> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Sezóna začíná!

vloženo: 09.09.2017           komentářů: 0


Sezóna začíná! O první body zabojuje Slezan s Valašským Meziříčím

Po několikaměsíční pauze uvidí opavští fanoušci své hráče opět v bitvě o body. Na začátku sezóny vyzve Opava na domácím ledě Valašské Meziříčí, které je letos mimo jiné posíleno několika kvalitními hráči z nedalekého Vsetína, jenž vybojoval v předchozí sezóně postup do vyšší ligy. Sobotní duel startuje v 15 hodin!

HK Opava – HC Bobři Valašské Meziříčí

Sobota 9. 9. (15:00)
Zimní stadion města Opavy
Vstupné: Muži 40 kč, ženy 20 kč, děti do 12 let zdarma
Rozhodčí: Škach – Bláha, Goňa

S čím vstupují do sezóny domácí?
Opavu v letošní sezóně posílí mladí hráči z Vítkovic, mezi kterými je obránce Petr Šendera, Vlastimil Malina, Jakub Maxner nebo Ondřej Hartmann, který za Slezan nastupoval už v minulé sezóně. Do kádru se vrátil zkušený gólman Dušan Šafránek a z Poruby putuje zpět do Opavy Josef Tichý. Stejné kroky podnikli také útočníci Rostislav Vaněk, Petr Sedlář a Petr Seidler. Opavané změnili rovněž trenéra, kterým se po odchodu Pavla Hulvy stal Antonín Planovský, kterého na střídačce doplní Marek Harazim.

Kým se vyzbrojili do sezóny Bobři?
Oproti tomu Bobři vyztužili své řady několika hráči z Havířova a úspěšného Vsetína, který si minulý rok suverénními výkony vybojoval postup do první ligy. Ze žlutozelených barev přichází například obránci Michal Hryciow, Michal Žák, David Vítek, Josef Vaněk nebo nadějný brankář Daniel Bechný. V útočných řadách Bobrů bude působit také bývalý kapitán šumperských Draků Jan Matějka. Kouče Romana Čechmánka doplní nově Jiří Weintritt.

autor: HC Slezan Opava

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

30.12.2018

Vloupání do prodejny v obci Litultovice
Doposud neznámý pachatel spáchal v době kolem půl čtvrté ráno 30. prosince 2018 v obci Litultovice přečin krádeže a přečin poškození cizí věci tím, že se po předchozím rozbití skleněné výplně vstupních dveří se škodou nejméně 5 tisíc korun vloupal do zdejší prodejny smíšeného zboží, odkud odcizil tři láhve alkoholu v hodnotě přes tisíc korun

27.12.2018

Ostravský recidivista
Ostravský recidivista byl zadržen při krádeži zboží v obci Háj ve Slezsku Policisté z Obvodního oddělení v Hlučíně v těchto dnech ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření z přečinu krádeže 32letému muži z Ostravy, neboť tento v polední době 27. prosince 2018 v prodejně potravin na ulici Antonína Vaška v obci Háj ve Slezsku odcizil zboží v hodnotě 345 korun. Celkem 5 kusů čokolád si uschoval pod svůj svrchní oděv a při průchodu přes pokladní zónu bez úhrady byl zadržen pracovníkem bezpečnostní ochranné služby prodejny. Následně byl předán přivolané hlučínské policejní hlídce k dalším procesním úkonům. Při nich bylo prokázáno, že obdobného protiprávního jednání majetkového charakteru se shora jmenovaný muž dopustil v téže prodejně již 20. prosince letošního roku, kdy odcizil 6 kusů čokolád v hodnotě 414 korun.

27.12.2018

Chvíli před půl třetí odpoledne
Dopravní nehoda podnapilého řidiče osobního automobilu v Opavě.Chvíli před půl třetí odpoledne 27. prosince 2018 řídil 62letý místní muž své osobní motorové vozidlo tovární značky Jepp po ulici Pivovarské v Opavě, přičemž najížděl do objektu parkoviště zdejšího Obchodního centra. Přední části vozu však narazil do skleněné výplně fasády domu, poté ihned vycouval, vjel tedy do podzemního parkoviště a zde nejprve narazil do zaparkovaného osobního motorového vozidla tovární značky Ford. Poté nadále pokračoval v jízdě a při parkování ještě narazil do zde odstaveného osobního automobilu tovární značky VW Passat.

25.12.2018

Úmyslné poškození
Úmyslné poškození zaparkovaných automobilů na ulici Krnovské v Opavě Od desáté hodiny večerní 25. prosince 2018 do jedenácté hodiny dopolední následujícího dne se doposud neznámá osoba dopustila v jednom z veřejně přístupných areálů na ulici Krnovské v Opavě přečinu poškození cizí věci tím, že úmyslně poškodila zde zaparkovaná motorová vozidla. Jak bylo dosavadním prověřováním zjištěno, tak dřevěnou židlí došlo k rozbití obou zadních světel a zadního okna u osobního automobilu tovární značky Škoda Octavia, čímž vznikla poškozené soukromé společnosti celková hmotná škoda na majetku ve výši nejméně 5 tisíc korun

23.12.2018

Opavští policisté prověřují
Opavští policisté prověřují krádež peněženky v jedné z kateřinských restaurací Doposud neznámý pachatel spáchal v podvečerních hodinách 23. prosince 2018 v prostorách restaurace na ulici Pekařské v Opavě-Kateřinkách přečin krádeže a přečin neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku tím, že využil nepozornosti poškozeného místního 46letého muže a z jeho volně odložené bundy mu odcizil pánskou koženou peněženku černé barvy. V ní se nacházely finanční prostředky, platební karty, osobní doklady a doklady k automobilu, vše v celkové hodnotě téměř 12 tisíc korun