> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Slezan doma zářil.

vloženo: 23.08.2017           komentářů: 0

Slezan doma zářil. Valašské Meziříčí smetl osmi góly

Opavští hokejisté ve středečním přípravném utkání s Valašským Meziříčím excelovali. V úvodní třetině poslal Slezany do vedení Herman, po změně stran Opava přidala čtyři góly a bylo hotovo. Ve třetím dějství Slezan skóroval ještě třikrát, hosté snížili a ve slezské metropoli nakonec prohráli vysoko 1:8.
přát., středa 23.8.2017
HC Slezan Opava
8:1
(1:0, 4:0, 3:1 )
HC Bobři Valašské Meziříčí
Branky a nahrávky: 8. Herman (Horváth), 25. Grygar (Sedlář, Tichý), 32. Horváth (Tichý), 35. Herman (Grygar, Tichý), 39. Vítek (Hladoník, Wanecki), 44. Šindelář, 52. Slavík (Šindelář, Wolf), 57. Fědor (Slavík, Hartmann) – 54. Váňa (Studený, Martiník). Vyloučení: 5:5. Využití: 2:1. V oslabení: 0:1. Průběh utkání: 7:0, 7:1, 8:1.
HC Slezan Opava: Wanecki – Galvas, Kiss, Tichý, Kažimír, Herman, Šindelář, Slavík – Wolf, Polok, Grygar, Seidler, Chalupa, Vítek, Maxner, Hartmann, Fědor, Štindl, Horváth, Hladoník, Šendera, Sedlář
HC Bobři Valašské Meziříčí: Netolička – Báchor, Váňa, Hladiš, Hajda, Mar. Varga, Talán, Svozílek – Dav. Varga, Daněk, Pořický, Kývala, Studený, Martiník, Dalajka, Kuchařík, Peterka
Komentář k zápasu

Opavští vstoupili do zápasu dobře a při hře čtyři na čtyři skóre otevřel Herman. Na další góly si diváci museli počkat až do druhé třetiny. V čase 24:53 využil početní výhodu Grygar a Slezan zdvojnásobil své vedení. V polovině utkání se trefil Horváth a krátce nato se podruhé radoval Herman – 4:0.

Slezané ovládali dění na ledě. Lépe bruslili a na závěr druhé dvacetiminutovky přidali pátý zásah, když Netoličku propálil Vítek. Opava držela luxusní náskok a v závěrečném dějství ještě navýšila své vedení.

Hned na startu třetí třetiny se totiž prosadil obránce Šindelář a sedmou trefou zařídil další bek Slavík. Pak se hosté dočkali alespoň čestné branky, když v oslabení skóroval Hladiš, ale poslední slovo měl opavský útočník Fědor, jenž upravil na konečných 8:1.

Opavští tak Bobry porazili i ve druhém vzájemném utkání a během přípravy ještě neprohráli. Další zápas Slezan sehraje v úterý 29. srpna od 18 hodin, kdy do Opavy zavítá Kopřivnice.


autor: HC Slezan Opava

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.