> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Podzimní rybářské závody

vloženo: 28.07.2017           komentářů: 0

Podzimní rybářské závody v Šilheřovicích (2. 9. 2017)

Zveme vás na podzimní rybářské závody, které se budou konat 2. září na zámeckém rybníku v Šilheřovicích (GPS: 49.9276492N, 18.2758964E).

Časový harmonogram:
Start 8:00
přestávka 12:00 – 12:30
konec 16:30
vyhlášení výsledků 16:30 – 17:00

Propozice závodu
Zúčastnit se mohou i nečlenové ryb. svazu
Loví se na jeden prut s jedním návazcem a jedním háčkem
Rozdělení kategorií na děti a dospělé
Každý rybář musí mít svůj prut, podběrák a pean
Každý rybář může mít max. 2 kg krmení
Ceny 1. – 3. Místo,(body, kila) + největší kapr, amur a jeseter

Bodování
Cejn, karas, plotice, okoun, lín = 1 bod
Amur, kapr, štika, candát, jeseter 1 cm = 1 bod + váha

Příspěvek účastníka při přihlášení:
400 Kč dospělí
250 Kč děti

50% dotovaný příspěvek pro zaměstnance a agenturní pracovníky spolupracujících společností, tj. 200 Kč

Příspěvek zahrnuje nájem rybníku, hodnotné ceny a organizátora akce.
Příspěvek nezahrnuje očerstvení, které však bude zajištěno.

Další možnosti: Zeptejte se svého zaměstnavatele, zda nemůžete čerpat na dovolenou z fondů FKSP. Rádi vašemu zaměstnavateli vystavíme na akci s námi fakturu. Jenom to musíme vědět dostatečně dopředu, nejlépe při objednávání akce.
Jiné požadavky lze zajistit dohodou.

Přihlášení a další informace
Lukáš Chlappek, lukas@sportovni-klub.cz, tel. 725 288 952

Kontaktní osoba pro individuální požadavky nebo nabídku spolupráce: Ing. Petr Goldmann, goldmann@sportovni-klub.cz, tel. 724480632

Účastníci berou na vědomí, že se akce účastní na vlastní nebezpečí. Organizátor může definitivně rozhodnout o programu akce.

Program může být vzhledem k aktuální situaci adekvátně upraven. Akce se řídí smluvními podmínkami Sportovního-klubu.cz, z.s. Akce se koná za každého počasí a při minimálním počtu přihlášených osob.

Těšíme se na vás!
Tým Sportovního-klubu.cz

Chcete více výhod? Nechte nám vzkaz s uvedením kontaktní osoby ve vaší firmě. Rádi vašemu zaměstnavateli nabídneme spolupráci s našim spolkem. Podaří-li se spolupráci realizovat, vyberte si libovolnou akci dle dohody pro vás jako pozornost!

Další možností je zapojit se do našeho týmu. Možností je hodně, od pomocných prací, zpracování videí, až po plánování a organizace akcí. Aktuálně hledáme: instruktory, figuranty zážitkových kurzů první pomoci, kronikáře, pomoc pro nakládku a vykládku lodí a další. Vaši snahu oceníme individuálně dohodnutou slevou až 100% z ceny akce, příspěvky na školení a doškolovací kurzy, příspěvky na vybavení a skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě.

autor: Lukáš Chlappek

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.