> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Český pohár 2017/18 již běží

vloženo: 26.10.2017           komentářů: 0Basketbalový pohár mužů zahájil první boje již v září, ale až nyní do něj vstoupila i Opava.

První kolo musel absolvovat například Krnov s Kubou Blažkem, Michalem Čarneckým a Petrem Strniskem. Ten v něm vyřadil Šumperk 74:55 (Strnisko 25, Blažek 24), ale v kole druhém již nestačil na Hladnov (83:101)

Opavská rezerva se letos pohárových bojů zúčastnila, ale byla to účast velmi krátká. Byla nasazena do 3. kola, v němž se utkala s celkem VŠB Ostrava. Tomu na jeho půdě podlehla vysoko 59:100 a z dalších bojů byla vyřazena. Malou omluvou byl fakt, že jsme nastoupili bez pendlů v silně kombinované sestavě. Po Kryštofu Vlčkovi (13 bodů) byl například s deseti body druhým nejúspěšnějším střelcem Opavy teprve šestnáctiletý Jan Neugebauer.

Do 4. kola pak již zasáhne i naše áčko. Jeho prvním soupeřem bude tým Sokol Karviná, který hraje 2. ligu. Utkání by se mělo uskutečnit na palubovce našeho soupeře v úterý 14.11.2017 od 19:30 hod. Při předpokládaném postupu by se podle papírových přepokladů měl stát našim dalším soupeřem celek Olomoucka, který bude hrát na Hladnově.


autor: BK Opava

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.