> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Odveta přípravného utkání zavede

vloženo: 23.08.2017           komentářů: 0

Odveta přípravného utkání zavede Bobry do Opavy

Poprvé si v letošní přípravě vyzkouší Bobři i venkovní led. Ve středu je na svém stadionu přivíta Opava, jež s Bobry už jedno utkání odehrála a odvezla si z Valašska výhru. Ani jeden ze dvou prozatimních duelů nedokázali meziříčští hokejisté vyhrát v základní hrací době, což znamená, že cíl odvetného klání ve slezské metropoli je jasný.
Obránce Hladiš vede pořadí střelců

Po minulé sezóně pokračuje v týmu i zlínský odchovanec Dominik Hladiš, jenž disponuje dobrými ofenzivními schopnostmi a trenérům to dává v přípravě jasně najevo. Jeho střely od modré jsou v každém zápase pro brankáře nepříjemné a dvakrát se už i podobným způsobem dokázal prosadit. Se dvěma góly je tak průběžně nejlepší střelec Bobrů.

Do druhého přípravného zápasu proti Novému Jičínu naskočil i David Kovář, který bral ze zápasu za jednu branku a asistenci dva kanadské body. Jako testovaný hráč tak na sebe jistě upozornil v dobrém světle.
Opava v přípravě stoprocentní

Svěřenci kouče Plánovského mají na kontě už dvě výhry. Po porážce Bobrů si pro změnu doma vyšlápli i na polský extraligový celek Janów, který deklasovali stejným výsledkem 4:3. I Slezané našli v týmu sřelce. V prvním přípravném utkání sestřelil Bobry třemi brankami Rostislav Vaněk a totožným počtem gólů disponuje v součtu i forvard Marcel Fedor.
Dočkají se Bobři podpory v Opavě?

Utkání se odehraje na zimním stadionu v Opavě ve středu 23. 8. od 18:00. Za vaši podporu budeme rádi! Sestavu na zápas pro vás zveřejníme během úterního večera.

autor: http://www.hcvm.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.