> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

JOY RUN - Opava 2018!

vloženo: 30.05.2018           komentářů: 0

Zúčastni se již 4. ročníku závodu ★JOY RUN★
Asistovaný běžecký závod s handicapovanými dětmi a mladými lidmi se uskuteční v sobotu 2. června 2018 v Městských sadech v Opavě!

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
► ZÁKLADNÍ INFORMACE ◄

KDY: 2. června 2018 (sobota)
KDE: Městské sady v Opavě
V KOLIK: 10:00 hod.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
► ČASOVÝ HARMONOGRAM ◄
Závod:
10:30 - 11:30 Závod škol
12:00 - 13:00 Závod společností
14:00 - 15:00 Závod sportovních klubů
15:30 - 16:30 Závod veřejnosti
Přesný harmonogram závodů se ještě může změnit.
Harmonogram doprovodného programu (koncerty, vystoupení,...) bude upřesněn!

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
► ZÁVOD JOY RUN ◄

Celkem se poběží 4 závody:
- základní, střední a vysoké školy
- společnosti
- sportovní kluby
- veřejnost.

Při každém závodě bude na trati až 25 týmů. Tým tvoří 6 běžců + 1 handicapovaný (na speciálním sportovním vozíčku). Každý tým absolvuje trasu o vzdálenosti zhruba 6 km. Není podstatné, kdo doběhne první - vítězi jsou všichni, kdo se závodu zúčastní!

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
► KDO MŮŽE BĚŽET ◄

Kdokoliv, kdo si chce zasportovat a zároveň se chce podílet na pomoci druhým! Věřte, že pro handicapované děti, které absolvují závod s vámi, to bude neskutečný zážitek a to hlavně díky vám - běžcům! A to vám dá pocit, který slovy popsat prostě nejde. Však poznáte sami :-) Běhu se mohou zúčastnit lidé jakéhokoliv věku či pohlaví a to jak jednotlivci (závod pro veřejnost), tak také týmy (zakladní, střední a vysoké školy, sport. kluby, společnosti)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
► JAK SE PŘIHLÁSIT ◄

Na webu ....joyrun.cz (co nevidět bude aktualizována) ! Sleduj taky pozorně tuto událost, ať víš o všech čerstvých aktualitách!
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
► DOPROVODNÝ PROGRAM ◄

Kromě samotných běžeckých závodů bude v areálu Městských sadů v Opavě probíhat po celý den bohatý doprovodný program, při kterém si každý přijde na své. Je připraveno vystoupení několik a hudebních kapel, tanečních uskupení či sportovních nadšenců. Dále budou mít návštěvníci možnost vyzkoušet si různé netradiční sporty, workshopy a další zajímavé aktivity. Konkrétní podobu doprovodného programu přineseme již brzy - ale již předem můžeme říci, že letošní JOY RUN bude v tomto směru překoná všechny předešlé JOY RUNy!

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
► NÁŠ CÍL ◄

Naším cílem je uspořádat pro handicapované děti a mladé lidi, jejich rodiny a širokou veřejnost sportovně-zábavný den plný nejrůznějších aktivit a pomoci tak k integraci handicapovaných do společnosti, zejména pak mezi své zdravé vrstevníky. Chceme dát těmto lidem možnost alespoň na jeden den zapomenout na svůj handicap. Při závodě JOY RUN nejde o to, kdo doběhne první. Vítězem je každý, kdo se závodu zúčastní! Akce má dobročinný charakter a jejím cílem je nákup speciálního sportovního vozíčku, který bude následně předán neziskové organizaci/ústavu, který pomáhá handicapovaným dětem. Navazujeme na úspěšné ročníky 2015, 2016 a 2017, kdy se nám díky závodům podařilo nakoupit celkem 8 speciálních sportovních vozíčků pro handicapované!
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
► KDO JSME ◄

Jsme skupina mladých, pozitivně naladěných lidí, kterým není lhostejný osud handicapovaných vrstevníků. Děláme maximum pro to, aby byl JOY RUN nezapomenutelným zážitkem a to nejen pro handicapované!
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
✰★✰ VÍCE INFORMACÍ ✰★✰

V případě jakýchkoliv dotazů či zájmu se jakkoliv na závodu podílet (partneři, doprovodný program, dobrovolníci,...) nás neváhej kontaktovat.

