> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

KROMĚŘÍŽ- FC HLUČÍN 1:2

vloženo: 12.11.2017           komentářů: 0

SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ- FC HLUČÍN 1:2 (1:1)

Branky: 40. Matoušek Tomáš (pen.) - 16. Hudeczek Kristian, 79. Jančík Kryštof

Rozhodčí: Petr Zdeněk - Hlubinka Jakub, Mayer Petr. Delegát: Urban Petr.

Diváků: 245

SK HS Kroměříž: Kofroň - Blanař, Matoušek, Hloch, Jeleček - Okleštěk (90. Vasiljev), Cupák - Kovář, Neubert, Elšík (60. Šmerda) - Silný. Připraveni Trochta - Majkrič, Moravec, Pospíšil. Trenéři Jaroslav Baďura, Ivo Světlík, David Klimek.

FC HLUČÍN: Kodeš – Massaniec, Heiník, Štefek, Žižka, Hudeczek, Dostál, Málek, Foltyn, Ságner (72. Jančík), Krejčí (70. Fojtík). Trenér Radomír Korytář.

Tentokrát muži odehráli své další domácí utkání v sobotu, protože soupeř s pátečním večerním termínem nesouhlasil. Jako první zahrozili domácí, když se u levé lajny výborně uvolnil Silný, který se následně dostal až před brankáře, ale jeho obstřel skončil těsně vedle. Do vedení se dostal Hlučín, když se po rozehraném rohu, střele a šťastném odrazu dostal k míči Hudeczek a dopravil jej za záda Kofroně. Domácí pak soupeře zatlačili a výsledkem bylo několik zajímavých akcí. V dobré pozici hlavičkoval Silný, ale míč namířil jen do rukavic Kodeše. Střela Blanaře z velkého vápna šla nad stejně jako pokus Elšíka z voleje. Po jedné z mnoha přímočarých akcí na Silného se tento domácí útočník dostal do vápna, kde jej podrazil vybíhající brankář Kodeš a kapitán Matoušek z penalty nezaváhal.

Ve druhé půli byli domácí nadále lepším celkem, přičemž hosté se hodně zatáhli do obrany, ale celkově hra upadla do průměru a byla hodně rozháraná. Střela Hlocha z voleje po standardní situaci šla nad, stejně jako zakončení Elšíka. Jednu z mála souvislejších kombinací se sérií narážeček skončila brankou domácích, která ale skórujícímu Matouškovi nebyla uznána pro ofsajd. Hosté se dopředu moc netlačili, ale v 79. minutě se jim podařilo vstřelil druhou branku, když nepřiliš prudkou střelu brankář Kofroň neudržel a dobíhající Jančík si s dorážkou věděl rady. Další šťastný okamžik pro hosty. Štěstěna se fotbalistů Hlučína držela i v 90. minutě, když se technická střela Matouška odrazila od tyče do tyče a na brankové čáře ji dokázal spacifikovat brankář Kodeš. V sobotu tak v Kroměříži nevyhrál lepší, ale šťastnější celek.

Domácím po první polovině soutěže patří pěkná třetí příčka, ale škoda už třetí prohry na vlastním hřišti, mohlo být jejich postavení v tabulce ještě lepší. Hanáky čeká příští pátek ještě předehrávka prvního jarního kola proti Uničovu.

autor: SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.