> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Sezóna začíná!

vloženo: 09.09.2017           komentářů: 0


Sezóna začíná! O první body zabojuje Slezan s Valašským Meziříčím

Po několikaměsíční pauze uvidí opavští fanoušci své hráče opět v bitvě o body. Na začátku sezóny vyzve Opava na domácím ledě Valašské Meziříčí, které je letos mimo jiné posíleno několika kvalitními hráči z nedalekého Vsetína, jenž vybojoval v předchozí sezóně postup do vyšší ligy. Sobotní duel startuje v 15 hodin!

HK Opava – HC Bobři Valašské Meziříčí

Sobota 9. 9. (15:00)
Zimní stadion města Opavy
Vstupné: Muži 40 kč, ženy 20 kč, děti do 12 let zdarma
Rozhodčí: Škach – Bláha, Goňa

S čím vstupují do sezóny domácí?
Opavu v letošní sezóně posílí mladí hráči z Vítkovic, mezi kterými je obránce Petr Šendera, Vlastimil Malina, Jakub Maxner nebo Ondřej Hartmann, který za Slezan nastupoval už v minulé sezóně. Do kádru se vrátil zkušený gólman Dušan Šafránek a z Poruby putuje zpět do Opavy Josef Tichý. Stejné kroky podnikli také útočníci Rostislav Vaněk, Petr Sedlář a Petr Seidler. Opavané změnili rovněž trenéra, kterým se po odchodu Pavla Hulvy stal Antonín Planovský, kterého na střídačce doplní Marek Harazim.

Kým se vyzbrojili do sezóny Bobři?
Oproti tomu Bobři vyztužili své řady několika hráči z Havířova a úspěšného Vsetína, který si minulý rok suverénními výkony vybojoval postup do první ligy. Ze žlutozelených barev přichází například obránci Michal Hryciow, Michal Žák, David Vítek, Josef Vaněk nebo nadějný brankář Daniel Bechný. V útočných řadách Bobrů bude působit také bývalý kapitán šumperských Draků Jan Matějka. Kouče Romana Čechmánka doplní nově Jiří Weintritt.

autor: HC Slezan Opava

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.