> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

♛ POZOR ♛ POZOR ♛ POZO

vloženo: 08.11.2017           komentářů: 0

♛ POZOR ♛ POZOR ♛ POZOR ♛
..........................10.11. 2017 .........................
LE CABARET hlásí další pokračování.
Tentokrát se bude jednat o mini edici ve FreiBaru, na Krnovské ulici v Opavě.Těšit se můžete na našlapaný techno sound a jelikož je FreiBar menší, než Gottfrei, tak to bude i pěkná tlačenka:))))

Na tento díl jsem pozval známe a oblíbené dj, kteří Vám pustí do těla ten nejlepší techno sound a nenechají nic náhodě.....
dj DAVID STEINIGER
dj CIMY(Slovakia)
dj DAWE BANN


LE CABARET....dvě slova, které znamenají vášnivý tanec, našlapanou párty, skvělou náladu, krásné ženy, dobré pití a příjemně strávený páteční večer......to Vám garantuji!!!!
Zaměření akce zůstane naprosto stejé a to je hlavně .....Techno/TechHouse/Minimal.

Resident dj:
T.O.M.M.Y ( Le Cabaret, TechnoCongress)
https://www.mixcloud.com/tomasfeik/

guest dj:
dj DAVID STEINIGER ( REFRESH Night, Rožnov p.R.)
Se věnuje hraní už více než 12 let. Ještě jako DJ Dawe působil jako rezident v Rožnovském clubu Le-Monde (známé jako Fryško). Vždy však inklinoval k více undergroundové elektronické hudbě. V roce 2008 ho to stylově přivedlo do tandemu s Liborem Fialou a společně vytvořili projekt FRESHBOYS. Následovaly první akce a úspěchy v mnoha klubech v Česku i na Slovensku. Postupně si zahráli s mnoha DJ´s jako např. Toky, Boss, Goldfingers, Corvin Dalek, Jose Amnesia, Marco Nastic a dalšími.
V současné době hraje David povětšinou za doprovodu „kumpána“ a „téměř syna“, Petra Charváta, se kterým našli díky besedám u slivovičky společný názor na nové horizonty elektronické muziky. (…Tess Wassila, Gal Tsadok-Hai, Scratch Massive…). Společně si získávají srdce stále dalších fanoušků svým ostrým PROGGY a nekompromisním TECH, MINIMAL-TECH soundem. Ať už sami nebo společně se svými přáteli, dalšími DJ´s jako jsou např. Philipoo, Marco Biary, Libor Fiala, Raa.O, No-on, Tommy, Kaisersoze, Nuff a dalšími, vytvářejí hudebně skvostné párty plné nádherných, nezapomenutelných okamžiků. Jejich sety jsou plné svěžích pulzujících tracků, ze kterých vám bude naskakovat husí kůže po celém těle.

*** dj CIMY(Slovakia) ***
https://www.facebook.com/djcimyfanpage


dj DAWE BANN (Vacuum, Opava)
http://www.idj.cz/dawebann/

autor: Tomáš Tommy Feik

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.