> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Přestřelka s Kopřivnicí nabídla

vloženo: 04.11.2017           komentářů: 0

Přestřelka s Kopřivnicí nabídla 12 branek, úspěšněji z ní bohužel vyšli hosté. Kdo v sobotu zavítal na opavský zimní stadion, na nudu si stěžovat nemohl. Opavští hokejisté hostili v rámci 17. kola druholigové soutěže Kopřivnici a duel nabídl celkem 12 branek. Do třetí periody vstupoval Slezan za stavu 5:4, soupeř ale třemi góly otočil výsledek na svou stranu. V tabulce tak poslední Slezan ztrácí na šestou Tatru už propastných osm bodů.
17.kolo, sobota 4.11.2017
HC Slezan Opava-HC TATRA Kopřivnice 5:7(3:3, 2:1, 0:3)

Branky a nahrávky: 14. Kiss (Seidler), 17. Rudl (Wolf), 20. Seidler (Rudl, Wolf), 31. Rudl (Černý, Vítek), 40. Seidler (Rudl, Vaněk) – 4. Krutil (Poruba, Bartošák), 12. Kofroň (Sluštík), 19. Vyčesaný (Bail, Sluštík), 37. Tomášek (Pargač, Bail), 41. Poruba (Vyčesaný), 57. Kofroň (Krutil), 59. Sluštík. Rozhodčí: Škach – Wesley, Pospíšil. Vyloučení: 4:7. Využití: 1:0. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3, 4:3, 4:4, 5:4, 5:7.
HC Slezan Opava: Šafránek (Lamla) – Pokorný, Kiss, Šindelář, Rudl, Tichý, Štindl, Chalupa, Slavík, Vilinskij – Kilnar, Herman, Vítek, Vaněk, Maxner, Wolf, Hartmann, Seidler, Černý, Malina, Škoda
HC TATRA Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Štěpánek, Heinzl, Stříž, Marek, Kropka, Krutil, Bail, Fojtík, Merenda – Poruba, Pargač, Tomášek, Vyčesaný, Sluštík, Mach, Suchý, Bartošák, Pěnčík, Kofroň, Gola
Komentář k zápasu

Do utkání vstoupila lépe Kopřivnice, která šla již ve 4. minutě do vedení. Po střele se k dorážce ze vzduchu dostal Michal Krutil a Šafránek byl bez šance. Ve 12. minutě vedla Tatrovka už o dvě branky. Sluštíkovu střelu vyrazil Šafránek pouze k nikým nehlídanému Adamu Kofroňovi, jenž puk doklepl do opavské sítě.

O dvě minuty později se Slezan dočkal snížení. Zsolt Kiss napřáhl od modré čáry a propálil vše, co mu stálo v cestě. A to nebylo vše. V 15. minutě se na trestnou lavici poroučel Bartošák a Opava proměnila přesilovku. Další skrytou střelou z větší vzdálenosti Hromadu zaskočil Dominik Rudl.

Gólové hody pokračovaly i nadále. V 19. minutě vrátil hostům vedení Michal Vyčesaný, jenž potrestal velkou chybu domácích. Ti ale stačili bleskově zareagovat. Rudlovu střelu šikovně tečoval Petr Seidler a do kabin se šlo za vyrovnaného stavu 3:3.

Ve druhé části se na gól čekalo více jak deset minut, poté ale Dominik Rudl přesnou střelou zápěstím poslal Opavu poprvé v utkání do vedení. To vydrželo šest minut, autor předchozí opavské trefy si tentokrát vybral smůlu, když se rána Martina Tomáška odrazila od jeho hole za záda zaskočeného Šafránka. Slezan se ale i ve druhé třetině prosadil i v samotném závěru. Běžela poslední minuta, když dělovku Rudla tečoval za záda Hromady Petr Seidler.

Opavští vstupovali do poslední periody s jednobrankovým náskokem, ten však již po 39 sekundách neplatil. Do střelecké listiny se tentokrát zapsal Jan Poruba. Kopřivnice ve třetí třetině přečkala celkem dvojí oslabení, aby necelé čtyři minuty před sirénou definitivně udeřila.

Nejprve se do samostatného úniku dostal Adam Kofroň, 63 vteřin před koncem pak výhru hostů pojistil trefou do prázdné branky Ondřej Sluštík. Opava tak prohrála počtvrté v řadě a na předposlední Kopřivnici aktuálně ztrácí již osm bodů.

autor: HC Slezan Opava

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.