> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

JOY RUN - Opava 2018!

vloženo: 30.05.2018           komentářů: 0

Zúčastni se již 4. ročníku závodu ★JOY RUN★
Asistovaný běžecký závod s handicapovanými dětmi a mladými lidmi se uskuteční v sobotu 2. června 2018 v Městských sadech v Opavě!

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
► ZÁKLADNÍ INFORMACE ◄

KDY: 2. června 2018 (sobota)
KDE: Městské sady v Opavě
V KOLIK: 10:00 hod.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
► ČASOVÝ HARMONOGRAM ◄
Závod:
10:30 - 11:30 Závod škol
12:00 - 13:00 Závod společností
14:00 - 15:00 Závod sportovních klubů
15:30 - 16:30 Závod veřejnosti
Přesný harmonogram závodů se ještě může změnit.
Harmonogram doprovodného programu (koncerty, vystoupení,...) bude upřesněn!

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
► ZÁVOD JOY RUN ◄

Celkem se poběží 4 závody:
- základní, střední a vysoké školy
- společnosti
- sportovní kluby
- veřejnost.

Při každém závodě bude na trati až 25 týmů. Tým tvoří 6 běžců + 1 handicapovaný (na speciálním sportovním vozíčku). Každý tým absolvuje trasu o vzdálenosti zhruba 6 km. Není podstatné, kdo doběhne první - vítězi jsou všichni, kdo se závodu zúčastní!

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
► KDO MŮŽE BĚŽET ◄

Kdokoliv, kdo si chce zasportovat a zároveň se chce podílet na pomoci druhým! Věřte, že pro handicapované děti, které absolvují závod s vámi, to bude neskutečný zážitek a to hlavně díky vám - běžcům! A to vám dá pocit, který slovy popsat prostě nejde. Však poznáte sami :-) Běhu se mohou zúčastnit lidé jakéhokoliv věku či pohlaví a to jak jednotlivci (závod pro veřejnost), tak také týmy (zakladní, střední a vysoké školy, sport. kluby, společnosti)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
► JAK SE PŘIHLÁSIT ◄

Na webu ....joyrun.cz (co nevidět bude aktualizována) ! Sleduj taky pozorně tuto událost, ať víš o všech čerstvých aktualitách!
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
► DOPROVODNÝ PROGRAM ◄

Kromě samotných běžeckých závodů bude v areálu Městských sadů v Opavě probíhat po celý den bohatý doprovodný program, při kterém si každý přijde na své. Je připraveno vystoupení několik a hudebních kapel, tanečních uskupení či sportovních nadšenců. Dále budou mít návštěvníci možnost vyzkoušet si různé netradiční sporty, workshopy a další zajímavé aktivity. Konkrétní podobu doprovodného programu přineseme již brzy - ale již předem můžeme říci, že letošní JOY RUN bude v tomto směru překoná všechny předešlé JOY RUNy!

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
► NÁŠ CÍL ◄

Naším cílem je uspořádat pro handicapované děti a mladé lidi, jejich rodiny a širokou veřejnost sportovně-zábavný den plný nejrůznějších aktivit a pomoci tak k integraci handicapovaných do společnosti, zejména pak mezi své zdravé vrstevníky. Chceme dát těmto lidem možnost alespoň na jeden den zapomenout na svůj handicap. Při závodě JOY RUN nejde o to, kdo doběhne první. Vítězem je každý, kdo se závodu zúčastní! Akce má dobročinný charakter a jejím cílem je nákup speciálního sportovního vozíčku, který bude následně předán neziskové organizaci/ústavu, který pomáhá handicapovaným dětem. Navazujeme na úspěšné ročníky 2015, 2016 a 2017, kdy se nám díky závodům podařilo nakoupit celkem 8 speciálních sportovních vozíčků pro handicapované!
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
► KDO JSME ◄

Jsme skupina mladých, pozitivně naladěných lidí, kterým není lhostejný osud handicapovaných vrstevníků. Děláme maximum pro to, aby byl JOY RUN nezapomenutelným zážitkem a to nejen pro handicapované!
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
✰★✰ VÍCE INFORMACÍ ✰★✰

V případě jakýchkoliv dotazů či zájmu se jakkoliv na závodu podílet (partneři, doprovodný program, dobrovolníci,...) nás neváhej kontaktovat.

✆ 607 143 797
✆ 723 203 435
✉ info@joyrun.cz


Projekt je realizován za podpory mnoha skvělých partnerů, jejichž jména co nevidět zveřejníme!

autor: www.joyrun.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.