> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

KROMĚŘÍŽ- FC HLUČÍN 1:2

vloženo: 12.11.2017           komentářů: 0

SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ- FC HLUČÍN 1:2 (1:1)

Branky: 40. Matoušek Tomáš (pen.) - 16. Hudeczek Kristian, 79. Jančík Kryštof

Rozhodčí: Petr Zdeněk - Hlubinka Jakub, Mayer Petr. Delegát: Urban Petr.

Diváků: 245

SK HS Kroměříž: Kofroň - Blanař, Matoušek, Hloch, Jeleček - Okleštěk (90. Vasiljev), Cupák - Kovář, Neubert, Elšík (60. Šmerda) - Silný. Připraveni Trochta - Majkrič, Moravec, Pospíšil. Trenéři Jaroslav Baďura, Ivo Světlík, David Klimek.

FC HLUČÍN: Kodeš – Massaniec, Heiník, Štefek, Žižka, Hudeczek, Dostál, Málek, Foltyn, Ságner (72. Jančík), Krejčí (70. Fojtík). Trenér Radomír Korytář.

Tentokrát muži odehráli své další domácí utkání v sobotu, protože soupeř s pátečním večerním termínem nesouhlasil. Jako první zahrozili domácí, když se u levé lajny výborně uvolnil Silný, který se následně dostal až před brankáře, ale jeho obstřel skončil těsně vedle. Do vedení se dostal Hlučín, když se po rozehraném rohu, střele a šťastném odrazu dostal k míči Hudeczek a dopravil jej za záda Kofroně. Domácí pak soupeře zatlačili a výsledkem bylo několik zajímavých akcí. V dobré pozici hlavičkoval Silný, ale míč namířil jen do rukavic Kodeše. Střela Blanaře z velkého vápna šla nad stejně jako pokus Elšíka z voleje. Po jedné z mnoha přímočarých akcí na Silného se tento domácí útočník dostal do vápna, kde jej podrazil vybíhající brankář Kodeš a kapitán Matoušek z penalty nezaváhal.

Ve druhé půli byli domácí nadále lepším celkem, přičemž hosté se hodně zatáhli do obrany, ale celkově hra upadla do průměru a byla hodně rozháraná. Střela Hlocha z voleje po standardní situaci šla nad, stejně jako zakončení Elšíka. Jednu z mála souvislejších kombinací se sérií narážeček skončila brankou domácích, která ale skórujícímu Matouškovi nebyla uznána pro ofsajd. Hosté se dopředu moc netlačili, ale v 79. minutě se jim podařilo vstřelil druhou branku, když nepřiliš prudkou střelu brankář Kofroň neudržel a dobíhající Jančík si s dorážkou věděl rady. Další šťastný okamžik pro hosty. Štěstěna se fotbalistů Hlučína držela i v 90. minutě, když se technická střela Matouška odrazila od tyče do tyče a na brankové čáře ji dokázal spacifikovat brankář Kodeš. V sobotu tak v Kroměříži nevyhrál lepší, ale šťastnější celek.

Domácím po první polovině soutěže patří pěkná třetí příčka, ale škoda už třetí prohry na vlastním hřišti, mohlo být jejich postavení v tabulce ještě lepší. Hanáky čeká příští pátek ještě předehrávka prvního jarního kola proti Uničovu.

autor: SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

30.12.2018

Vloupání do prodejny v obci Litultovice
Doposud neznámý pachatel spáchal v době kolem půl čtvrté ráno 30. prosince 2018 v obci Litultovice přečin krádeže a přečin poškození cizí věci tím, že se po předchozím rozbití skleněné výplně vstupních dveří se škodou nejméně 5 tisíc korun vloupal do zdejší prodejny smíšeného zboží, odkud odcizil tři láhve alkoholu v hodnotě přes tisíc korun

27.12.2018

Ostravský recidivista
Ostravský recidivista byl zadržen při krádeži zboží v obci Háj ve Slezsku Policisté z Obvodního oddělení v Hlučíně v těchto dnech ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření z přečinu krádeže 32letému muži z Ostravy, neboť tento v polední době 27. prosince 2018 v prodejně potravin na ulici Antonína Vaška v obci Háj ve Slezsku odcizil zboží v hodnotě 345 korun. Celkem 5 kusů čokolád si uschoval pod svůj svrchní oděv a při průchodu přes pokladní zónu bez úhrady byl zadržen pracovníkem bezpečnostní ochranné služby prodejny. Následně byl předán přivolané hlučínské policejní hlídce k dalším procesním úkonům. Při nich bylo prokázáno, že obdobného protiprávního jednání majetkového charakteru se shora jmenovaný muž dopustil v téže prodejně již 20. prosince letošního roku, kdy odcizil 6 kusů čokolád v hodnotě 414 korun.

27.12.2018

Chvíli před půl třetí odpoledne
Dopravní nehoda podnapilého řidiče osobního automobilu v Opavě.Chvíli před půl třetí odpoledne 27. prosince 2018 řídil 62letý místní muž své osobní motorové vozidlo tovární značky Jepp po ulici Pivovarské v Opavě, přičemž najížděl do objektu parkoviště zdejšího Obchodního centra. Přední části vozu však narazil do skleněné výplně fasády domu, poté ihned vycouval, vjel tedy do podzemního parkoviště a zde nejprve narazil do zaparkovaného osobního motorového vozidla tovární značky Ford. Poté nadále pokračoval v jízdě a při parkování ještě narazil do zde odstaveného osobního automobilu tovární značky VW Passat.

25.12.2018

Úmyslné poškození
Úmyslné poškození zaparkovaných automobilů na ulici Krnovské v Opavě Od desáté hodiny večerní 25. prosince 2018 do jedenácté hodiny dopolední následujícího dne se doposud neznámá osoba dopustila v jednom z veřejně přístupných areálů na ulici Krnovské v Opavě přečinu poškození cizí věci tím, že úmyslně poškodila zde zaparkovaná motorová vozidla. Jak bylo dosavadním prověřováním zjištěno, tak dřevěnou židlí došlo k rozbití obou zadních světel a zadního okna u osobního automobilu tovární značky Škoda Octavia, čímž vznikla poškozené soukromé společnosti celková hmotná škoda na majetku ve výši nejméně 5 tisíc korun

23.12.2018

Opavští policisté prověřují
Opavští policisté prověřují krádež peněženky v jedné z kateřinských restaurací Doposud neznámý pachatel spáchal v podvečerních hodinách 23. prosince 2018 v prostorách restaurace na ulici Pekařské v Opavě-Kateřinkách přečin krádeže a přečin neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku tím, že využil nepozornosti poškozeného místního 46letého muže a z jeho volně odložené bundy mu odcizil pánskou koženou peněženku černé barvy. V ní se nacházely finanční prostředky, platební karty, osobní doklady a doklady k automobilu, vše v celkové hodnotě téměř 12 tisíc korun