> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Budou to vcelku tradiční soupeři

vloženo: 20.07.2018           komentářů: 0

Opavští hokejisté v přípravném období na nadcházející druholigovou sezonu sehrají dvanáct přípravných utkání. S kým se Slezan v létě potká na ledě?

Budou to vcelku tradiční soupeři jako Přerov, Nový Jičín, Kopřivnice, nebo Valašské Meziříčí. Kromě toho Opava narazí také na mladý výběr Vítkovic. V polovině srpna se ovšem bude v Opavě bojovat O Slezský pohár.

Kdysi tradiční letní turnaj bude Slezan pořádat po dlouhých 33 letech. Opavský tým se v rámci něj představí v duelech s Havlíčkovým Brodem, Liptovským Mikulášem a polskou Osvětimí.

„Zápasů je záměrně hodně. V předzávodním období si totiž chceme vyzkoušet řadu mladých a nových tváří. Ne všichni hráči tak budou hrát všechna přípravná utkání,“ vysvětluje opavský kouč Martin Janeček.

„V prvních dvou zápasech s Přerovem bychom chtěli nechat hrát zejména loňskou kostru týmu doplněnou o naše mladé hráče. V první části srpna pak chceme vytížit především mladé hráče a ty, kteří přijdou na zkoušku,“ odkrývá plány nový trenér Slezanu.

„Ve druhé části srpna bychom rádi měli sestavený tým, který se bude chystat na začátek sezony,“ dodává Janeček.
Harmonogram přípravných utkání
úterý 31. července: HC ZUBR Přerov – HC Slezan Opava, 18.00
pátek 3. srpna: HC Slezan Opava – HC ZUBR Přerov, 17.00
úterý 7. srpna: HC Slezan Opava – HC Nový Jičín, 18.00
čtvrtek 9. srpna: HC Nový Jičín – HC Slezan Opava, 18.00
úterý 14. srpna: HC Kopřivnice – HC Slezan Opava, 18.00
Slezský pohár (pátek 17. – 19. srpna): HC Slezan Opava – BK Havlíčkův Brod, HK32 Liptovský Mikuláš, Unie Osvětim (bude upřesněno)
čtvrtek 23. srpna: HC Slezan Opava – HC Vítkovice Ridera U 23, 18.00
úterý 28. srpna: HC Bobři Valašské Meziříčí – HC Slezan Opava, 18.00
čtvrtek 30. srpna: HC Slezan Opava – HC Kopřivnice, 18.00
úterý 4. září: HC Slezan Opava – HC Bobři Valašské Meziříčí, 18.00

Poznámka: Začátky jednotlivých utkání se mohou změnit.


autor: www.hcslezan.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.