> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Na vodárně s Jaromírem Nohavicou

vloženo: 19.01.2018           komentářů: 0

Zveme Vás na další díl pořadu Na vodárně s ... moderovaném Jiřím Siostrzonkem.

Jelikož se jedná o tak výjimečného hosta, rozhodli jsme se udělat opatření k eliminování tlaku zájemců o zhlédnutí (či poslech) programu a uvádíme v život systém k získání vstupenky.
Zájmem o návštěvu současně podpoříte naše snažení a přispějete k zajištění provozu, ale současně i k dostavbě a dovybavení samotné budovy. Váš dar na transparentní účet bude zaevidován (v případě potřeby s doložením darovací smlouvy) a dle výše příspěvku Vám bude vydána vstupenk(a)/(y).

Postup je tedy následující:
1) Zaslání finančního daru na transparentní účet č. 6977297001/5500 na VOVO o.p.s. s jasnou identifikací dárce pro nezbytný kontakt a s požadavkem na množství vstupenek.
2) Po vyhodnocení a přidělení vstupenky Vás budou pověření pracovníci kontaktovat (telefon či mail) k předání vstupenek – výše daru určí polohu místa.
3) Vstupenky budou rozděleny na část k sezení v sále a zbylé k poslechu v ozvučených částech budovy.
4) Pro případ nižšího zájmu než je kapacita prostor, budou případní diváci a posluchači vpuštěni až 15 min před zahájením. Tato informace bude poskytnuta 12. 2. 2018 na facebooku a webovkách.

Harmonogram:
otevření systému (realizace darů) 22. 01. 2018
uzavření systému (k programu) 09. 02. 2018
vyzvednutí vstupenek (14:00 – 20:00 KUPE) 13. – 14. 02. 2018

Věříme, že nás rádi podpoříte. Děkujeme.

autor: www.kupecko.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.