> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Středeční soupeř se trápí

vloženo: 14.11.2017           komentářů: 0


Středeční soupeř se trápí, dokáže z toho Slezan těžit?

Trápící se Opava momentálně neprožívá zrovna nejšťastnější období. Po šesti prohrách v řadě ztrácí na předposlední Kopřivnici přesně 11 bodů a nutnost vítězného zářezu je tedy stále větší. Ve středu Slezan zamíří na jih Moravy, kde se utká s Hodonínem, který je v tabulce momentálně na druhém místě. Posledních pár zápasů se mu ale nedaří podle představ.

SHK HODONÍN – HK OPAVA

Středa 15. 11. – 18.00

Zimní stadion Václava Nedomanského

Rozhodčí: Antonín – Urubčík, Kleprlík

On-line přenos zdeV posledním utkání se Opava střetla se Šumperkem, kterému sice podlehla, ale vítězství mu rozhodně nedopřála zadarmo. „Konečně jsme odehráli utkání tak, jak tým nabádám, bojovně, s důrazem. Takhle musíme přistupovat i k dalším zápasů,“ komentoval po duelu trenér Marek Harazim. Na jihu Moravy nečeká slezské mužstvo lehká práce. Drtiči do sezóny vstoupili slibně, leč v posledních kolech několikrát silně zaváhali. Z 16 odehraných zápasů počítají Hodonínští 8 výher a 8 proher, které se začaly kupit ale až v posledních kolech.

Změny u soupeře

Vedení Drtičů se tak po několika prohrách rozhodlo dát týmu nový impuls a odvolalo trenérské duo ve složení Stanislav Beťko a Jan Prčík. Hodonínské mužstvo nyní nově řídí bývalý reprezentační brankář Roman Čechmánek, který dorazil z Valašského Meziříčí. Pod jeho vedením odehrál tým teprve jeden zápas, konkrétně se Šumperkem. Odtamtud ale Drtiči, stejně jako i Opavští, odjeli s nepořízenou, když prohráli 2:4.

Podaří se Slezanům těžit ze soupeřova nepříznivého výkyvu ve výsledcích?
FOTO: Adam Krátký

autor: HC Slezan Opava

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

11.10.2018

Zloděj „čtenář“
Hlučínští policisté prověřují krádež časopisů a novin. K události došlo v ranních hodinách dne 11. 10. 2018 v Hlučíně u prodejny na ulici Opavská. Prozatím neznámý pachatel násilím vnikl do plechové skříně stojící u prodejny a odcizil 63 různých časopisů a novin. Způsobená škoda činí 1 416 korun.

11.10.2018

Střetl se s laní
Škoda ve výši 60 tisíc korun vznikla majiteli nákladního vozidla Mercedes, který jel dne 11. 10. 2018 v 05:45 hodin mezi obcemi Guntramovice a Dvorce. Do jízdní dráhy mu z travnatého svahu vběhla laň. Došlo ke střetu a zvěř z místa odběhla. Ke zranění osob nedošlo.

09.10.2018

Krádež čtyřkolky
Policisté z Velkých Heraltice prověřují krádež, ke které došlo v době od 8. do 9. 10. 2018 v obci Brumovice – Skrochovice. Zatím nezjištěný pachatel odcizil z vjezdu mezi rybníčkem a zadní částí místní restaurace na volně přístupném pozemku odstavenou motorovou čtyřkolku Polaris. Způsobená škoda činí 30 tisíc korun.

28.09.2018

Žena křičela a volala o pomoc
Dne 28. 9. 2018 v čase 02:38 hod., byl na žádost operačního střediska městské policie proveden výjezd strážníků do ulice Pekařská v Opavě, odkud na tísňovou linku městské policie telefonoval oznamovatel, který operátorovi sdělil, že ve zmíněné ulici slyší nějakou slečnu, která křičí a volá o pomoc. Strážníci na místě nalezli ženu mladšího věku, která ležela na chodníku. U ní se nacházela další žena, která dotyčnou držela za ruce, přitom ji uklidňovala a snažila se ležící ženě pomoct vstát. Dále strážnicí zjistili, že důvodem křiku je stav ležící ženy. Ta jevila silné známky opilosti, byla agresivní, nekontrolovala své chování a tím bezprostředně ohrožovala sebe nebo jinou osobu na zdraví či životě, byla převezena na záchytnou stanici v Opavě k odeznění akutní intoxikace.

17.08.2018

Vloupání do zámecké vinárny
Vloupání do zámecké vinárny v obci Velké Hoštice Doposud neznámý pachatel spáchal v blíže neupřesněné době mezi půl pátou odpolední a půl desátou večerní 16. srpna letošního roku na ulici Zámecké v obci Velké Hoštice přečin krádeže tím, že se vloupal do objektu zdejší zámecké vinárny, ze které odcizil černou koženou pracovní peněženku s tržbou ve výši 7 tisíc korun a dále 10 lahví vína značky Chateau Valtice, pozdní sběr, odrůdy Pálava, ročníku 2016 v hodnotě téměř 2 a půl tisíce korun.