> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Slezan hostí Kopřivnici.

vloženo: 16.09.2017           komentářů: 0


Slezan hostí Kopřivnici. Urve Opava první vítězství?

Opavští hokejisté se podruhé v novém druholigovém ročníku představí na domácím ledě. Po porážkách s Valašským Meziříčím a na stadionu Nového Jičína potřebují Slezané zabrat. Povede se Opavě poprvé v sezoně vyhrát? Proti bude Kopřivnice. Duel startuje v sobotu 16. září od 17 hodin.

Do Opavy dorazí kopřivnický tým, který v létě získal významného partnera ve formě společnosti Tatra, jež ve městě sídlí. Jméno slavné automobilky se tak objevuje také v názvu klubu, který od aktuální sezony používá také nové logo. Rozpočet kopřivnického hokejového klubu se pohybuje kolem čtyř milionů korun.

Úvodní duel ročníku Kopřivnici vyšel. Doma si totiž vyšlápla na šumperské Draky v čele s ex-opavským koučem Pavlem Hulvou, které v dramatické přestřelce zdolala v poměru 8:5. Druhý duel sehrála Tatra znovu doma, ale tentokrát osmičku schytala, když podlehla Hodonínu 2:8.

Kopřivnice v létě přivedla zkušeného brankáře Petra Hromadu, který dlouho chytal za Vsetín, či obránce Davida Stříže. Pětatřicetiletý bek strávil posledních osm sezon v nejvyšší francouzské soutěži, kde oblékal dres Štrasburku.

Za připomenutí stojí, že Opavští změřili s kopřivnickým celkem pod vedením trenéra Jaroslava Kofroně v letní přípravě. Doma Slezané zvítězili 5:4 po nájezdech, venku prohráli 1:4.

Duel, který má úvodní vhazování na programu v sobotu 16. září do 17 hodin, bude řídit trio rozhodčích. Hlavním je Václav Šutara, asistovat mu budou čároví sudí Pavel Rychlý a Michal Vengřín.

Pokud se na opavský zimní stadion nevydáte podpořit opavské hokejisty osobně, můžete průběh utkání sledovat prostřednictvím textového on-line přenosu:http://www.onlajny.com/match/index/date/2017-09-16/id/219604

autor: HC Slezan Opava

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.