> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

JOY RUN - Opava 2018!

vloženo: 30.05.2018           komentářů: 0

Zúčastni se již 4. ročníku závodu ★JOY RUN★
Asistovaný běžecký závod s handicapovanými dětmi a mladými lidmi se uskuteční v sobotu 2. června 2018 v Městských sadech v Opavě!

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
► ZÁKLADNÍ INFORMACE ◄

KDY: 2. června 2018 (sobota)
KDE: Městské sady v Opavě
V KOLIK: 10:00 hod.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
► ČASOVÝ HARMONOGRAM ◄
Závod:
10:30 - 11:30 Závod škol
12:00 - 13:00 Závod společností
14:00 - 15:00 Závod sportovních klubů
15:30 - 16:30 Závod veřejnosti
Přesný harmonogram závodů se ještě může změnit.
Harmonogram doprovodného programu (koncerty, vystoupení,...) bude upřesněn!

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
► ZÁVOD JOY RUN ◄

Celkem se poběží 4 závody:
- základní, střední a vysoké školy
- společnosti
- sportovní kluby
- veřejnost.

Při každém závodě bude na trati až 25 týmů. Tým tvoří 6 běžců + 1 handicapovaný (na speciálním sportovním vozíčku). Každý tým absolvuje trasu o vzdálenosti zhruba 6 km. Není podstatné, kdo doběhne první - vítězi jsou všichni, kdo se závodu zúčastní!

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
► KDO MŮŽE BĚŽET ◄

Kdokoliv, kdo si chce zasportovat a zároveň se chce podílet na pomoci druhým! Věřte, že pro handicapované děti, které absolvují závod s vámi, to bude neskutečný zážitek a to hlavně díky vám - běžcům! A to vám dá pocit, který slovy popsat prostě nejde. Však poznáte sami :-) Běhu se mohou zúčastnit lidé jakéhokoliv věku či pohlaví a to jak jednotlivci (závod pro veřejnost), tak také týmy (zakladní, střední a vysoké školy, sport. kluby, společnosti)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
► JAK SE PŘIHLÁSIT ◄

Na webu ....joyrun.cz (co nevidět bude aktualizována) ! Sleduj taky pozorně tuto událost, ať víš o všech čerstvých aktualitách!
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
► DOPROVODNÝ PROGRAM ◄

Kromě samotných běžeckých závodů bude v areálu Městských sadů v Opavě probíhat po celý den bohatý doprovodný program, při kterém si každý přijde na své. Je připraveno vystoupení několik a hudebních kapel, tanečních uskupení či sportovních nadšenců. Dále budou mít návštěvníci možnost vyzkoušet si různé netradiční sporty, workshopy a další zajímavé aktivity. Konkrétní podobu doprovodného programu přineseme již brzy - ale již předem můžeme říci, že letošní JOY RUN bude v tomto směru překoná všechny předešlé JOY RUNy!

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
► NÁŠ CÍL ◄

Naším cílem je uspořádat pro handicapované děti a mladé lidi, jejich rodiny a širokou veřejnost sportovně-zábavný den plný nejrůznějších aktivit a pomoci tak k integraci handicapovaných do společnosti, zejména pak mezi své zdravé vrstevníky. Chceme dát těmto lidem možnost alespoň na jeden den zapomenout na svůj handicap. Při závodě JOY RUN nejde o to, kdo doběhne první. Vítězem je každý, kdo se závodu zúčastní! Akce má dobročinný charakter a jejím cílem je nákup speciálního sportovního vozíčku, který bude následně předán neziskové organizaci/ústavu, který pomáhá handicapovaným dětem. Navazujeme na úspěšné ročníky 2015, 2016 a 2017, kdy se nám díky závodům podařilo nakoupit celkem 8 speciálních sportovních vozíčků pro handicapované!
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
► KDO JSME ◄

Jsme skupina mladých, pozitivně naladěných lidí, kterým není lhostejný osud handicapovaných vrstevníků. Děláme maximum pro to, aby byl JOY RUN nezapomenutelným zážitkem a to nejen pro handicapované!
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
✰★✰ VÍCE INFORMACÍ ✰★✰

V případě jakýchkoliv dotazů či zájmu se jakkoliv na závodu podílet (partneři, doprovodný program, dobrovolníci,...) nás neváhej kontaktovat.

✆ 607 143 797
✆ 723 203 435
✉ info@joyrun.cz


Projekt je realizován za podpory mnoha skvělých partnerů, jejichž jména co nevidět zveřejníme!

autor: www.joyrun.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

11.10.2018

Zloděj „čtenář“
Hlučínští policisté prověřují krádež časopisů a novin. K události došlo v ranních hodinách dne 11. 10. 2018 v Hlučíně u prodejny na ulici Opavská. Prozatím neznámý pachatel násilím vnikl do plechové skříně stojící u prodejny a odcizil 63 různých časopisů a novin. Způsobená škoda činí 1 416 korun.

11.10.2018

Střetl se s laní
Škoda ve výši 60 tisíc korun vznikla majiteli nákladního vozidla Mercedes, který jel dne 11. 10. 2018 v 05:45 hodin mezi obcemi Guntramovice a Dvorce. Do jízdní dráhy mu z travnatého svahu vběhla laň. Došlo ke střetu a zvěř z místa odběhla. Ke zranění osob nedošlo.

09.10.2018

Krádež čtyřkolky
Policisté z Velkých Heraltice prověřují krádež, ke které došlo v době od 8. do 9. 10. 2018 v obci Brumovice – Skrochovice. Zatím nezjištěný pachatel odcizil z vjezdu mezi rybníčkem a zadní částí místní restaurace na volně přístupném pozemku odstavenou motorovou čtyřkolku Polaris. Způsobená škoda činí 30 tisíc korun.

28.09.2018

Žena křičela a volala o pomoc
Dne 28. 9. 2018 v čase 02:38 hod., byl na žádost operačního střediska městské policie proveden výjezd strážníků do ulice Pekařská v Opavě, odkud na tísňovou linku městské policie telefonoval oznamovatel, který operátorovi sdělil, že ve zmíněné ulici slyší nějakou slečnu, která křičí a volá o pomoc. Strážníci na místě nalezli ženu mladšího věku, která ležela na chodníku. U ní se nacházela další žena, která dotyčnou držela za ruce, přitom ji uklidňovala a snažila se ležící ženě pomoct vstát. Dále strážnicí zjistili, že důvodem křiku je stav ležící ženy. Ta jevila silné známky opilosti, byla agresivní, nekontrolovala své chování a tím bezprostředně ohrožovala sebe nebo jinou osobu na zdraví či životě, byla převezena na záchytnou stanici v Opavě k odeznění akutní intoxikace.

17.08.2018

Vloupání do zámecké vinárny
Vloupání do zámecké vinárny v obci Velké Hoštice Doposud neznámý pachatel spáchal v blíže neupřesněné době mezi půl pátou odpolední a půl desátou večerní 16. srpna letošního roku na ulici Zámecké v obci Velké Hoštice přečin krádeže tím, že se vloupal do objektu zdejší zámecké vinárny, ze které odcizil černou koženou pracovní peněženku s tržbou ve výši 7 tisíc korun a dále 10 lahví vína značky Chateau Valtice, pozdní sběr, odrůdy Pálava, ročníku 2016 v hodnotě téměř 2 a půl tisíce korun.