> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Každá série jednou končí.

vloženo: 25.11.2017           komentářů: 0

Zvedne se Opava proti Novém Jičínu?

S Novým Jičínem letos Opava třikrát prohrála a favoritem nebude vzhledem k současnému rozpoložení ani v sobotu. Přesto není v derby bez šance. Každá série jednou končí a ta osmizápasová bez vítězství v podání Slezanu už si o to hlasitě koleduje. Přijďte naše hokejisty v nelehké době povzbudit, zápas startuje v 17 hodin.

V ideální formě nejsou ani Ďáblové, kteří prohráli poslední tři utkání. Naposledy Nový Jičín podlehl na domácím ledě Hodonínu 2:5. Jen pro pořádek – Opava v posledním kole schytala nepopulárního bůra ve Valašském Meziříčí.

Rozdíl mezi oběma soupeři aktuálně činí propastných šestnáct bodů, a to je Nový Jičín „až“ na páté pozici tabulky. Roli hraje i fakt, že Opava letos neuhrála se soupeřem ani bod. Hrubě jí nevyšlo zejména úvodní měření sil, kdy si z Jičína odvezla sedmičku. O necelý měsíc později se pak v Opavě zrodila porážka 1:3 a odveta nevyšla ani znovu na půdě soupeře. Slezan tehdy 1. listopadu v Jičíně ještě ve třetí třetině vedl, domácí ale dvěma góly v posledních osmi minutách výsledek otočili a uštědřili našim borcům další hořkou pilulku.

Sobotní utkání s Novým Jičínem startuje na opavském zimním stadionu v 17 hodin. Pokud se na duel nevydáte osobně, můžete jeho průběh sledovat prostřednictvím textového on-line přenosu. Na web našeho soupeře se můžete podívat zde.

Hlavním rozhodčím utkání je pan Václav Šutara. Pomáhat mu budou kolegové Přemysl Bartek a Mikuláš Dohnal.

autor: HC Slezan Opava

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

30.12.2018

Vloupání do prodejny v obci Litultovice
Doposud neznámý pachatel spáchal v době kolem půl čtvrté ráno 30. prosince 2018 v obci Litultovice přečin krádeže a přečin poškození cizí věci tím, že se po předchozím rozbití skleněné výplně vstupních dveří se škodou nejméně 5 tisíc korun vloupal do zdejší prodejny smíšeného zboží, odkud odcizil tři láhve alkoholu v hodnotě přes tisíc korun

27.12.2018

Ostravský recidivista
Ostravský recidivista byl zadržen při krádeži zboží v obci Háj ve Slezsku Policisté z Obvodního oddělení v Hlučíně v těchto dnech ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření z přečinu krádeže 32letému muži z Ostravy, neboť tento v polední době 27. prosince 2018 v prodejně potravin na ulici Antonína Vaška v obci Háj ve Slezsku odcizil zboží v hodnotě 345 korun. Celkem 5 kusů čokolád si uschoval pod svůj svrchní oděv a při průchodu přes pokladní zónu bez úhrady byl zadržen pracovníkem bezpečnostní ochranné služby prodejny. Následně byl předán přivolané hlučínské policejní hlídce k dalším procesním úkonům. Při nich bylo prokázáno, že obdobného protiprávního jednání majetkového charakteru se shora jmenovaný muž dopustil v téže prodejně již 20. prosince letošního roku, kdy odcizil 6 kusů čokolád v hodnotě 414 korun.

27.12.2018

Chvíli před půl třetí odpoledne
Dopravní nehoda podnapilého řidiče osobního automobilu v Opavě.Chvíli před půl třetí odpoledne 27. prosince 2018 řídil 62letý místní muž své osobní motorové vozidlo tovární značky Jepp po ulici Pivovarské v Opavě, přičemž najížděl do objektu parkoviště zdejšího Obchodního centra. Přední části vozu však narazil do skleněné výplně fasády domu, poté ihned vycouval, vjel tedy do podzemního parkoviště a zde nejprve narazil do zaparkovaného osobního motorového vozidla tovární značky Ford. Poté nadále pokračoval v jízdě a při parkování ještě narazil do zde odstaveného osobního automobilu tovární značky VW Passat.

25.12.2018

Úmyslné poškození
Úmyslné poškození zaparkovaných automobilů na ulici Krnovské v Opavě Od desáté hodiny večerní 25. prosince 2018 do jedenácté hodiny dopolední následujícího dne se doposud neznámá osoba dopustila v jednom z veřejně přístupných areálů na ulici Krnovské v Opavě přečinu poškození cizí věci tím, že úmyslně poškodila zde zaparkovaná motorová vozidla. Jak bylo dosavadním prověřováním zjištěno, tak dřevěnou židlí došlo k rozbití obou zadních světel a zadního okna u osobního automobilu tovární značky Škoda Octavia, čímž vznikla poškozené soukromé společnosti celková hmotná škoda na majetku ve výši nejméně 5 tisíc korun

23.12.2018

Opavští policisté prověřují
Opavští policisté prověřují krádež peněženky v jedné z kateřinských restaurací Doposud neznámý pachatel spáchal v podvečerních hodinách 23. prosince 2018 v prostorách restaurace na ulici Pekařské v Opavě-Kateřinkách přečin krádeže a přečin neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku tím, že využil nepozornosti poškozeného místního 46letého muže a z jeho volně odložené bundy mu odcizil pánskou koženou peněženku černé barvy. V ní se nacházely finanční prostředky, platební karty, osobní doklady a doklady k automobilu, vše v celkové hodnotě téměř 12 tisíc korun