✆ 607 143 797
✆ 723 203 435
✉ info@joyrun.cz


Projekt je realizován za podpory mnoha skvělých partnerů, jejichž jména co nevidět zveřejníme!

autor: www.joyrun.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

30.12.2018

Vloupání do prodejny v obci Litultovice
Doposud neznámý pachatel spáchal v době kolem půl čtvrté ráno 30. prosince 2018 v obci Litultovice přečin krádeže a přečin poškození cizí věci tím, že se po předchozím rozbití skleněné výplně vstupních dveří se škodou nejméně 5 tisíc korun vloupal do zdejší prodejny smíšeného zboží, odkud odcizil tři láhve alkoholu v hodnotě přes tisíc korun

27.12.2018

Ostravský recidivista
Ostravský recidivista byl zadržen při krádeži zboží v obci Háj ve Slezsku Policisté z Obvodního oddělení v Hlučíně v těchto dnech ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření z přečinu krádeže 32letému muži z Ostravy, neboť tento v polední době 27. prosince 2018 v prodejně potravin na ulici Antonína Vaška v obci Háj ve Slezsku odcizil zboží v hodnotě 345 korun. Celkem 5 kusů čokolád si uschoval pod svůj svrchní oděv a při průchodu přes pokladní zónu bez úhrady byl zadržen pracovníkem bezpečnostní ochranné služby prodejny. Následně byl předán přivolané hlučínské policejní hlídce k dalším procesním úkonům. Při nich bylo prokázáno, že obdobného protiprávního jednání majetkového charakteru se shora jmenovaný muž dopustil v téže prodejně již 20. prosince letošního roku, kdy odcizil 6 kusů čokolád v hodnotě 414 korun.

27.12.2018

Chvíli před půl třetí odpoledne
Dopravní nehoda podnapilého řidiče osobního automobilu v Opavě.Chvíli před půl třetí odpoledne 27. prosince 2018 řídil 62letý místní muž své osobní motorové vozidlo tovární značky Jepp po ulici Pivovarské v Opavě, přičemž najížděl do objektu parkoviště zdejšího Obchodního centra. Přední části vozu však narazil do skleněné výplně fasády domu, poté ihned vycouval, vjel tedy do podzemního parkoviště a zde nejprve narazil do zaparkovaného osobního motorového vozidla tovární značky Ford. Poté nadále pokračoval v jízdě a při parkování ještě narazil do zde odstaveného osobního automobilu tovární značky VW Passat.

25.12.2018

Úmyslné poškození
Úmyslné poškození zaparkovaných automobilů na ulici Krnovské v Opavě Od desáté hodiny večerní 25. prosince 2018 do jedenácté hodiny dopolední následujícího dne se doposud neznámá osoba dopustila v jednom z veřejně přístupných areálů na ulici Krnovské v Opavě přečinu poškození cizí věci tím, že úmyslně poškodila zde zaparkovaná motorová vozidla. Jak bylo dosavadním prověřováním zjištěno, tak dřevěnou židlí došlo k rozbití obou zadních světel a zadního okna u osobního automobilu tovární značky Škoda Octavia, čímž vznikla poškozené soukromé společnosti celková hmotná škoda na majetku ve výši nejméně 5 tisíc korun

23.12.2018

Opavští policisté prověřují
Opavští policisté prověřují krádež peněženky v jedné z kateřinských restaurací Doposud neznámý pachatel spáchal v podvečerních hodinách 23. prosince 2018 v prostorách restaurace na ulici Pekařské v Opavě-Kateřinkách přečin krádeže a přečin neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku tím, že využil nepozornosti poškozeného místního 46letého muže a z jeho volně odložené bundy mu odcizil pánskou koženou peněženku černé barvy. V ní se nacházely finanční prostředky, platební karty, osobní doklady a doklady k automobilu, vše v celkové hodnotě téměř 12 tisíc korun