> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Permanentka umožní vstup

vloženo: 17.08.2017           komentářů: 0


Permanentka umožní vstup na fotbal, hokej i basketSportovní nadšence určitě potěší zpráva o nové možnosti zakoupit si permanentku s názvem Opava fandí. Ta bude majitele opravňovat ke vstupu na domácí mistrovská, přátelská i pohárová utkání včetně utkání play-off A-družstva mužů SFC, Klubu BK a Klubu HKO, tedy na fotbal, basketbal a hokej v soutěžním ročníku 2017/2018 .

„Permanentka, která umožňuje vstup zdarma nejen držiteli, ale také jeho dámskému doprovodu, se bude za 1590 korun prodávat v Turistickém informačním centru na Horním náměstí. Opatřena bude čárovým kódem, aby byl znemožněn vstup na jednu permanentku více osobám,“ uvedl 1. náměstek primátora Martin Víteček a dodal: „Chceme takto podnítit fanoušky k návštěvě různých utkání napříč sporty, které město financuje. Manažeři klubů se navíc tímto zavázali, že se termínově nebudou krýt domácí zápasy“.

Na zadní straně permanentky bude uvedena bližší specifikace ke vstupu na jaká utkání jednotlivých klubů opravňuje, případně k užití jakého sektoru hlediště -oproti ostatním klubům, u nichž žádná omezení nejsou dána, u Klubu SFC permanentka umožňuje jen vstup do sektorů F, G a H hlediště fotbalového stadionu.

První domácí utkání SFC je plánováno na sobotu 5. srpna. Permanentky budou v prodeji od úterý 1. srpna od 16 hodin. Na nadcházející sezónu jich bude vytištěno celkem sto.

„Prozatím s tím nemáme žádné zkušenosti a nevíme, jak to ovlivní prodej permanentek v jednotlivých klubech, proto je to limitováno stovkou. Je třeba si uvědomit, že permanentka nabízí významnou slevu pro vstup na celou sezónu,“ vysvětlil Martin Víteček a pokračoval: „Jedná se o počátek společné prezentace našich profilových klubů. Jsem rád, že tento krok kolegové radní podpořili a věřím, že i v budoucnu dají své hlasy dalším projektům nejen na podporu fandění v Opavě, ale i pro aktivní zapojení občanů do sportu, zejména dětí a mládeže.“

V rámci propagace projektu Opava fandí připravuje město s kluby také výrobu společných propagačních předmětů.

Lada Dobrovolná
Tisková mluvčí

Doplnění:

Z technických důvodů u turniketů na fotbalovém stadionu bude muset mít ženský doprovod, který má nárok na vstup zdarma, vlastní kartičku. Tu majitelé obdrží ve fanshopu SFC Opava. V případě prvního domácího zápasu, který se hraje v sobotu 5. srpna, nebude u doprovodu kartička nutná. Pořadatelé u vstupu majitele sdružené permanentky na tuto skutečnost upozorní. Info k fanshopu SFC Opava najdete na http://www.sfc.cz/zobraz.asp?t=fanshop


autor: www.opava-city.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.