> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

♛ POZOR ♛ POZOR ♛ POZO

vloženo: 08.11.2017           komentářů: 0

♛ POZOR ♛ POZOR ♛ POZOR ♛
..........................10.11. 2017 .........................
LE CABARET hlásí další pokračování.
Tentokrát se bude jednat o mini edici ve FreiBaru, na Krnovské ulici v Opavě.Těšit se můžete na našlapaný techno sound a jelikož je FreiBar menší, než Gottfrei, tak to bude i pěkná tlačenka:))))

Na tento díl jsem pozval známe a oblíbené dj, kteří Vám pustí do těla ten nejlepší techno sound a nenechají nic náhodě.....
dj DAVID STEINIGER
dj CIMY(Slovakia)
dj DAWE BANN


LE CABARET....dvě slova, které znamenají vášnivý tanec, našlapanou párty, skvělou náladu, krásné ženy, dobré pití a příjemně strávený páteční večer......to Vám garantuji!!!!
Zaměření akce zůstane naprosto stejé a to je hlavně .....Techno/TechHouse/Minimal.

Resident dj:
T.O.M.M.Y ( Le Cabaret, TechnoCongress)
https://www.mixcloud.com/tomasfeik/

guest dj:
dj DAVID STEINIGER ( REFRESH Night, Rožnov p.R.)
Se věnuje hraní už více než 12 let. Ještě jako DJ Dawe působil jako rezident v Rožnovském clubu Le-Monde (známé jako Fryško). Vždy však inklinoval k více undergroundové elektronické hudbě. V roce 2008 ho to stylově přivedlo do tandemu s Liborem Fialou a společně vytvořili projekt FRESHBOYS. Následovaly první akce a úspěchy v mnoha klubech v Česku i na Slovensku. Postupně si zahráli s mnoha DJ´s jako např. Toky, Boss, Goldfingers, Corvin Dalek, Jose Amnesia, Marco Nastic a dalšími.
V současné době hraje David povětšinou za doprovodu „kumpána“ a „téměř syna“, Petra Charváta, se kterým našli díky besedám u slivovičky společný názor na nové horizonty elektronické muziky. (…Tess Wassila, Gal Tsadok-Hai, Scratch Massive…). Společně si získávají srdce stále dalších fanoušků svým ostrým PROGGY a nekompromisním TECH, MINIMAL-TECH soundem. Ať už sami nebo společně se svými přáteli, dalšími DJ´s jako jsou např. Philipoo, Marco Biary, Libor Fiala, Raa.O, No-on, Tommy, Kaisersoze, Nuff a dalšími, vytvářejí hudebně skvostné párty plné nádherných, nezapomenutelných okamžiků. Jejich sety jsou plné svěžích pulzujících tracků, ze kterých vám bude naskakovat husí kůže po celém těle.

*** dj CIMY(Slovakia) ***
https://www.facebook.com/djcimyfanpage


dj DAWE BANN (Vacuum, Opava)
http://www.idj.cz/dawebann/

autor: Tomáš Tommy Feik

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

30.12.2018

Vloupání do prodejny v obci Litultovice
Doposud neznámý pachatel spáchal v době kolem půl čtvrté ráno 30. prosince 2018 v obci Litultovice přečin krádeže a přečin poškození cizí věci tím, že se po předchozím rozbití skleněné výplně vstupních dveří se škodou nejméně 5 tisíc korun vloupal do zdejší prodejny smíšeného zboží, odkud odcizil tři láhve alkoholu v hodnotě přes tisíc korun

27.12.2018

Ostravský recidivista
Ostravský recidivista byl zadržen při krádeži zboží v obci Háj ve Slezsku Policisté z Obvodního oddělení v Hlučíně v těchto dnech ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření z přečinu krádeže 32letému muži z Ostravy, neboť tento v polední době 27. prosince 2018 v prodejně potravin na ulici Antonína Vaška v obci Háj ve Slezsku odcizil zboží v hodnotě 345 korun. Celkem 5 kusů čokolád si uschoval pod svůj svrchní oděv a při průchodu přes pokladní zónu bez úhrady byl zadržen pracovníkem bezpečnostní ochranné služby prodejny. Následně byl předán přivolané hlučínské policejní hlídce k dalším procesním úkonům. Při nich bylo prokázáno, že obdobného protiprávního jednání majetkového charakteru se shora jmenovaný muž dopustil v téže prodejně již 20. prosince letošního roku, kdy odcizil 6 kusů čokolád v hodnotě 414 korun.

27.12.2018

Chvíli před půl třetí odpoledne
Dopravní nehoda podnapilého řidiče osobního automobilu v Opavě.Chvíli před půl třetí odpoledne 27. prosince 2018 řídil 62letý místní muž své osobní motorové vozidlo tovární značky Jepp po ulici Pivovarské v Opavě, přičemž najížděl do objektu parkoviště zdejšího Obchodního centra. Přední části vozu však narazil do skleněné výplně fasády domu, poté ihned vycouval, vjel tedy do podzemního parkoviště a zde nejprve narazil do zaparkovaného osobního motorového vozidla tovární značky Ford. Poté nadále pokračoval v jízdě a při parkování ještě narazil do zde odstaveného osobního automobilu tovární značky VW Passat.

25.12.2018

Úmyslné poškození
Úmyslné poškození zaparkovaných automobilů na ulici Krnovské v Opavě Od desáté hodiny večerní 25. prosince 2018 do jedenácté hodiny dopolední následujícího dne se doposud neznámá osoba dopustila v jednom z veřejně přístupných areálů na ulici Krnovské v Opavě přečinu poškození cizí věci tím, že úmyslně poškodila zde zaparkovaná motorová vozidla. Jak bylo dosavadním prověřováním zjištěno, tak dřevěnou židlí došlo k rozbití obou zadních světel a zadního okna u osobního automobilu tovární značky Škoda Octavia, čímž vznikla poškozené soukromé společnosti celková hmotná škoda na majetku ve výši nejméně 5 tisíc korun

23.12.2018

Opavští policisté prověřují
Opavští policisté prověřují krádež peněženky v jedné z kateřinských restaurací Doposud neznámý pachatel spáchal v podvečerních hodinách 23. prosince 2018 v prostorách restaurace na ulici Pekařské v Opavě-Kateřinkách přečin krádeže a přečin neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku tím, že využil nepozornosti poškozeného místního 46letého muže a z jeho volně odložené bundy mu odcizil pánskou koženou peněženku černé barvy. V ní se nacházely finanční prostředky, platební karty, osobní doklady a doklady k automobilu, vše v celkové hodnotě téměř 12 tisíc korun