> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Seznamovák 2017

vloženo: 29.08.2017           komentářů: 0

Nastupuješ na Slezskou univerzitu do prvního ročníku?
Máš otázky bez odpovědí a řešíš různé nejasnosti?
Chceš první den potkat na chodbách známé tváře?

PŘIHLAS SE NA SEZNAMOVÁK

Seznamovák ti pomůže nasát akademickou atmosféru, dozvíš se vychytávky a důležité rady pro studium, zjistíš, kam za dobrým jídlem, kde se točí levné a chutné pivo, jak se můžeš aktivně podílet na chodu univerzity prostřednictvím různých spolků a uskupení.

Celým víkendem tě provedou zkušení kolegové, kteří už nějaký ten pátek na Slezské univerzitě působí.

To všechno a ještě více zažiješ, když se přihlásíš na SEZNAMOVÁK 2017 i TY!

Akce probíhá ve dnech 8. 9. – 10. 9. v Opavě.

Cena:
800 Kč (ubytování 2 noci, strava)
400 Kč (bez ubytování nebo bez stravy)
200 Kč (bez ubytování a bez stravy, pouze program)
Ubytování zajištěno na koleji Slezské univerzity Hradecká 17
Strava: pá večeře, so - snídaně, oběd, grilovačka, ne - snídaně

Více informací nalezneš na facebooku a webu ASPSU:
Facebook skupina: Prváci SLU 2017/2018
Oficiální profil ASPSU: Asociace studentů a přátel Slezské univerzity v Opavě (ASPSU)
Web ASPSU: http://www.aspsu-opava.estranky.cz/

autor: http://aspsu-opava.webnode.cz/

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

11.10.2018

Zloděj „čtenář“
Hlučínští policisté prověřují krádež časopisů a novin. K události došlo v ranních hodinách dne 11. 10. 2018 v Hlučíně u prodejny na ulici Opavská. Prozatím neznámý pachatel násilím vnikl do plechové skříně stojící u prodejny a odcizil 63 různých časopisů a novin. Způsobená škoda činí 1 416 korun.

11.10.2018

Střetl se s laní
Škoda ve výši 60 tisíc korun vznikla majiteli nákladního vozidla Mercedes, který jel dne 11. 10. 2018 v 05:45 hodin mezi obcemi Guntramovice a Dvorce. Do jízdní dráhy mu z travnatého svahu vběhla laň. Došlo ke střetu a zvěř z místa odběhla. Ke zranění osob nedošlo.

09.10.2018

Krádež čtyřkolky
Policisté z Velkých Heraltice prověřují krádež, ke které došlo v době od 8. do 9. 10. 2018 v obci Brumovice – Skrochovice. Zatím nezjištěný pachatel odcizil z vjezdu mezi rybníčkem a zadní částí místní restaurace na volně přístupném pozemku odstavenou motorovou čtyřkolku Polaris. Způsobená škoda činí 30 tisíc korun.

28.09.2018

Žena křičela a volala o pomoc
Dne 28. 9. 2018 v čase 02:38 hod., byl na žádost operačního střediska městské policie proveden výjezd strážníků do ulice Pekařská v Opavě, odkud na tísňovou linku městské policie telefonoval oznamovatel, který operátorovi sdělil, že ve zmíněné ulici slyší nějakou slečnu, která křičí a volá o pomoc. Strážníci na místě nalezli ženu mladšího věku, která ležela na chodníku. U ní se nacházela další žena, která dotyčnou držela za ruce, přitom ji uklidňovala a snažila se ležící ženě pomoct vstát. Dále strážnicí zjistili, že důvodem křiku je stav ležící ženy. Ta jevila silné známky opilosti, byla agresivní, nekontrolovala své chování a tím bezprostředně ohrožovala sebe nebo jinou osobu na zdraví či životě, byla převezena na záchytnou stanici v Opavě k odeznění akutní intoxikace.

17.08.2018

Vloupání do zámecké vinárny
Vloupání do zámecké vinárny v obci Velké Hoštice Doposud neznámý pachatel spáchal v blíže neupřesněné době mezi půl pátou odpolední a půl desátou večerní 16. srpna letošního roku na ulici Zámecké v obci Velké Hoštice přečin krádeže tím, že se vloupal do objektu zdejší zámecké vinárny, ze které odcizil černou koženou pracovní peněženku s tržbou ve výši 7 tisíc korun a dále 10 lahví vína značky Chateau Valtice, pozdní sběr, odrůdy Pálava, ročníku 2016 v hodnotě téměř 2 a půl tisíce korun.