> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Slezan hostí Kopřivnici.

vloženo: 16.09.2017           komentářů: 0


Slezan hostí Kopřivnici. Urve Opava první vítězství?

Opavští hokejisté se podruhé v novém druholigovém ročníku představí na domácím ledě. Po porážkách s Valašským Meziříčím a na stadionu Nového Jičína potřebují Slezané zabrat. Povede se Opavě poprvé v sezoně vyhrát? Proti bude Kopřivnice. Duel startuje v sobotu 16. září od 17 hodin.

Do Opavy dorazí kopřivnický tým, který v létě získal významného partnera ve formě společnosti Tatra, jež ve městě sídlí. Jméno slavné automobilky se tak objevuje také v názvu klubu, který od aktuální sezony používá také nové logo. Rozpočet kopřivnického hokejového klubu se pohybuje kolem čtyř milionů korun.

Úvodní duel ročníku Kopřivnici vyšel. Doma si totiž vyšlápla na šumperské Draky v čele s ex-opavským koučem Pavlem Hulvou, které v dramatické přestřelce zdolala v poměru 8:5. Druhý duel sehrála Tatra znovu doma, ale tentokrát osmičku schytala, když podlehla Hodonínu 2:8.

Kopřivnice v létě přivedla zkušeného brankáře Petra Hromadu, který dlouho chytal za Vsetín, či obránce Davida Stříže. Pětatřicetiletý bek strávil posledních osm sezon v nejvyšší francouzské soutěži, kde oblékal dres Štrasburku.

Za připomenutí stojí, že Opavští změřili s kopřivnickým celkem pod vedením trenéra Jaroslava Kofroně v letní přípravě. Doma Slezané zvítězili 5:4 po nájezdech, venku prohráli 1:4.

Duel, který má úvodní vhazování na programu v sobotu 16. září do 17 hodin, bude řídit trio rozhodčích. Hlavním je Václav Šutara, asistovat mu budou čároví sudí Pavel Rychlý a Michal Vengřín.

Pokud se na opavský zimní stadion nevydáte podpořit opavské hokejisty osobně, můžete průběh utkání sledovat prostřednictvím textového on-line přenosu:http://www.onlajny.com/match/index/date/2017-09-16/id/219604

autor: HC Slezan Opava

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

30.12.2018

Vloupání do prodejny v obci Litultovice
Doposud neznámý pachatel spáchal v době kolem půl čtvrté ráno 30. prosince 2018 v obci Litultovice přečin krádeže a přečin poškození cizí věci tím, že se po předchozím rozbití skleněné výplně vstupních dveří se škodou nejméně 5 tisíc korun vloupal do zdejší prodejny smíšeného zboží, odkud odcizil tři láhve alkoholu v hodnotě přes tisíc korun

27.12.2018

Ostravský recidivista
Ostravský recidivista byl zadržen při krádeži zboží v obci Háj ve Slezsku Policisté z Obvodního oddělení v Hlučíně v těchto dnech ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření z přečinu krádeže 32letému muži z Ostravy, neboť tento v polední době 27. prosince 2018 v prodejně potravin na ulici Antonína Vaška v obci Háj ve Slezsku odcizil zboží v hodnotě 345 korun. Celkem 5 kusů čokolád si uschoval pod svůj svrchní oděv a při průchodu přes pokladní zónu bez úhrady byl zadržen pracovníkem bezpečnostní ochranné služby prodejny. Následně byl předán přivolané hlučínské policejní hlídce k dalším procesním úkonům. Při nich bylo prokázáno, že obdobného protiprávního jednání majetkového charakteru se shora jmenovaný muž dopustil v téže prodejně již 20. prosince letošního roku, kdy odcizil 6 kusů čokolád v hodnotě 414 korun.

27.12.2018

Chvíli před půl třetí odpoledne
Dopravní nehoda podnapilého řidiče osobního automobilu v Opavě.Chvíli před půl třetí odpoledne 27. prosince 2018 řídil 62letý místní muž své osobní motorové vozidlo tovární značky Jepp po ulici Pivovarské v Opavě, přičemž najížděl do objektu parkoviště zdejšího Obchodního centra. Přední části vozu však narazil do skleněné výplně fasády domu, poté ihned vycouval, vjel tedy do podzemního parkoviště a zde nejprve narazil do zaparkovaného osobního motorového vozidla tovární značky Ford. Poté nadále pokračoval v jízdě a při parkování ještě narazil do zde odstaveného osobního automobilu tovární značky VW Passat.

25.12.2018

Úmyslné poškození
Úmyslné poškození zaparkovaných automobilů na ulici Krnovské v Opavě Od desáté hodiny večerní 25. prosince 2018 do jedenácté hodiny dopolední následujícího dne se doposud neznámá osoba dopustila v jednom z veřejně přístupných areálů na ulici Krnovské v Opavě přečinu poškození cizí věci tím, že úmyslně poškodila zde zaparkovaná motorová vozidla. Jak bylo dosavadním prověřováním zjištěno, tak dřevěnou židlí došlo k rozbití obou zadních světel a zadního okna u osobního automobilu tovární značky Škoda Octavia, čímž vznikla poškozené soukromé společnosti celková hmotná škoda na majetku ve výši nejméně 5 tisíc korun

23.12.2018

Opavští policisté prověřují
Opavští policisté prověřují krádež peněženky v jedné z kateřinských restaurací Doposud neznámý pachatel spáchal v podvečerních hodinách 23. prosince 2018 v prostorách restaurace na ulici Pekařské v Opavě-Kateřinkách přečin krádeže a přečin neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku tím, že využil nepozornosti poškozeného místního 46letého muže a z jeho volně odložené bundy mu odcizil pánskou koženou peněženku černé barvy. V ní se nacházely finanční prostředky, platební karty, osobní doklady a doklady k automobilu, vše v celkové hodnotě téměř 12 tisíc korun