> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Ve Slezsku se ukáže Táborsko

vloženo: 22.08.2017           komentářů: 0

Ve Slezsku se ukáže Táborsko, Opavští chtějí tři body

Slezský FC se opět představí na domácím trávníku. Tentokrát míří do slezské metropole Táborsko. Tým, který naposledy přenechal všechny tři body Příbrami.

Jihočeši před zápasem s loňským ligistou udělali velkou posilu, a to záložníka Jana Štohanzla, který má na kontě 220 ligových startů, hrával například za Slavii, Boleslav, Brno nebo Teplice, vyzkoušel si fotbal v Indii. Hodně zkušeností má i brankář Michal Toma nebo útočník Zbyněk Musiol. Táborsko se krčí ve spodních patrech tabulky. Doposud nasbíralo tři remízy a jednu porážku.

„Domácí zápas jsme chtěli zvládnout. Myslím si, že jsme na Příbram byli dobře připraveni. Bohužel nám to nevyšlo. Těžko mohu svým hráčům něco vyčítat, pracovali, bojovali do poslední minuty. Jediné jim můžu vytknout – že při tolika šancích, které jsme si vytvořili, nedali gól,“ řekl po prohraném duelu kouč Táborska Roman Nádvorník.

„Soupeř bude mít o motivaci postaráno. Hraje u týmu, který chce hrát fotbal,“ řekl trenér Opavy Roman Skuhravý. „Viděl jsem je v Sokolově, kde byli lepším týmem. Podle mě nás čeká obdobné utkání jako v sobotu,“ tuší kouč Slezského FC.

O sestavě na úterý úplně jasno nemá. „Chceme udržet tempo zápasu. Musíme se dobře připravit fyzicky. Uvidíme, jak na tom hráči budou,“ podotkl Skuhravý. K tomu, zda se objeví v základu Pavel Zavadil, trenér řekl: „Pokud bude zdravý, tak ano.“

Zápas začíná v úterý 22. srpna 18 hodin, jeho průběh můžete sledovat v televizní stanici ČT sport, prostřednictvím streamu na webu iFortuna.cz či textového on-line přenosu na serveru Onlajny.com.

Lístky si můžete koupit přes internet

Vstupenky na domácí zápasy opavských fotbalistů si nově můžete zakoupit přes internet prostřednictvím on-line systému.

Lístky si můžete zakoupit přímo z pohodlí domova. Celý proces je velmi jednoduchý a zabere jen pár vteřin. Ušetříte tak čas strávený ve frontě u pokladny před zápasem.

Jak to funguje? Stačí pouze kliknout na uvolněné místo k on-line prodeji, vyplnit kontaktní údaje a přejít na platbu on-line. Následně Vám na e-mail dorazí čárový kód, který si stačí vytisknout a při vstupu na stadion přiložit ke čtečce turniketu. V případě, že vlastníte chytrý telefon, můžete si kód načíst přímo z displeje telefonu a vstupenku v tom případě tisknout nemusíte.

autor: Slezský FC

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.