> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Krásný zápas byl k vidění v Opavě.

vloženo: 11.11.2017           komentářů: 0

Velkou bitvu vyhrály Pardubice

Krásný zápas byl k vidění v Opavě. Domácí celek sehrál s aspirantem na finále vyrovnanou bitvu. Nakonec se štěstí přiklonilo na stranu Beksy.

Opava vstoupila do utkání výborně. Skvěle začal Filip Zbránek, který se trefoval ze všech pozic. „Filip dal do hry hodně energie, skvěle nám to rozjel,“ řekl trenér Opavy Petr Czudek. „V prvním poločase jsme nehráli dobře. Tahali jsme za kratší konec,“ přiznal jeden z pardubických trenérů Tomáš Bartošek. „Naštěstí nám Opava neodskočila na větší rozdíl,“ poznamenal. „První poločas nám vyšel výborně, hráli jsme dobře. Pardubice jsme zaskočili,“ pochvaloval si Radim Klečka.

Po přestávce se Pardubice přiblížily na rozdíl dvou bodů. „Opava ale změnila obranu, to nás zaskočilo, domácí si opět udělali bodový polštář,“ podotkl hostující kouč.

Ve čtvrté čtvrtině Slezané náskok rychle ztratili. Navíc Pandula výsledek brzy otočil. K vidění bylo pořádné drama. „Když jsme vedli o bod, Půlpan dal trojku a to nás poslalo na zem,“ povzdechl si Petr Czudek. Osm vteřin před koncem se mohl o zázrak pokusit Jurečka, ale proměnil dvě ze tří šestek. „Hráči hráli dobře, nemohu jim nic vytknout. Byl to dobrý zápas, bohužel se smutným koncem pro nás,“ uzavřel náš trenér.

BK Opava – Pardubice 85:86 (29:20, 52:44, 67:59)
Body: Gniadek 15, Zbránek 13, Jurečka 12, Kvapil 10, Bujnoch, Klečka, Šiřina po 8, Kouřil 6, Dragoun 5 - Burnett 26, Švrdlík 12, Kent 10, Pandula 9, Kohout, Scott po 8, Nečas 6, Půlpán 5, Welsch 2. Rozhodčí: Matějek, Jedlička, Nejezchleb. Fauly: 19:21. TH: 23/19:22/14. Dvojky: 32/15:49/27. Trojky: 34/12:19/6. Doskoky: 40:39. Diváci: 1250. Nejlepší hráč: Burnett.

autor: BK Opava

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.