> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Slezský FC slaví 110 let

vloženo: 19.09.2017           komentářů: 0

Slezský FC slaví 110 let a Víkend otců
Slezský FC si v sobotu 23. září 2017 připomene výročí 110 let od založení klubu. Oslavy jubilea spojí také s Víkendem otců. Pro fanoušky s dětmi bude připraven bohatý program, jehož završením bude domácí zápas s Vlašimí se zvýhodněným vstupným. Co se chystá a na co se můžete těšit?

V době od 14 do 17 hodin budou v Městských sadech (pravděpodobně oblast před parkovištěm u Parkhotelu) připraveny pro rodiče s dětmi soutěže a hry jako např. skákání v pytli, skákání na míčích, maxi twister, koloběžky, kopy na branku, trefování klauna, soutěže zručnosti jako např. stavění žebříků a zatloukání hřebíků do pařezu, dále budou přichystány tvořivé dílničky a malování na obličej.

Děti (s rodiči) budou moci veškeré tyto soutěže absolvovat a sbírat body do sběrné kartičky. Za vyplněnou kartičku poté dostanou sladkou odměnu.

Od 17 hodin budou v prostorách klubu (v místech u nové umělky) připraveny pro děti skákací atrakce jako bumperball, opičí či vojenská dráha a podobně.

Od 18 hodin přijde na řadu domácí zápas opavských fotbalistů s Vlašimí. Vstupné na toto utkání bude mít zvýhodněnou cenu 50 Kč, ženy a děti do 15 let budou mít vstup zdarma.

V týdnu od 18. do 22. září 2017 bude v rámci Víkendu otců probíhat také speciální soutěž, o které budeme informovat na našem webu.

Přijďte si do Městských sadů připomenout bohatou historii opavského fotbalu a oslavit Víkend otců. Těšíme se na Vás!

autor: SFC Opava

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

11.10.2018

Zloděj „čtenář“
Hlučínští policisté prověřují krádež časopisů a novin. K události došlo v ranních hodinách dne 11. 10. 2018 v Hlučíně u prodejny na ulici Opavská. Prozatím neznámý pachatel násilím vnikl do plechové skříně stojící u prodejny a odcizil 63 různých časopisů a novin. Způsobená škoda činí 1 416 korun.

11.10.2018

Střetl se s laní
Škoda ve výši 60 tisíc korun vznikla majiteli nákladního vozidla Mercedes, který jel dne 11. 10. 2018 v 05:45 hodin mezi obcemi Guntramovice a Dvorce. Do jízdní dráhy mu z travnatého svahu vběhla laň. Došlo ke střetu a zvěř z místa odběhla. Ke zranění osob nedošlo.

09.10.2018

Krádež čtyřkolky
Policisté z Velkých Heraltice prověřují krádež, ke které došlo v době od 8. do 9. 10. 2018 v obci Brumovice – Skrochovice. Zatím nezjištěný pachatel odcizil z vjezdu mezi rybníčkem a zadní částí místní restaurace na volně přístupném pozemku odstavenou motorovou čtyřkolku Polaris. Způsobená škoda činí 30 tisíc korun.

28.09.2018

Žena křičela a volala o pomoc
Dne 28. 9. 2018 v čase 02:38 hod., byl na žádost operačního střediska městské policie proveden výjezd strážníků do ulice Pekařská v Opavě, odkud na tísňovou linku městské policie telefonoval oznamovatel, který operátorovi sdělil, že ve zmíněné ulici slyší nějakou slečnu, která křičí a volá o pomoc. Strážníci na místě nalezli ženu mladšího věku, která ležela na chodníku. U ní se nacházela další žena, která dotyčnou držela za ruce, přitom ji uklidňovala a snažila se ležící ženě pomoct vstát. Dále strážnicí zjistili, že důvodem křiku je stav ležící ženy. Ta jevila silné známky opilosti, byla agresivní, nekontrolovala své chování a tím bezprostředně ohrožovala sebe nebo jinou osobu na zdraví či životě, byla převezena na záchytnou stanici v Opavě k odeznění akutní intoxikace.

17.08.2018

Vloupání do zámecké vinárny
Vloupání do zámecké vinárny v obci Velké Hoštice Doposud neznámý pachatel spáchal v blíže neupřesněné době mezi půl pátou odpolední a půl desátou večerní 16. srpna letošního roku na ulici Zámecké v obci Velké Hoštice přečin krádeže tím, že se vloupal do objektu zdejší zámecké vinárny, ze které odcizil černou koženou pracovní peněženku s tržbou ve výši 7 tisíc korun a dále 10 lahví vína značky Chateau Valtice, pozdní sběr, odrůdy Pálava, ročníku 2016 v hodnotě téměř 2 a půl tisíce korun.