> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Na vodárně s Jaromírem Nohavicou

vloženo: 19.01.2018           komentářů: 0

Zveme Vás na další díl pořadu Na vodárně s ... moderovaném Jiřím Siostrzonkem.

Jelikož se jedná o tak výjimečného hosta, rozhodli jsme se udělat opatření k eliminování tlaku zájemců o zhlédnutí (či poslech) programu a uvádíme v život systém k získání vstupenky.
Zájmem o návštěvu současně podpoříte naše snažení a přispějete k zajištění provozu, ale současně i k dostavbě a dovybavení samotné budovy. Váš dar na transparentní účet bude zaevidován (v případě potřeby s doložením darovací smlouvy) a dle výše příspěvku Vám bude vydána vstupenk(a)/(y).

Postup je tedy následující:
1) Zaslání finančního daru na transparentní účet č. 6977297001/5500 na VOVO o.p.s. s jasnou identifikací dárce pro nezbytný kontakt a s požadavkem na množství vstupenek.
2) Po vyhodnocení a přidělení vstupenky Vás budou pověření pracovníci kontaktovat (telefon či mail) k předání vstupenek – výše daru určí polohu místa.
3) Vstupenky budou rozděleny na část k sezení v sále a zbylé k poslechu v ozvučených částech budovy.
4) Pro případ nižšího zájmu než je kapacita prostor, budou případní diváci a posluchači vpuštěni až 15 min před zahájením. Tato informace bude poskytnuta 12. 2. 2018 na facebooku a webovkách.

Harmonogram:
otevření systému (realizace darů) 22. 01. 2018
uzavření systému (k programu) 09. 02. 2018
vyzvednutí vstupenek (14:00 – 20:00 KUPE) 13. – 14. 02. 2018

Věříme, že nás rádi podpoříte. Děkujeme.

autor: www.kupecko.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

30.12.2018

Vloupání do prodejny v obci Litultovice
Doposud neznámý pachatel spáchal v době kolem půl čtvrté ráno 30. prosince 2018 v obci Litultovice přečin krádeže a přečin poškození cizí věci tím, že se po předchozím rozbití skleněné výplně vstupních dveří se škodou nejméně 5 tisíc korun vloupal do zdejší prodejny smíšeného zboží, odkud odcizil tři láhve alkoholu v hodnotě přes tisíc korun

27.12.2018

Ostravský recidivista
Ostravský recidivista byl zadržen při krádeži zboží v obci Háj ve Slezsku Policisté z Obvodního oddělení v Hlučíně v těchto dnech ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření z přečinu krádeže 32letému muži z Ostravy, neboť tento v polední době 27. prosince 2018 v prodejně potravin na ulici Antonína Vaška v obci Háj ve Slezsku odcizil zboží v hodnotě 345 korun. Celkem 5 kusů čokolád si uschoval pod svůj svrchní oděv a při průchodu přes pokladní zónu bez úhrady byl zadržen pracovníkem bezpečnostní ochranné služby prodejny. Následně byl předán přivolané hlučínské policejní hlídce k dalším procesním úkonům. Při nich bylo prokázáno, že obdobného protiprávního jednání majetkového charakteru se shora jmenovaný muž dopustil v téže prodejně již 20. prosince letošního roku, kdy odcizil 6 kusů čokolád v hodnotě 414 korun.

27.12.2018

Chvíli před půl třetí odpoledne
Dopravní nehoda podnapilého řidiče osobního automobilu v Opavě.Chvíli před půl třetí odpoledne 27. prosince 2018 řídil 62letý místní muž své osobní motorové vozidlo tovární značky Jepp po ulici Pivovarské v Opavě, přičemž najížděl do objektu parkoviště zdejšího Obchodního centra. Přední části vozu však narazil do skleněné výplně fasády domu, poté ihned vycouval, vjel tedy do podzemního parkoviště a zde nejprve narazil do zaparkovaného osobního motorového vozidla tovární značky Ford. Poté nadále pokračoval v jízdě a při parkování ještě narazil do zde odstaveného osobního automobilu tovární značky VW Passat.

25.12.2018

Úmyslné poškození
Úmyslné poškození zaparkovaných automobilů na ulici Krnovské v Opavě Od desáté hodiny večerní 25. prosince 2018 do jedenácté hodiny dopolední následujícího dne se doposud neznámá osoba dopustila v jednom z veřejně přístupných areálů na ulici Krnovské v Opavě přečinu poškození cizí věci tím, že úmyslně poškodila zde zaparkovaná motorová vozidla. Jak bylo dosavadním prověřováním zjištěno, tak dřevěnou židlí došlo k rozbití obou zadních světel a zadního okna u osobního automobilu tovární značky Škoda Octavia, čímž vznikla poškozené soukromé společnosti celková hmotná škoda na majetku ve výši nejméně 5 tisíc korun

23.12.2018

Opavští policisté prověřují
Opavští policisté prověřují krádež peněženky v jedné z kateřinských restaurací Doposud neznámý pachatel spáchal v podvečerních hodinách 23. prosince 2018 v prostorách restaurace na ulici Pekařské v Opavě-Kateřinkách přečin krádeže a přečin neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku tím, že využil nepozornosti poškozeného místního 46letého muže a z jeho volně odložené bundy mu odcizil pánskou koženou peněženku černé barvy. V ní se nacházely finanční prostředky, platební karty, osobní doklady a doklady k automobilu, vše v celkové hodnotě téměř 12 tisíc korun