> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Slezan doma zářil.

vloženo: 23.08.2017           komentářů: 0

Slezan doma zářil. Valašské Meziříčí smetl osmi góly

Opavští hokejisté ve středečním přípravném utkání s Valašským Meziříčím excelovali. V úvodní třetině poslal Slezany do vedení Herman, po změně stran Opava přidala čtyři góly a bylo hotovo. Ve třetím dějství Slezan skóroval ještě třikrát, hosté snížili a ve slezské metropoli nakonec prohráli vysoko 1:8.
přát., středa 23.8.2017
HC Slezan Opava
8:1
(1:0, 4:0, 3:1 )
HC Bobři Valašské Meziříčí
Branky a nahrávky: 8. Herman (Horváth), 25. Grygar (Sedlář, Tichý), 32. Horváth (Tichý), 35. Herman (Grygar, Tichý), 39. Vítek (Hladoník, Wanecki), 44. Šindelář, 52. Slavík (Šindelář, Wolf), 57. Fědor (Slavík, Hartmann) – 54. Váňa (Studený, Martiník). Vyloučení: 5:5. Využití: 2:1. V oslabení: 0:1. Průběh utkání: 7:0, 7:1, 8:1.
HC Slezan Opava: Wanecki – Galvas, Kiss, Tichý, Kažimír, Herman, Šindelář, Slavík – Wolf, Polok, Grygar, Seidler, Chalupa, Vítek, Maxner, Hartmann, Fědor, Štindl, Horváth, Hladoník, Šendera, Sedlář
HC Bobři Valašské Meziříčí: Netolička – Báchor, Váňa, Hladiš, Hajda, Mar. Varga, Talán, Svozílek – Dav. Varga, Daněk, Pořický, Kývala, Studený, Martiník, Dalajka, Kuchařík, Peterka
Komentář k zápasu

Opavští vstoupili do zápasu dobře a při hře čtyři na čtyři skóre otevřel Herman. Na další góly si diváci museli počkat až do druhé třetiny. V čase 24:53 využil početní výhodu Grygar a Slezan zdvojnásobil své vedení. V polovině utkání se trefil Horváth a krátce nato se podruhé radoval Herman – 4:0.

Slezané ovládali dění na ledě. Lépe bruslili a na závěr druhé dvacetiminutovky přidali pátý zásah, když Netoličku propálil Vítek. Opava držela luxusní náskok a v závěrečném dějství ještě navýšila své vedení.

Hned na startu třetí třetiny se totiž prosadil obránce Šindelář a sedmou trefou zařídil další bek Slavík. Pak se hosté dočkali alespoň čestné branky, když v oslabení skóroval Hladiš, ale poslední slovo měl opavský útočník Fědor, jenž upravil na konečných 8:1.

Opavští tak Bobry porazili i ve druhém vzájemném utkání a během přípravy ještě neprohráli. Další zápas Slezan sehraje v úterý 29. srpna od 18 hodin, kdy do Opavy zavítá Kopřivnice.


autor: HC Slezan Opava

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

30.12.2018

Vloupání do prodejny v obci Litultovice
Doposud neznámý pachatel spáchal v době kolem půl čtvrté ráno 30. prosince 2018 v obci Litultovice přečin krádeže a přečin poškození cizí věci tím, že se po předchozím rozbití skleněné výplně vstupních dveří se škodou nejméně 5 tisíc korun vloupal do zdejší prodejny smíšeného zboží, odkud odcizil tři láhve alkoholu v hodnotě přes tisíc korun

27.12.2018

Ostravský recidivista
Ostravský recidivista byl zadržen při krádeži zboží v obci Háj ve Slezsku Policisté z Obvodního oddělení v Hlučíně v těchto dnech ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření z přečinu krádeže 32letému muži z Ostravy, neboť tento v polední době 27. prosince 2018 v prodejně potravin na ulici Antonína Vaška v obci Háj ve Slezsku odcizil zboží v hodnotě 345 korun. Celkem 5 kusů čokolád si uschoval pod svůj svrchní oděv a při průchodu přes pokladní zónu bez úhrady byl zadržen pracovníkem bezpečnostní ochranné služby prodejny. Následně byl předán přivolané hlučínské policejní hlídce k dalším procesním úkonům. Při nich bylo prokázáno, že obdobného protiprávního jednání majetkového charakteru se shora jmenovaný muž dopustil v téže prodejně již 20. prosince letošního roku, kdy odcizil 6 kusů čokolád v hodnotě 414 korun.

27.12.2018

Chvíli před půl třetí odpoledne
Dopravní nehoda podnapilého řidiče osobního automobilu v Opavě.Chvíli před půl třetí odpoledne 27. prosince 2018 řídil 62letý místní muž své osobní motorové vozidlo tovární značky Jepp po ulici Pivovarské v Opavě, přičemž najížděl do objektu parkoviště zdejšího Obchodního centra. Přední části vozu však narazil do skleněné výplně fasády domu, poté ihned vycouval, vjel tedy do podzemního parkoviště a zde nejprve narazil do zaparkovaného osobního motorového vozidla tovární značky Ford. Poté nadále pokračoval v jízdě a při parkování ještě narazil do zde odstaveného osobního automobilu tovární značky VW Passat.

25.12.2018

Úmyslné poškození
Úmyslné poškození zaparkovaných automobilů na ulici Krnovské v Opavě Od desáté hodiny večerní 25. prosince 2018 do jedenácté hodiny dopolední následujícího dne se doposud neznámá osoba dopustila v jednom z veřejně přístupných areálů na ulici Krnovské v Opavě přečinu poškození cizí věci tím, že úmyslně poškodila zde zaparkovaná motorová vozidla. Jak bylo dosavadním prověřováním zjištěno, tak dřevěnou židlí došlo k rozbití obou zadních světel a zadního okna u osobního automobilu tovární značky Škoda Octavia, čímž vznikla poškozené soukromé společnosti celková hmotná škoda na majetku ve výši nejméně 5 tisíc korun

23.12.2018

Opavští policisté prověřují
Opavští policisté prověřují krádež peněženky v jedné z kateřinských restaurací Doposud neznámý pachatel spáchal v podvečerních hodinách 23. prosince 2018 v prostorách restaurace na ulici Pekařské v Opavě-Kateřinkách přečin krádeže a přečin neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku tím, že využil nepozornosti poškozeného místního 46letého muže a z jeho volně odložené bundy mu odcizil pánskou koženou peněženku černé barvy. V ní se nacházely finanční prostředky, platební karty, osobní doklady a doklady k automobilu, vše v celkové hodnotě téměř 12 tisíc korun