> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

♛ POZOR ♛ POZOR ♛ POZO

vloženo: 08.11.2017           komentářů: 0

♛ POZOR ♛ POZOR ♛ POZOR ♛
..........................10.11. 2017 .........................
LE CABARET hlásí další pokračování.
Tentokrát se bude jednat o mini edici ve FreiBaru, na Krnovské ulici v Opavě.Těšit se můžete na našlapaný techno sound a jelikož je FreiBar menší, než Gottfrei, tak to bude i pěkná tlačenka:))))

Na tento díl jsem pozval známe a oblíbené dj, kteří Vám pustí do těla ten nejlepší techno sound a nenechají nic náhodě.....
dj DAVID STEINIGER
dj CIMY(Slovakia)
dj DAWE BANN


LE CABARET....dvě slova, které znamenají vášnivý tanec, našlapanou párty, skvělou náladu, krásné ženy, dobré pití a příjemně strávený páteční večer......to Vám garantuji!!!!
Zaměření akce zůstane naprosto stejé a to je hlavně .....Techno/TechHouse/Minimal.

Resident dj:
T.O.M.M.Y ( Le Cabaret, TechnoCongress)
https://www.mixcloud.com/tomasfeik/

guest dj:
dj DAVID STEINIGER ( REFRESH Night, Rožnov p.R.)
Se věnuje hraní už více než 12 let. Ještě jako DJ Dawe působil jako rezident v Rožnovském clubu Le-Monde (známé jako Fryško). Vždy však inklinoval k více undergroundové elektronické hudbě. V roce 2008 ho to stylově přivedlo do tandemu s Liborem Fialou a společně vytvořili projekt FRESHBOYS. Následovaly první akce a úspěchy v mnoha klubech v Česku i na Slovensku. Postupně si zahráli s mnoha DJ´s jako např. Toky, Boss, Goldfingers, Corvin Dalek, Jose Amnesia, Marco Nastic a dalšími.
V současné době hraje David povětšinou za doprovodu „kumpána“ a „téměř syna“, Petra Charváta, se kterým našli díky besedám u slivovičky společný názor na nové horizonty elektronické muziky. (…Tess Wassila, Gal Tsadok-Hai, Scratch Massive…). Společně si získávají srdce stále dalších fanoušků svým ostrým PROGGY a nekompromisním TECH, MINIMAL-TECH soundem. Ať už sami nebo společně se svými přáteli, dalšími DJ´s jako jsou např. Philipoo, Marco Biary, Libor Fiala, Raa.O, No-on, Tommy, Kaisersoze, Nuff a dalšími, vytvářejí hudebně skvostné párty plné nádherných, nezapomenutelných okamžiků. Jejich sety jsou plné svěžích pulzujících tracků, ze kterých vám bude naskakovat husí kůže po celém těle.

*** dj CIMY(Slovakia) ***
https://www.facebook.com/djcimyfanpage


dj DAWE BANN (Vacuum, Opava)
http://www.idj.cz/dawebann/

autor: Tomáš Tommy Feik

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

11.10.2018

Zloděj „čtenář“
Hlučínští policisté prověřují krádež časopisů a novin. K události došlo v ranních hodinách dne 11. 10. 2018 v Hlučíně u prodejny na ulici Opavská. Prozatím neznámý pachatel násilím vnikl do plechové skříně stojící u prodejny a odcizil 63 různých časopisů a novin. Způsobená škoda činí 1 416 korun.

11.10.2018

Střetl se s laní
Škoda ve výši 60 tisíc korun vznikla majiteli nákladního vozidla Mercedes, který jel dne 11. 10. 2018 v 05:45 hodin mezi obcemi Guntramovice a Dvorce. Do jízdní dráhy mu z travnatého svahu vběhla laň. Došlo ke střetu a zvěř z místa odběhla. Ke zranění osob nedošlo.

09.10.2018

Krádež čtyřkolky
Policisté z Velkých Heraltice prověřují krádež, ke které došlo v době od 8. do 9. 10. 2018 v obci Brumovice – Skrochovice. Zatím nezjištěný pachatel odcizil z vjezdu mezi rybníčkem a zadní částí místní restaurace na volně přístupném pozemku odstavenou motorovou čtyřkolku Polaris. Způsobená škoda činí 30 tisíc korun.

28.09.2018

Žena křičela a volala o pomoc
Dne 28. 9. 2018 v čase 02:38 hod., byl na žádost operačního střediska městské policie proveden výjezd strážníků do ulice Pekařská v Opavě, odkud na tísňovou linku městské policie telefonoval oznamovatel, který operátorovi sdělil, že ve zmíněné ulici slyší nějakou slečnu, která křičí a volá o pomoc. Strážníci na místě nalezli ženu mladšího věku, která ležela na chodníku. U ní se nacházela další žena, která dotyčnou držela za ruce, přitom ji uklidňovala a snažila se ležící ženě pomoct vstát. Dále strážnicí zjistili, že důvodem křiku je stav ležící ženy. Ta jevila silné známky opilosti, byla agresivní, nekontrolovala své chování a tím bezprostředně ohrožovala sebe nebo jinou osobu na zdraví či životě, byla převezena na záchytnou stanici v Opavě k odeznění akutní intoxikace.

17.08.2018

Vloupání do zámecké vinárny
Vloupání do zámecké vinárny v obci Velké Hoštice Doposud neznámý pachatel spáchal v blíže neupřesněné době mezi půl pátou odpolední a půl desátou večerní 16. srpna letošního roku na ulici Zámecké v obci Velké Hoštice přečin krádeže tím, že se vloupal do objektu zdejší zámecké vinárny, ze které odcizil černou koženou pracovní peněženku s tržbou ve výši 7 tisíc korun a dále 10 lahví vína značky Chateau Valtice, pozdní sběr, odrůdy Pálava, ročníku 2016 v hodnotě téměř 2 a půl tisíce korun.