> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Odveta přípravného utkání zavede

vloženo: 23.08.2017           komentářů: 0

Odveta přípravného utkání zavede Bobry do Opavy

Poprvé si v letošní přípravě vyzkouší Bobři i venkovní led. Ve středu je na svém stadionu přivíta Opava, jež s Bobry už jedno utkání odehrála a odvezla si z Valašska výhru. Ani jeden ze dvou prozatimních duelů nedokázali meziříčští hokejisté vyhrát v základní hrací době, což znamená, že cíl odvetného klání ve slezské metropoli je jasný.
Obránce Hladiš vede pořadí střelců

Po minulé sezóně pokračuje v týmu i zlínský odchovanec Dominik Hladiš, jenž disponuje dobrými ofenzivními schopnostmi a trenérům to dává v přípravě jasně najevo. Jeho střely od modré jsou v každém zápase pro brankáře nepříjemné a dvakrát se už i podobným způsobem dokázal prosadit. Se dvěma góly je tak průběžně nejlepší střelec Bobrů.

Do druhého přípravného zápasu proti Novému Jičínu naskočil i David Kovář, který bral ze zápasu za jednu branku a asistenci dva kanadské body. Jako testovaný hráč tak na sebe jistě upozornil v dobrém světle.
Opava v přípravě stoprocentní

Svěřenci kouče Plánovského mají na kontě už dvě výhry. Po porážce Bobrů si pro změnu doma vyšlápli i na polský extraligový celek Janów, který deklasovali stejným výsledkem 4:3. I Slezané našli v týmu sřelce. V prvním přípravném utkání sestřelil Bobry třemi brankami Rostislav Vaněk a totožným počtem gólů disponuje v součtu i forvard Marcel Fedor.
Dočkají se Bobři podpory v Opavě?

Utkání se odehraje na zimním stadionu v Opavě ve středu 23. 8. od 18:00. Za vaši podporu budeme rádi! Sestavu na zápas pro vás zveřejníme během úterního večera.

autor: http://www.hcvm.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

11.10.2018

Zloděj „čtenář“
Hlučínští policisté prověřují krádež časopisů a novin. K události došlo v ranních hodinách dne 11. 10. 2018 v Hlučíně u prodejny na ulici Opavská. Prozatím neznámý pachatel násilím vnikl do plechové skříně stojící u prodejny a odcizil 63 různých časopisů a novin. Způsobená škoda činí 1 416 korun.

11.10.2018

Střetl se s laní
Škoda ve výši 60 tisíc korun vznikla majiteli nákladního vozidla Mercedes, který jel dne 11. 10. 2018 v 05:45 hodin mezi obcemi Guntramovice a Dvorce. Do jízdní dráhy mu z travnatého svahu vběhla laň. Došlo ke střetu a zvěř z místa odběhla. Ke zranění osob nedošlo.

09.10.2018

Krádež čtyřkolky
Policisté z Velkých Heraltice prověřují krádež, ke které došlo v době od 8. do 9. 10. 2018 v obci Brumovice – Skrochovice. Zatím nezjištěný pachatel odcizil z vjezdu mezi rybníčkem a zadní částí místní restaurace na volně přístupném pozemku odstavenou motorovou čtyřkolku Polaris. Způsobená škoda činí 30 tisíc korun.

28.09.2018

Žena křičela a volala o pomoc
Dne 28. 9. 2018 v čase 02:38 hod., byl na žádost operačního střediska městské policie proveden výjezd strážníků do ulice Pekařská v Opavě, odkud na tísňovou linku městské policie telefonoval oznamovatel, který operátorovi sdělil, že ve zmíněné ulici slyší nějakou slečnu, která křičí a volá o pomoc. Strážníci na místě nalezli ženu mladšího věku, která ležela na chodníku. U ní se nacházela další žena, která dotyčnou držela za ruce, přitom ji uklidňovala a snažila se ležící ženě pomoct vstát. Dále strážnicí zjistili, že důvodem křiku je stav ležící ženy. Ta jevila silné známky opilosti, byla agresivní, nekontrolovala své chování a tím bezprostředně ohrožovala sebe nebo jinou osobu na zdraví či životě, byla převezena na záchytnou stanici v Opavě k odeznění akutní intoxikace.

17.08.2018

Vloupání do zámecké vinárny
Vloupání do zámecké vinárny v obci Velké Hoštice Doposud neznámý pachatel spáchal v blíže neupřesněné době mezi půl pátou odpolední a půl desátou večerní 16. srpna letošního roku na ulici Zámecké v obci Velké Hoštice přečin krádeže tím, že se vloupal do objektu zdejší zámecké vinárny, ze které odcizil černou koženou pracovní peněženku s tržbou ve výši 7 tisíc korun a dále 10 lahví vína značky Chateau Valtice, pozdní sběr, odrůdy Pálava, ročníku 2016 v hodnotě téměř 2 a půl tisíce korun.