> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Výborný zápas na Folimance

vloženo: 19.10.2017           komentářů: 0

Povedené utkání jsme odehráli na pražské Folimance. Domácí Vysokoškoláci byli bez šance a náš tým mohl slavit čtvrtou výhru v sezoně.

Opava odcestovala do hlavního města bez Filipa Zbránka. „Filip se na tréninku zranil, proto s námi nemohl,“ vysvětlil trenér Petr Czudek. Slezané vstoupili do utkání výborně. V první čtvrtině si vytvořili dvacetibodové vedení. „Začali jsme plně koncentrovaně. Vycházela nám střelba, poté, co šli do dvouciferného vedení, uklidnili jsme se,“ podotkl kapitán týmu Jakub Šiřina.

Pražané byli hrou Opavy zaskočeni. Trochu zlobit začali ve druhé čtvrtině. „V jednu chvíli stáhli naše vedení na osm bodů, ale více jsme jim nedovolili. Trojkami jsme odskočili,“ pokračoval nejlepší střelec opavského týmu.

Po přestávce Opavští utkání kontrolovali. Na domácí straně se střelecky zvedl střelecky Peterson, avšak to bylo málo. „Dal sice hodně bodů, ale nutil se do střelby na úkor týmovosti, a to nám vyhovovalo,“ usmál se Jakub Šiřina. „Odehráli jsme velmi dobré utkání, jak výsledkově, tak herně. Jsem maximálně spokojen,“ zakončil Petr Czudek.

USK Praha – BK Opava 70:88 (12:32, 38:52, 57:74)

Body: Peterson 25, Křivánek 15, Sehnal 7, Mareš, Tůma po 6, Cadarian 4, Madsen, Štěrba po 3, Farský 1 - Šiřina, Gniadek 20, Klečka 14, Bujnoch 13, Jurečka 6, Kvapil 5, Dragoun, Kouřil po 3.

Rozhodčí: Vondráček, Kec, Kučírek. TH: 22/16:6/3. Trojky: 10:13. Doskoky: 31:40. Fauly: 13:23. Diváci: 456.


autor: BK Opava

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.