> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Rezerva neuspěla v Novém Jičíně

vloženo: 16.10.2017           komentářů: 0

Ani na třetí pokus neuspělo naše béčko venku, tentokrát prohrálo v Novém Jičíně. Domácí začali zápas lépe a až na jednu výjimku celý první poločas vedli. Zlomem mohla být třetí čtvrtina. Naši kluci začali mocně stahovat náskok Nového Jičína, dali 4 trojky v řadě a získali vedení o 12 bodů - 42:54. Pak se ale náš "stroj" zasekl a za zbylé 4 minuty třetí čtvrtiny se domácím podařilo srovnat stav.

Výpadek Opavy bohužel pokračoval i po krátké pauze. Naši basketbalisté dali za 7 minut pouhé 3 body, Nový Jičín si vypracoval dvouciferný náskok a ten už si pohlídal až do konce zápasu.

Bodově se v našem dresu opět nejvíce prosadil Mirek Kvapil, který byl s ratingem 24 nejužitečnějším hráčem zápasu, jediný doskok chyběl k double-double Rosťovi Dragounovi.

BC Nový Jičín - BK Opava B 79:68 (26:22 40:32 57:57)
Body: Jakubů 17, Kelar a Choleva 15, Klímek 13, Janík 10, Leczo 9 - Kvapil 20, Bukovjan 14, Dragoun 11, Vlček 10, Štěpánek 9, Branda 3, Kukla 1; dvojky: 34/19 - 41/19; trojky: 24/9 - 20/7; TH: 22/14 - 15/9; chyby: 19 - 19; doskoky: 35 - 35; rozhodčí: Holubek, Kocurek

V dalším kole se naše rezerva představí doma. V neděli 22.10.2017 bude od 15:00 hod. hostit v hale na Žižkově ulici celek Sokola Šlapanice, který je zatím příjemným překvapením letošního ročníku 1. ligy.


autor: BK Opava

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.