> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Každá série jednou končí.

vloženo: 25.11.2017           komentářů: 0

Zvedne se Opava proti Novém Jičínu?

S Novým Jičínem letos Opava třikrát prohrála a favoritem nebude vzhledem k současnému rozpoložení ani v sobotu. Přesto není v derby bez šance. Každá série jednou končí a ta osmizápasová bez vítězství v podání Slezanu už si o to hlasitě koleduje. Přijďte naše hokejisty v nelehké době povzbudit, zápas startuje v 17 hodin.

V ideální formě nejsou ani Ďáblové, kteří prohráli poslední tři utkání. Naposledy Nový Jičín podlehl na domácím ledě Hodonínu 2:5. Jen pro pořádek – Opava v posledním kole schytala nepopulárního bůra ve Valašském Meziříčí.

Rozdíl mezi oběma soupeři aktuálně činí propastných šestnáct bodů, a to je Nový Jičín „až“ na páté pozici tabulky. Roli hraje i fakt, že Opava letos neuhrála se soupeřem ani bod. Hrubě jí nevyšlo zejména úvodní měření sil, kdy si z Jičína odvezla sedmičku. O necelý měsíc později se pak v Opavě zrodila porážka 1:3 a odveta nevyšla ani znovu na půdě soupeře. Slezan tehdy 1. listopadu v Jičíně ještě ve třetí třetině vedl, domácí ale dvěma góly v posledních osmi minutách výsledek otočili a uštědřili našim borcům další hořkou pilulku.

Sobotní utkání s Novým Jičínem startuje na opavském zimním stadionu v 17 hodin. Pokud se na duel nevydáte osobně, můžete jeho průběh sledovat prostřednictvím textového on-line přenosu. Na web našeho soupeře se můžete podívat zde.

Hlavním rozhodčím utkání je pan Václav Šutara. Pomáhat mu budou kolegové Přemysl Bartek a Mikuláš Dohnal.

autor: HC Slezan Opava

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.