> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Nejprve se Opava střetne

vloženo: 15.08.2017           komentářů: 0První fáze přípravy je věnována hlavně fyzické kondici. Na její zlepšování tradičně dohlíží kondiční trenér a bývalý hráč Opavy Michal Kocián. Později přibudou i herní prvky a koncem srpna pak bude prostor i pro přípravné zápasy. Soupeři v nich budou také tradiční.

Nejprve se Opava střetne 31.8. doma s bratislavským Interem, 5.9. pak rovněž na domácí palubovce s ostravskou Novou Hutí. O dva dny později, tedy 7.9. přivítáme v Opavě slovenské Levice a 12.9. bude domácí blok zakončen zápasem s Prostějovem. Pak bude následovat turnaj v Levicích, který se uskuteční ve dnech 15.-17.9., 21.9. hrají naši kluci v Prostějově a 26.9. pak v Ostravě s "Enháčkem".

Herní přípravu pak zakončí 28.9. zápas v Opavě mezi naším týmem a celkem svitavských Turů, kteří budou letos zřejmě patřit mezi černé koně Kooperativa NBL. Pak již bude jen pár dnů zbývat do začátku nejvyšší soutěže. Tu zahájí naši basketbalisté ve středu 4.10. domácím zápasem s Jindřichovým Hradcem, v sobotu 7.10. pak pojedou k zápasu 2. kola do Ostravy.

Na závěr ještě dodáváme, že všechny domácí přípravné zápasy mají, stejně jako v případě zápasů v KNBL, začátek vždy v 18:00 hod.


Od 31. srpna do 28. září budou probíhat přátelské zápasy
Časy domácích zápasů budou tradičně od 18 hodin, časy zápasů venku jsou orientační a mohou se měnit


autor: BK Opava

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.