Klikněte pro zvětšení...

Muži v přestřelce zvítězili

vloženo: 22.04.2018           komentářů: 0

Muži v přestřelce zvítězili nad Hulínem

Pořádná divočina byla k vidění v Hlučíně. Když devět minut před koncem vyrovnal Rožek na 2:2, zdálo se, že dojde k dělbě bodů. Nestalo se. V koncovce zápasu ještě udeřil Foltýn a v nastavení Kraut na konečných 4:2. Na jaře tak muži drží skvělou bilanci, když po úvodní remíze v Otrokovicích následovala čtyři vítězství v řadě.

FC Hlučín – Spartak Hulín 4:2 (1:1)

Branky: 39 a 88. Foltýn, 76. Štefek, 90+2. Kraut – 44. Minář, 81. Rožek. Rozhodčí: Kulička – Páral, Grečmal. ŽK: Heiník, Jančík – Michal Vyskočil, Josl, Rožek. Diváci: 152.

Hlučín: Kodeš – Bialek (46. Štefek), Heiník, Mac, Žižka – Foltýn, Hudeczek, Carvalho – Ságner (56. Fojtík), Kraut, Krejčí (81. Jančík). Trenér: Radomír Korytář.

„Prvních pětadvacet minut bylo z naší strany dobrých. Měli jsme hru pod kontrolou a soupeře k ničemu nepouštěli, bohužel nám to dlouho nevydrželo,“ vracel se k sobotnímu duelu trenér Hlučína Radomír Korytář.

Ve 39. minutě rozehráli domácí standardní situaci. Žižka zatáhl balon, odcentroval a Foltýn otevřel skóre. „Ovšem v poslední minutě první půle jsme nechali vlastní laxností soupeře vyrovnat,“ kroutil hlavou domácí stratég.

Ve druhém poločase domácí znovu získali vedení. Po akci dvou střídajících hráčů centroval Krejčí a zakončoval Štefek. „Hulín dobře bránil a hrál na rychlé protiútoky. Jeden mu vyšel a podařilo se mu vyrovnat,“ konstatoval trenér Korytář. Vyrovnávací branku Hlučínští inkasovali devět minut před koncem.

„Už to vypadalo, že si body rozdělíme. Vsadili jsme ale všechno na jednu kartu, chtěli jsme za každou cenu vyhrát a výsledek se dostavil. Tentokrát jsme hrozili ze vzduchu,“ pousmál se trenér FC Hlučín. Hudeczek potáhl míč po lajně, našel hlavu Foltýna a domácí znovu vedli. Na konečných 4:2 upravil Kraut, kterému gólovou situaci připravil Jančík.

„Nepodali jsme až tak optimální výkon. Musím ale kluky ocenit za to, že bojovali až dokonce a chtěli vyhrát. Natáhli jsme sérii a užíváme si ji. Je příjemné pohybovat se v horních patrech tabulky,“ zakončil Radomír Korytář.

přidat komentář            zobrazit komentáře

> > >   náhodná fotka

Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

> > >  OPAVSKÁ 112

18.07.2018

Pod vlivem alkoholu havaroval
Ve středu 18. 7. 2018 v 14:45 hodin v Dolním Benešově na ulici Hlučínská řídil 55letý muž vozidlo Renault a při průjezdu levotočivou zatáčkou vyjel mimo komunikaci. Narazil do sloupu elektrického vedení, který úplně prorazil a vychýlil. Při řešení události policisté provedli u řidiče dechovou zkoušku, která byla s pozitivním výsledkem. V dechu mu bylo naměřeno přes 1,5 promile alkoholu. Muž se k požití alkoholu doznal, uvedl, že měl vypít půl litru vína.

17.07.2018

Při převlékání na zastávce
Přišel cyklista o kolo i věci Škodu kolem 70 tisíc korun způsobil prozatím neznámý pachatel 33letému cizinci, který se dne 17. 7. 2018 převlékal na zastávce autobusu u obce Dolní Životice část Hertice. Toho využil pachatel, který mu během několika málo minut odcizil u zastávky odstavené jízdní kolo zn. Cannondale super Six 2008 s batohem a uloženými věcmi (např. stan, oblečení, spacák a další).

13.07.2018

Odcizené nářadí chtěl prodat
Opavští policisté intenzivním prověřováním zjistili pachatele krádeže nářadí. Většinu odcizených věcí zajistili a vrátili majiteli. V těchto dnech sdělili ve zkráceném přípravném řízení podezření 31letému muži z přečinů porušování domovní svobody a krádeže. Protiprávního jednání se měl podezřelý dopustit tím, že v době od 12. do 13. 7. 2018 v Opavě

20.05.2018

Odcizené vozidlo bylo záhy nalezeno
Operační středisko městské policie se v neděli 20. 5. 2018 v dopoledních hodinách rozhodla kontaktovat 55letá místní žena, která zjistila, že jí bylo odcizeno osobní motorové vozidlo tovární značky Fiat, ve kterém měla klíče od bytu i doklady. Toto oznámení bylo následně předáno opavské státní policii i všem hlídkám MP. O něco málo později dotyčná volala znovu, protože se jí podařilo automobil nalézt o dvacet metrů dál, než ho původně hledala, jelikož zapomněla, kde ho včera zaparkovala.

20.05.2018

Podnapilý 24letý muž z Opavy ohrožoval
Na tísňovou linku Městské policie Opava bylo dne 20. května tohoto roku ve 02.15 hodin přijato oznámení, že na náměstí Slezského odboje někdo křičí a ruší noční klid. Po příjezdu hlídky MP se na výše uvedeném místě nacházelo několik procházejících osob, které se nedopouštěly žádného protiprávního jednání. Avšak při projíždění a kontrole ulice Olomoucká v Opavě si jeden ze strážníků u prodejny potravin všiml muže, který měl přes hlavu přetažené tričko a šel směrem k viaduktu. Jeho krok byla značně nejistý a bylo zjevné, že je pod vlivem alkoholu či jiné návykové látky