> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Po brankových hodech přišel půst.

vloženo: 19.08.2017           komentářů: 0

Opavští dřeli, ale nedokázali skórovat a se Sokolovem remizovali

Opava – Po brankových hodech přišel půst. Fotbalisté Slezského FC sice na svém stadionu přehráli Sokolov, jenže nedokázali využít ani jednu šanci, a tak se s Baníkem rozešli smírně bez branek.
4.kolo, sobota 19.8.2017, 18:00
Slezský FC Opava Slezský FC Opava
0:0
FK Baník Sokolov FK Baník Sokolov
Fendrich – Helebrand, Simerský, Žídek, Stříž – Schaffartzik – Kayamba (82. Puškáč), Jursa, Zapalač (67. Zavadil) – Smola (73. Jurečka), Kuzmanović. Trenér: Roman Skuhravý.

Belaň – Mejdr, O. Ševčík, Mráz, Čihák (74. Tůma) – Kosak, Glaser, Machek, Strada – Jakub Dvořák II. (68. Končal) – Přeučil (57. A. Ševčík). Trenér: Pavel Horváth.

Bez branek.
Rozhodčí: Nenadál – Vodrážka, Hock.
ŽK: Zapalač – Glaser, Mráz, Přeučil, Čihák, Kosak, Končal, Belaň.
Diváci: 2657

Slezský FC přitom vstoupil do utkání aktivně. Podle očekávání měl více ze hry a zatažený Sokolov se v úvodu jen bránil. První varování Opava vyslala svému soupeři zhruba po čtvrthodině hry, kdy Zapalačův centr doputoval na hlavu Smoly, jenže jeho hlavička zblízka skončila jen na boční síti sokolovské brány.

Neuběhlo ani deset minut a někteří diváci už se radovali z gólu. Kayamba ukázal své rychlé nohy, obešel dva protihráče a chytrou zpětnou přihrávkou našel nabíhajícího Jursu, který zblízka přestřelil hostující svatyni. Po změně stran už Opavští tak výraznou herní převahu neměli. Po hodině hry ale mohli konečně otevřít skóre.

Kuzmanović odcentroval z pravé strany, Žídek se vyšrouboval do vzduchu, ovšem také on poslal míč hlavičkou nad bránu. Baník se soustředil na bránění cenného výsledku a počítal minuty do konce zápasu. Hostům pak muselo zatrnout po akci dobře hrajícího Jursy, který si poradil se svým hlídačem, před dalším obráncem Sokolova zasekl míč, vystřelil a Belaň jeho ránu konečky prstů vytáhl na roh.

Hosté vycítili šanci, že v Opavě by se mohlo vydolovat více bodů, a tak občas vyrazili do nebezpečného brejku. Ten z 81. minuty mohl být smrtící. Končal vysunul střídajícího Adama Ševčíka, který se ocitl sám před Fendrichem. Sokolovský hráč napřáhl, jenže v rozhodující okamžik zakopl a stoprocentní tutovka byla zapomenuta.

To už byl na hřišti také Pavel Zavadil, ale ani jeho pomoc ke kýženému gólu Slezského FC nevedla. Navzdory šestiminutovému nastavení se Opavští neprosadili a se Sokolovem remizovali bez branek.


autor: SFC Opava

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.