> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

První kolo na Spartě?

vloženo: 19.07.2018           komentářů: 0

První kolo na Spartě? Sen, ale neporazitelná není, hlásí Puškáč

Generálka se Skalicí opavským fotbalistům nevyšla. Byť herně svého slovenského soupeře přehrávali, nedokázali se prosadit. Přípravu je ale ta tam. Slezané už ladí na pražskou Spartu, kde je v sobotní podvečer čeká úvodní kolo Fortuna:ligy.

„Zápas se mi těžko hodnotí, protože si myslím, že jsme byli na balonu lepší. Měli jsme dobrou kombinaci a vytvořili jsme si šance, které jsme ale neproměnili. Další příležitosti jsme nedotáhli do konce. Pak jsme dostali laciné góly,“ mrzí Davida Puškáče.

„Musíme se vyvarovat jednoduchých chyb a trochu zrychlit hru, protože to tentokrát bylo z naší strany pomalejší,“ uvědomuje si.

Teď už opavský tým přepnul svou pozornost výhradně na sobotní start ligy na pražské Letné. „Hrát první zápas na Spartě je sen. Moc se na to těším, ostatně jako všichni. Nepojedeme tam zastrašení. Odevzdáme sto procent a věřím, že uhrajeme dobrý výsledek,“ hlásí útočník Slezského FC.

Sparťané v přípravě neoslnili. Jak herně, tak výsledkově. Podobně jako SFC v generálce prohráli, když podlehli polskému Lubinu. „Všímáme si, že Sparta dlouhodobě nemá takové výsledky, jak se od ní očekává. Nejsou neporazitelní. Něco bychom tam uhrát mohli,“ věští.

„Sparta je ale pořád Sparta a my jsme Opava. Jedeme tam s pokorou. Můžeme jen překvapit, ale nesedneme si z toho úplně na pr…,“ usmívá se Puškáč.

Opava si talentovaného borce vytáhla z třetiligových Petřkovic, a nakonec z něj udělala jednu ze svých ofenzivních zbraní. Zejména v závěru jarní části sezony sypal David Puškáč gól za gólem a táhl Slezany za postupem. Kam se vyvine jeho příběh?

„Pro mě je to sen, jak se to „zvrtlo“. Hrozně moc si to užívám. Doufám, že to půjde pořád výš a výš. Liga bude samozřejmě rychlejší a důraznější, zkrátka o level výš. Chci se k tomu ale tvrdou prací promakat. Chci se pořád zlepšovat. Budu se snažit dělat maximum a pomoci týmu,“ uzavírá.

autor: Slezský FC

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.