> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

KROMĚŘÍŽ- FC HLUČÍN 1:2

vloženo: 12.11.2017           komentářů: 0

SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ- FC HLUČÍN 1:2 (1:1)

Branky: 40. Matoušek Tomáš (pen.) - 16. Hudeczek Kristian, 79. Jančík Kryštof

Rozhodčí: Petr Zdeněk - Hlubinka Jakub, Mayer Petr. Delegát: Urban Petr.

Diváků: 245

SK HS Kroměříž: Kofroň - Blanař, Matoušek, Hloch, Jeleček - Okleštěk (90. Vasiljev), Cupák - Kovář, Neubert, Elšík (60. Šmerda) - Silný. Připraveni Trochta - Majkrič, Moravec, Pospíšil. Trenéři Jaroslav Baďura, Ivo Světlík, David Klimek.

FC HLUČÍN: Kodeš – Massaniec, Heiník, Štefek, Žižka, Hudeczek, Dostál, Málek, Foltyn, Ságner (72. Jančík), Krejčí (70. Fojtík). Trenér Radomír Korytář.

Tentokrát muži odehráli své další domácí utkání v sobotu, protože soupeř s pátečním večerním termínem nesouhlasil. Jako první zahrozili domácí, když se u levé lajny výborně uvolnil Silný, který se následně dostal až před brankáře, ale jeho obstřel skončil těsně vedle. Do vedení se dostal Hlučín, když se po rozehraném rohu, střele a šťastném odrazu dostal k míči Hudeczek a dopravil jej za záda Kofroně. Domácí pak soupeře zatlačili a výsledkem bylo několik zajímavých akcí. V dobré pozici hlavičkoval Silný, ale míč namířil jen do rukavic Kodeše. Střela Blanaře z velkého vápna šla nad stejně jako pokus Elšíka z voleje. Po jedné z mnoha přímočarých akcí na Silného se tento domácí útočník dostal do vápna, kde jej podrazil vybíhající brankář Kodeš a kapitán Matoušek z penalty nezaváhal.

Ve druhé půli byli domácí nadále lepším celkem, přičemž hosté se hodně zatáhli do obrany, ale celkově hra upadla do průměru a byla hodně rozháraná. Střela Hlocha z voleje po standardní situaci šla nad, stejně jako zakončení Elšíka. Jednu z mála souvislejších kombinací se sérií narážeček skončila brankou domácích, která ale skórujícímu Matouškovi nebyla uznána pro ofsajd. Hosté se dopředu moc netlačili, ale v 79. minutě se jim podařilo vstřelil druhou branku, když nepřiliš prudkou střelu brankář Kofroň neudržel a dobíhající Jančík si s dorážkou věděl rady. Další šťastný okamžik pro hosty. Štěstěna se fotbalistů Hlučína držela i v 90. minutě, když se technická střela Matouška odrazila od tyče do tyče a na brankové čáře ji dokázal spacifikovat brankář Kodeš. V sobotu tak v Kroměříži nevyhrál lepší, ale šťastnější celek.

Domácím po první polovině soutěže patří pěkná třetí příčka, ale škoda už třetí prohry na vlastním hřišti, mohlo být jejich postavení v tabulce ještě lepší. Hanáky čeká příští pátek ještě předehrávka prvního jarního kola proti Uničovu.

autor: SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

11.10.2018

Zloděj „čtenář“
Hlučínští policisté prověřují krádež časopisů a novin. K události došlo v ranních hodinách dne 11. 10. 2018 v Hlučíně u prodejny na ulici Opavská. Prozatím neznámý pachatel násilím vnikl do plechové skříně stojící u prodejny a odcizil 63 různých časopisů a novin. Způsobená škoda činí 1 416 korun.

11.10.2018

Střetl se s laní
Škoda ve výši 60 tisíc korun vznikla majiteli nákladního vozidla Mercedes, který jel dne 11. 10. 2018 v 05:45 hodin mezi obcemi Guntramovice a Dvorce. Do jízdní dráhy mu z travnatého svahu vběhla laň. Došlo ke střetu a zvěř z místa odběhla. Ke zranění osob nedošlo.

09.10.2018

Krádež čtyřkolky
Policisté z Velkých Heraltice prověřují krádež, ke které došlo v době od 8. do 9. 10. 2018 v obci Brumovice – Skrochovice. Zatím nezjištěný pachatel odcizil z vjezdu mezi rybníčkem a zadní částí místní restaurace na volně přístupném pozemku odstavenou motorovou čtyřkolku Polaris. Způsobená škoda činí 30 tisíc korun.

28.09.2018

Žena křičela a volala o pomoc
Dne 28. 9. 2018 v čase 02:38 hod., byl na žádost operačního střediska městské policie proveden výjezd strážníků do ulice Pekařská v Opavě, odkud na tísňovou linku městské policie telefonoval oznamovatel, který operátorovi sdělil, že ve zmíněné ulici slyší nějakou slečnu, která křičí a volá o pomoc. Strážníci na místě nalezli ženu mladšího věku, která ležela na chodníku. U ní se nacházela další žena, která dotyčnou držela za ruce, přitom ji uklidňovala a snažila se ležící ženě pomoct vstát. Dále strážnicí zjistili, že důvodem křiku je stav ležící ženy. Ta jevila silné známky opilosti, byla agresivní, nekontrolovala své chování a tím bezprostředně ohrožovala sebe nebo jinou osobu na zdraví či životě, byla převezena na záchytnou stanici v Opavě k odeznění akutní intoxikace.

17.08.2018

Vloupání do zámecké vinárny
Vloupání do zámecké vinárny v obci Velké Hoštice Doposud neznámý pachatel spáchal v blíže neupřesněné době mezi půl pátou odpolední a půl desátou večerní 16. srpna letošního roku na ulici Zámecké v obci Velké Hoštice přečin krádeže tím, že se vloupal do objektu zdejší zámecké vinárny, ze které odcizil černou koženou pracovní peněženku s tržbou ve výši 7 tisíc korun a dále 10 lahví vína značky Chateau Valtice, pozdní sběr, odrůdy Pálava, ročníku 2016 v hodnotě téměř 2 a půl tisíce korun.