> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Slezský FC slaví 110 let

vloženo: 19.09.2017           komentářů: 0

Slezský FC slaví 110 let a Víkend otců
Slezský FC si v sobotu 23. září 2017 připomene výročí 110 let od založení klubu. Oslavy jubilea spojí také s Víkendem otců. Pro fanoušky s dětmi bude připraven bohatý program, jehož završením bude domácí zápas s Vlašimí se zvýhodněným vstupným. Co se chystá a na co se můžete těšit?

V době od 14 do 17 hodin budou v Městských sadech (pravděpodobně oblast před parkovištěm u Parkhotelu) připraveny pro rodiče s dětmi soutěže a hry jako např. skákání v pytli, skákání na míčích, maxi twister, koloběžky, kopy na branku, trefování klauna, soutěže zručnosti jako např. stavění žebříků a zatloukání hřebíků do pařezu, dále budou přichystány tvořivé dílničky a malování na obličej.

Děti (s rodiči) budou moci veškeré tyto soutěže absolvovat a sbírat body do sběrné kartičky. Za vyplněnou kartičku poté dostanou sladkou odměnu.

Od 17 hodin budou v prostorách klubu (v místech u nové umělky) připraveny pro děti skákací atrakce jako bumperball, opičí či vojenská dráha a podobně.

Od 18 hodin přijde na řadu domácí zápas opavských fotbalistů s Vlašimí. Vstupné na toto utkání bude mít zvýhodněnou cenu 50 Kč, ženy a děti do 15 let budou mít vstup zdarma.

V týdnu od 18. do 22. září 2017 bude v rámci Víkendu otců probíhat také speciální soutěž, o které budeme informovat na našem webu.

Přijďte si do Městských sadů připomenout bohatou historii opavského fotbalu a oslavit Víkend otců. Těšíme se na Vás!

autor: SFC Opava

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.