> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Žádost o svědectví k nehodě

vloženo: 23.09.2017           komentářů: 0

Žádost o svědectví k dopravní nehodě automobilu a chodkyně v Opavě z 19. září 2017

V devatenáct hodin 19. září letošního roku 17letá dívka přecházela v prostoru křižovatky ulic Nákladní, Rybářská, Kasárenská a Oblouková v Opavě vyznačený přechod pro chodce, přičemž jí doposud neznámý řidič s blíže neustanoveným osobním motorovým vozidlem červené barvy (jel ve směru od ulice Rybářské k ulici Nákladní) nedal přednost a na přechodu pro chodce došlo ke střetu. Po pádu na zem chodkyně utrpěla zranění lehčího charakteru s následným lékařským vyšetřením a ošetřením v opavské Slezské nemocnici. Po střetu řidič automobilu zastavil, avšak po zjištění zdravotního stavu dívky, která původně uvedla, že zranění nemá, z místa kolizní situace odejel. Podle zjištěných informací by se mělo jednat o muže ve věku 45-50 let a v automobilu se nacházely i dvě děti.
Vzhledem k řádnému zadokumentování celé záležitosti je velmi nutné a potřebné výslech dosud neznámého řidiče a z tohoto důvodu policisté ze skupiny dopravních nehod dopravního inspektorátu územního odboru Policie České republiky v Opavě žádají širokou veřejnost o jeho ustanovení a sdělení kladných poznatků, a to na opavské policejní číslo 974 737 581. Rovněž žádají daného řidiče, aby se sám se svým vyjádřením obrátil na policisty v opavské budově na ulici Hrnčířské 17.


autor: por. Bc. René Černohorský komisař

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.