> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Středeční soupeř se trápí

vloženo: 14.11.2017           komentářů: 0


Středeční soupeř se trápí, dokáže z toho Slezan těžit?

Trápící se Opava momentálně neprožívá zrovna nejšťastnější období. Po šesti prohrách v řadě ztrácí na předposlední Kopřivnici přesně 11 bodů a nutnost vítězného zářezu je tedy stále větší. Ve středu Slezan zamíří na jih Moravy, kde se utká s Hodonínem, který je v tabulce momentálně na druhém místě. Posledních pár zápasů se mu ale nedaří podle představ.

SHK HODONÍN – HK OPAVA

Středa 15. 11. – 18.00

Zimní stadion Václava Nedomanského

Rozhodčí: Antonín – Urubčík, Kleprlík

On-line přenos zdeV posledním utkání se Opava střetla se Šumperkem, kterému sice podlehla, ale vítězství mu rozhodně nedopřála zadarmo. „Konečně jsme odehráli utkání tak, jak tým nabádám, bojovně, s důrazem. Takhle musíme přistupovat i k dalším zápasů,“ komentoval po duelu trenér Marek Harazim. Na jihu Moravy nečeká slezské mužstvo lehká práce. Drtiči do sezóny vstoupili slibně, leč v posledních kolech několikrát silně zaváhali. Z 16 odehraných zápasů počítají Hodonínští 8 výher a 8 proher, které se začaly kupit ale až v posledních kolech.

Změny u soupeře

Vedení Drtičů se tak po několika prohrách rozhodlo dát týmu nový impuls a odvolalo trenérské duo ve složení Stanislav Beťko a Jan Prčík. Hodonínské mužstvo nyní nově řídí bývalý reprezentační brankář Roman Čechmánek, který dorazil z Valašského Meziříčí. Pod jeho vedením odehrál tým teprve jeden zápas, konkrétně se Šumperkem. Odtamtud ale Drtiči, stejně jako i Opavští, odjeli s nepořízenou, když prohráli 2:4.

Podaří se Slezanům těžit ze soupeřova nepříznivého výkyvu ve výsledcích?
FOTO: Adam Krátký

autor: HC Slezan Opava

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.