> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Středeční soupeř se trápí

vloženo: 14.11.2017           komentářů: 0


Středeční soupeř se trápí, dokáže z toho Slezan těžit?

Trápící se Opava momentálně neprožívá zrovna nejšťastnější období. Po šesti prohrách v řadě ztrácí na předposlední Kopřivnici přesně 11 bodů a nutnost vítězného zářezu je tedy stále větší. Ve středu Slezan zamíří na jih Moravy, kde se utká s Hodonínem, který je v tabulce momentálně na druhém místě. Posledních pár zápasů se mu ale nedaří podle představ.

SHK HODONÍN – HK OPAVA

Středa 15. 11. – 18.00

Zimní stadion Václava Nedomanského

Rozhodčí: Antonín – Urubčík, Kleprlík

On-line přenos zdeV posledním utkání se Opava střetla se Šumperkem, kterému sice podlehla, ale vítězství mu rozhodně nedopřála zadarmo. „Konečně jsme odehráli utkání tak, jak tým nabádám, bojovně, s důrazem. Takhle musíme přistupovat i k dalším zápasů,“ komentoval po duelu trenér Marek Harazim. Na jihu Moravy nečeká slezské mužstvo lehká práce. Drtiči do sezóny vstoupili slibně, leč v posledních kolech několikrát silně zaváhali. Z 16 odehraných zápasů počítají Hodonínští 8 výher a 8 proher, které se začaly kupit ale až v posledních kolech.

Změny u soupeře

Vedení Drtičů se tak po několika prohrách rozhodlo dát týmu nový impuls a odvolalo trenérské duo ve složení Stanislav Beťko a Jan Prčík. Hodonínské mužstvo nyní nově řídí bývalý reprezentační brankář Roman Čechmánek, který dorazil z Valašského Meziříčí. Pod jeho vedením odehrál tým teprve jeden zápas, konkrétně se Šumperkem. Odtamtud ale Drtiči, stejně jako i Opavští, odjeli s nepořízenou, když prohráli 2:4.

Podaří se Slezanům těžit ze soupeřova nepříznivého výkyvu ve výsledcích?
FOTO: Adam Krátký

autor: HC Slezan Opava

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

30.12.2018

Vloupání do prodejny v obci Litultovice
Doposud neznámý pachatel spáchal v době kolem půl čtvrté ráno 30. prosince 2018 v obci Litultovice přečin krádeže a přečin poškození cizí věci tím, že se po předchozím rozbití skleněné výplně vstupních dveří se škodou nejméně 5 tisíc korun vloupal do zdejší prodejny smíšeného zboží, odkud odcizil tři láhve alkoholu v hodnotě přes tisíc korun

27.12.2018

Ostravský recidivista
Ostravský recidivista byl zadržen při krádeži zboží v obci Háj ve Slezsku Policisté z Obvodního oddělení v Hlučíně v těchto dnech ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření z přečinu krádeže 32letému muži z Ostravy, neboť tento v polední době 27. prosince 2018 v prodejně potravin na ulici Antonína Vaška v obci Háj ve Slezsku odcizil zboží v hodnotě 345 korun. Celkem 5 kusů čokolád si uschoval pod svůj svrchní oděv a při průchodu přes pokladní zónu bez úhrady byl zadržen pracovníkem bezpečnostní ochranné služby prodejny. Následně byl předán přivolané hlučínské policejní hlídce k dalším procesním úkonům. Při nich bylo prokázáno, že obdobného protiprávního jednání majetkového charakteru se shora jmenovaný muž dopustil v téže prodejně již 20. prosince letošního roku, kdy odcizil 6 kusů čokolád v hodnotě 414 korun.

27.12.2018

Chvíli před půl třetí odpoledne
Dopravní nehoda podnapilého řidiče osobního automobilu v Opavě.Chvíli před půl třetí odpoledne 27. prosince 2018 řídil 62letý místní muž své osobní motorové vozidlo tovární značky Jepp po ulici Pivovarské v Opavě, přičemž najížděl do objektu parkoviště zdejšího Obchodního centra. Přední části vozu však narazil do skleněné výplně fasády domu, poté ihned vycouval, vjel tedy do podzemního parkoviště a zde nejprve narazil do zaparkovaného osobního motorového vozidla tovární značky Ford. Poté nadále pokračoval v jízdě a při parkování ještě narazil do zde odstaveného osobního automobilu tovární značky VW Passat.

25.12.2018

Úmyslné poškození
Úmyslné poškození zaparkovaných automobilů na ulici Krnovské v Opavě Od desáté hodiny večerní 25. prosince 2018 do jedenácté hodiny dopolední následujícího dne se doposud neznámá osoba dopustila v jednom z veřejně přístupných areálů na ulici Krnovské v Opavě přečinu poškození cizí věci tím, že úmyslně poškodila zde zaparkovaná motorová vozidla. Jak bylo dosavadním prověřováním zjištěno, tak dřevěnou židlí došlo k rozbití obou zadních světel a zadního okna u osobního automobilu tovární značky Škoda Octavia, čímž vznikla poškozené soukromé společnosti celková hmotná škoda na majetku ve výši nejméně 5 tisíc korun

23.12.2018

Opavští policisté prověřují
Opavští policisté prověřují krádež peněženky v jedné z kateřinských restaurací Doposud neznámý pachatel spáchal v podvečerních hodinách 23. prosince 2018 v prostorách restaurace na ulici Pekařské v Opavě-Kateřinkách přečin krádeže a přečin neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku tím, že využil nepozornosti poškozeného místního 46letého muže a z jeho volně odložené bundy mu odcizil pánskou koženou peněženku černé barvy. V ní se nacházely finanční prostředky, platební karty, osobní doklady a doklady k automobilu, vše v celkové hodnotě téměř 12 tisíc korun