> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Podzimní rybářské závody

vloženo: 28.07.2017           komentářů: 0

Podzimní rybářské závody v Šilheřovicích (2. 9. 2017)

Zveme vás na podzimní rybářské závody, které se budou konat 2. září na zámeckém rybníku v Šilheřovicích (GPS: 49.9276492N, 18.2758964E).

Časový harmonogram:
Start 8:00
přestávka 12:00 – 12:30
konec 16:30
vyhlášení výsledků 16:30 – 17:00

Propozice závodu
Zúčastnit se mohou i nečlenové ryb. svazu
Loví se na jeden prut s jedním návazcem a jedním háčkem
Rozdělení kategorií na děti a dospělé
Každý rybář musí mít svůj prut, podběrák a pean
Každý rybář může mít max. 2 kg krmení
Ceny 1. – 3. Místo,(body, kila) + největší kapr, amur a jeseter

Bodování
Cejn, karas, plotice, okoun, lín = 1 bod
Amur, kapr, štika, candát, jeseter 1 cm = 1 bod + váha

Příspěvek účastníka při přihlášení:
400 Kč dospělí
250 Kč děti

50% dotovaný příspěvek pro zaměstnance a agenturní pracovníky spolupracujících společností, tj. 200 Kč

Příspěvek zahrnuje nájem rybníku, hodnotné ceny a organizátora akce.
Příspěvek nezahrnuje očerstvení, které však bude zajištěno.

Další možnosti: Zeptejte se svého zaměstnavatele, zda nemůžete čerpat na dovolenou z fondů FKSP. Rádi vašemu zaměstnavateli vystavíme na akci s námi fakturu. Jenom to musíme vědět dostatečně dopředu, nejlépe při objednávání akce.
Jiné požadavky lze zajistit dohodou.

Přihlášení a další informace
Lukáš Chlappek, lukas@sportovni-klub.cz, tel. 725 288 952

Kontaktní osoba pro individuální požadavky nebo nabídku spolupráce: Ing. Petr Goldmann, goldmann@sportovni-klub.cz, tel. 724480632

Účastníci berou na vědomí, že se akce účastní na vlastní nebezpečí. Organizátor může definitivně rozhodnout o programu akce.

Program může být vzhledem k aktuální situaci adekvátně upraven. Akce se řídí smluvními podmínkami Sportovního-klubu.cz, z.s. Akce se koná za každého počasí a při minimálním počtu přihlášených osob.

Těšíme se na vás!
Tým Sportovního-klubu.cz

Chcete více výhod? Nechte nám vzkaz s uvedením kontaktní osoby ve vaší firmě. Rádi vašemu zaměstnavateli nabídneme spolupráci s našim spolkem. Podaří-li se spolupráci realizovat, vyberte si libovolnou akci dle dohody pro vás jako pozornost!

Další možností je zapojit se do našeho týmu. Možností je hodně, od pomocných prací, zpracování videí, až po plánování a organizace akcí. Aktuálně hledáme: instruktory, figuranty zážitkových kurzů první pomoci, kronikáře, pomoc pro nakládku a vykládku lodí a další. Vaši snahu oceníme individuálně dohodnutou slevou až 100% z ceny akce, příspěvky na školení a doškolovací kurzy, příspěvky na vybavení a skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě.

autor: Lukáš Chlappek

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

11.10.2018

Zloděj „čtenář“
Hlučínští policisté prověřují krádež časopisů a novin. K události došlo v ranních hodinách dne 11. 10. 2018 v Hlučíně u prodejny na ulici Opavská. Prozatím neznámý pachatel násilím vnikl do plechové skříně stojící u prodejny a odcizil 63 různých časopisů a novin. Způsobená škoda činí 1 416 korun.

11.10.2018

Střetl se s laní
Škoda ve výši 60 tisíc korun vznikla majiteli nákladního vozidla Mercedes, který jel dne 11. 10. 2018 v 05:45 hodin mezi obcemi Guntramovice a Dvorce. Do jízdní dráhy mu z travnatého svahu vběhla laň. Došlo ke střetu a zvěř z místa odběhla. Ke zranění osob nedošlo.

09.10.2018

Krádež čtyřkolky
Policisté z Velkých Heraltice prověřují krádež, ke které došlo v době od 8. do 9. 10. 2018 v obci Brumovice – Skrochovice. Zatím nezjištěný pachatel odcizil z vjezdu mezi rybníčkem a zadní částí místní restaurace na volně přístupném pozemku odstavenou motorovou čtyřkolku Polaris. Způsobená škoda činí 30 tisíc korun.

28.09.2018

Žena křičela a volala o pomoc
Dne 28. 9. 2018 v čase 02:38 hod., byl na žádost operačního střediska městské policie proveden výjezd strážníků do ulice Pekařská v Opavě, odkud na tísňovou linku městské policie telefonoval oznamovatel, který operátorovi sdělil, že ve zmíněné ulici slyší nějakou slečnu, která křičí a volá o pomoc. Strážníci na místě nalezli ženu mladšího věku, která ležela na chodníku. U ní se nacházela další žena, která dotyčnou držela za ruce, přitom ji uklidňovala a snažila se ležící ženě pomoct vstát. Dále strážnicí zjistili, že důvodem křiku je stav ležící ženy. Ta jevila silné známky opilosti, byla agresivní, nekontrolovala své chování a tím bezprostředně ohrožovala sebe nebo jinou osobu na zdraví či životě, byla převezena na záchytnou stanici v Opavě k odeznění akutní intoxikace.

17.08.2018

Vloupání do zámecké vinárny
Vloupání do zámecké vinárny v obci Velké Hoštice Doposud neznámý pachatel spáchal v blíže neupřesněné době mezi půl pátou odpolední a půl desátou večerní 16. srpna letošního roku na ulici Zámecké v obci Velké Hoštice přečin krádeže tím, že se vloupal do objektu zdejší zámecké vinárny, ze které odcizil černou koženou pracovní peněženku s tržbou ve výši 7 tisíc korun a dále 10 lahví vína značky Chateau Valtice, pozdní sběr, odrůdy Pálava, ročníku 2016 v hodnotě téměř 2 a půl tisíce korun.