> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Na vodárně s Jaromírem Nohavicou

vloženo: 19.01.2018           komentářů: 0

Zveme Vás na další díl pořadu Na vodárně s ... moderovaném Jiřím Siostrzonkem.

Jelikož se jedná o tak výjimečného hosta, rozhodli jsme se udělat opatření k eliminování tlaku zájemců o zhlédnutí (či poslech) programu a uvádíme v život systém k získání vstupenky.
Zájmem o návštěvu současně podpoříte naše snažení a přispějete k zajištění provozu, ale současně i k dostavbě a dovybavení samotné budovy. Váš dar na transparentní účet bude zaevidován (v případě potřeby s doložením darovací smlouvy) a dle výše příspěvku Vám bude vydána vstupenk(a)/(y).

Postup je tedy následující:
1) Zaslání finančního daru na transparentní účet č. 6977297001/5500 na VOVO o.p.s. s jasnou identifikací dárce pro nezbytný kontakt a s požadavkem na množství vstupenek.
2) Po vyhodnocení a přidělení vstupenky Vás budou pověření pracovníci kontaktovat (telefon či mail) k předání vstupenek – výše daru určí polohu místa.
3) Vstupenky budou rozděleny na část k sezení v sále a zbylé k poslechu v ozvučených částech budovy.
4) Pro případ nižšího zájmu než je kapacita prostor, budou případní diváci a posluchači vpuštěni až 15 min před zahájením. Tato informace bude poskytnuta 12. 2. 2018 na facebooku a webovkách.

Harmonogram:
otevření systému (realizace darů) 22. 01. 2018
uzavření systému (k programu) 09. 02. 2018
vyzvednutí vstupenek (14:00 – 20:00 KUPE) 13. – 14. 02. 2018

Věříme, že nás rádi podpoříte. Děkujeme.

autor: www.kupecko.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

18.07.2018

Pod vlivem alkoholu havaroval
Ve středu 18. 7. 2018 v 14:45 hodin v Dolním Benešově na ulici Hlučínská řídil 55letý muž vozidlo Renault a při průjezdu levotočivou zatáčkou vyjel mimo komunikaci. Narazil do sloupu elektrického vedení, který úplně prorazil a vychýlil. Při řešení události policisté provedli u řidiče dechovou zkoušku, která byla s pozitivním výsledkem. V dechu mu bylo naměřeno přes 1,5 promile alkoholu. Muž se k požití alkoholu doznal, uvedl, že měl vypít půl litru vína.

17.07.2018

Při převlékání na zastávce
Přišel cyklista o kolo i věci Škodu kolem 70 tisíc korun způsobil prozatím neznámý pachatel 33letému cizinci, který se dne 17. 7. 2018 převlékal na zastávce autobusu u obce Dolní Životice část Hertice. Toho využil pachatel, který mu během několika málo minut odcizil u zastávky odstavené jízdní kolo zn. Cannondale super Six 2008 s batohem a uloženými věcmi (např. stan, oblečení, spacák a další).

13.07.2018

Odcizené nářadí chtěl prodat
Opavští policisté intenzivním prověřováním zjistili pachatele krádeže nářadí. Většinu odcizených věcí zajistili a vrátili majiteli. V těchto dnech sdělili ve zkráceném přípravném řízení podezření 31letému muži z přečinů porušování domovní svobody a krádeže. Protiprávního jednání se měl podezřelý dopustit tím, že v době od 12. do 13. 7. 2018 v Opavě

20.05.2018

Odcizené vozidlo bylo záhy nalezeno
Operační středisko městské policie se v neděli 20. 5. 2018 v dopoledních hodinách rozhodla kontaktovat 55letá místní žena, která zjistila, že jí bylo odcizeno osobní motorové vozidlo tovární značky Fiat, ve kterém měla klíče od bytu i doklady. Toto oznámení bylo následně předáno opavské státní policii i všem hlídkám MP. O něco málo později dotyčná volala znovu, protože se jí podařilo automobil nalézt o dvacet metrů dál, než ho původně hledala, jelikož zapomněla, kde ho včera zaparkovala.

20.05.2018

Podnapilý 24letý muž z Opavy ohrožoval
Na tísňovou linku Městské policie Opava bylo dne 20. května tohoto roku ve 02.15 hodin přijato oznámení, že na náměstí Slezského odboje někdo křičí a ruší noční klid. Po příjezdu hlídky MP se na výše uvedeném místě nacházelo několik procházejících osob, které se nedopouštěly žádného protiprávního jednání. Avšak při projíždění a kontrole ulice Olomoucká v Opavě si jeden ze strážníků u prodejny potravin všiml muže, který měl přes hlavu přetažené tričko a šel směrem k viaduktu. Jeho krok byla značně nejistý a bylo zjevné, že je pod vlivem alkoholu či jiné návykové látky