru týmu doplněnou o naše mladé hráče. V první části srpna pak chceme vytížit především mladé hráče a ty, kteří přijdou na zkoušku,“ odkrývá plány nový trenér Slezanu.

„Ve druhé části srpna bychom rádi měli sestavený tým, který se bude chystat na začátek sezony,“ dodává Janeček.
Harmonogram přípravných utkání
úterý 31. července: HC ZUBR Přerov – HC Slezan Opava, 18.00
pátek 3. srpna: HC Slezan Opava – HC ZUBR Přerov, 17.00
úterý 7. srpna: HC Slezan Opava – HC Nový Jičín, 18.00
čtvrtek 9. srpna: HC Nový Jičín – HC Slezan Opava, 18.00
úterý 14. srpna: HC Kopřivnice – HC Slezan Opava, 18.00
Slezský pohár (pátek 17. – 19. srpna): HC Slezan Opava – BK Havlíčkův Brod, HK32 Liptovský Mikuláš, Unie Osvětim (bude upřesněno)
čtvrtek 23. srpna: HC Slezan Opava – HC Vítkovice Ridera U 23, 18.00
úterý 28. srpna: HC Bobři Valašské Meziříčí – HC Slezan Opava, 18.00
čtvrtek 30. srpna: HC Slezan Opava – HC Kopřivnice, 18.00
úterý 4. září: HC Slezan Opava – HC Bobři Valašské Meziříčí, 18.00

Poznámka: Začátky jednotlivých utkání se mohou změnit.


autor: www.hcslezan.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

30.12.2018

Vloupání do prodejny v obci Litultovice
Doposud neznámý pachatel spáchal v době kolem půl čtvrté ráno 30. prosince 2018 v obci Litultovice přečin krádeže a přečin poškození cizí věci tím, že se po předchozím rozbití skleněné výplně vstupních dveří se škodou nejméně 5 tisíc korun vloupal do zdejší prodejny smíšeného zboží, odkud odcizil tři láhve alkoholu v hodnotě přes tisíc korun

27.12.2018

Ostravský recidivista
Ostravský recidivista byl zadržen při krádeži zboží v obci Háj ve Slezsku Policisté z Obvodního oddělení v Hlučíně v těchto dnech ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření z přečinu krádeže 32letému muži z Ostravy, neboť tento v polední době 27. prosince 2018 v prodejně potravin na ulici Antonína Vaška v obci Háj ve Slezsku odcizil zboží v hodnotě 345 korun. Celkem 5 kusů čokolád si uschoval pod svůj svrchní oděv a při průchodu přes pokladní zónu bez úhrady byl zadržen pracovníkem bezpečnostní ochranné služby prodejny. Následně byl předán přivolané hlučínské policejní hlídce k dalším procesním úkonům. Při nich bylo prokázáno, že obdobného protiprávního jednání majetkového charakteru se shora jmenovaný muž dopustil v téže prodejně již 20. prosince letošního roku, kdy odcizil 6 kusů čokolád v hodnotě 414 korun.

27.12.2018

Chvíli před půl třetí odpoledne
Dopravní nehoda podnapilého řidiče osobního automobilu v Opavě.Chvíli před půl třetí odpoledne 27. prosince 2018 řídil 62letý místní muž své osobní motorové vozidlo tovární značky Jepp po ulici Pivovarské v Opavě, přičemž najížděl do objektu parkoviště zdejšího Obchodního centra. Přední části vozu však narazil do skleněné výplně fasády domu, poté ihned vycouval, vjel tedy do podzemního parkoviště a zde nejprve narazil do zaparkovaného osobního motorového vozidla tovární značky Ford. Poté nadále pokračoval v jízdě a při parkování ještě narazil do zde odstaveného osobního automobilu tovární značky VW Passat.

25.12.2018

Úmyslné poškození
Úmyslné poškození zaparkovaných automobilů na ulici Krnovské v Opavě Od desáté hodiny večerní 25. prosince 2018 do jedenácté hodiny dopolední následujícího dne se doposud neznámá osoba dopustila v jednom z veřejně přístupných areálů na ulici Krnovské v Opavě přečinu poškození cizí věci tím, že úmyslně poškodila zde zaparkovaná motorová vozidla. Jak bylo dosavadním prověřováním zjištěno, tak dřevěnou židlí došlo k rozbití obou zadních světel a zadního okna u osobního automobilu tovární značky Škoda Octavia, čímž vznikla poškozené soukromé společnosti celková hmotná škoda na majetku ve výši nejméně 5 tisíc korun

23.12.2018

Opavští policisté prověřují
Opavští policisté prověřují krádež peněženky v jedné z kateřinských restaurací Doposud neznámý pachatel spáchal v podvečerních hodinách 23. prosince 2018 v prostorách restaurace na ulici Pekařské v Opavě-Kateřinkách přečin krádeže a přečin neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku tím, že využil nepozornosti poškozeného místního 46letého muže a z jeho volně odložené bundy mu odcizil pánskou koženou peněženku černé barvy. V ní se nacházely finanční prostředky, platební karty, osobní doklady a doklady k automobilu, vše v celkové hodnotě téměř 12 tisíc korun