> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Na vodárně s Jaromírem Nohavicou

vloženo: 19.01.2018           komentářů: 0

Zveme Vás na další díl pořadu Na vodárně s ... moderovaném Jiřím Siostrzonkem.

Jelikož se jedná o tak výjimečného hosta, rozhodli jsme se udělat opatření k eliminování tlaku zájemců o zhlédnutí (či poslech) programu a uvádíme v život systém k získání vstupenky.
Zájmem o návštěvu současně podpoříte naše snažení a přispějete k zajištění provozu, ale současně i k dostavbě a dovybavení samotné budovy. Váš dar na transparentní účet bude zaevidován (v případě potřeby s doložením darovací smlouvy) a dle výše příspěvku Vám bude vydána vstupenk(a)/(y).

Postup je tedy následující:
1) Zaslání finančního daru na transparentní účet č. 6977297001/5500 na VOVO o.p.s. s jasnou identifikací dárce pro nezbytný kontakt a s požadavkem na množství vstupenek.
2) Po vyhodnocení a přidělení vstupenky Vás budou pověření pracovníci kontaktovat (telefon či mail) k předání vstupenek – výše daru určí polohu místa.
3) Vstupenky budou rozděleny na část k sezení v sále a zbylé k poslechu v ozvučených částech budovy.
4) Pro případ nižšího zájmu než je kapacita prostor, budou případní diváci a posluchači vpuštěni až 15 min před zahájením. Tato informace bude poskytnuta 12. 2. 2018 na facebooku a webovkách.

Harmonogram:
otevření systému (realizace darů) 22. 01. 2018
uzavření systému (k programu) 09. 02. 2018
vyzvednutí vstupenek (14:00 – 20:00 KUPE) 13. – 14. 02. 2018

Věříme, že nás rádi podpoříte. Děkujeme.

autor: www.kupecko.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

15.11.2017

Dopravní nehoda podnapilé cyklistky
Dopravní nehoda podnapilé cyklistky v Opavě-Kylešovicích Těsně před sedmou hodinou podvečerní 15. listopadu letošního roku jela po ulici Na Dolní hrázi v Opavě, městské části Kylešovice místní 47letá žena na svém jízdním kole, přičemž na rovném úseku cyklostezky nezvládla řízení a upadla na zem. Na místo byli přivoláni policisté i osádka sanitního vozidla s lékařským personálem. Odborné měření dechovými zkouškami prokázalo, že cyklistka je pod vlivem alkoholu, kdy jí byly naměřeny hodnoty okolo 1,5 promile alkoholu v dechu.

15.11.2017

Dopravní nehoda dvou osobních automobilů
V době kolem půl čtvrté odpoledne 15. listopadu tohoto roku řídil 45letý muž z Hlučína osobní motorové vozidlo tovární značky Opel Zafira po ulici Celní v Hlučíně, a to ve směru jízdy od obce Děhylov do centra města, přičemž se plně nevěnoval řízení (mikro spánek), na rovném úseku silnice přejel do levého jízdního pruhu a čelně se střetl s protijedoucím osobním motorovým vozidlem tovární značky Škoda Octavia, jenž řídila 45letá žena z Opavska. Při dopravní nehodě došlo k blíže nespecifikovanému zranění řidiče i řidičky a rovněž byli zraněni další spolucestující v automobilu Škoda, a to 69letá žena a dvě děti ve věku 9 a 12 let.

15.11.2017

Dopravní nehoda nákladního automobilu
Dopravní nehoda nákladního automobilu a osobního vlaku u obce Otice-Rybníčky Chvíli po jedné hodině odpolední 15. listopadu 2017 došlo na nechráněném železničním přejezdu v katastru obce Otice, část Rybníčky k dopravní nehodě mezi nákladním motorovým vozidlem a osobním vlakem, ve kterém se přepravovalo 15 cestujících.

13.11.2017

Vloupání do stavebních unimobuněk
Vloupání do stavebních unimobuněk mezi Opavou a městskou částí Malé Hoštice Doposud neznámý pachatel se ze dne 13. na 14. listopadu tohoto roku dopustil na poli v prostoru staveniště silnice mezi Opavou, městskou částí Kateřinky a Opavou, městskou částí Malé Hoštice přečinu krádeže a přečinu poškození cizí věci tím, že se vloupal do dvou stavebních unimobuněk

11.11.2017

Úmyslné poškození střechy
Úmyslné poškození střechy i skleněných částí rodinného domu v obci Štěpánkovice V těchto dnech policisté z Obvodního oddělení v Kravařích zahájili úkony trestního řízení ve věci přečinu poškození cizí věci, kterého se dopustil doposud neznámý pachatel nebo pachatelé tím, že v průběhu podzimních měsíců letošního roku několikráte úmyslně poškodil či poškodili zařízení na jednom z rodinných domů v obci Štěpánkovice. Jedná se minimálně o pět událostí, ke kterým docházelo vždy v podvečerních hodinách od 11. září do 13. listopadu 2017