> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

SFC Opava – Petřkovice 2:0

vloženo: 15.07.2017           komentářů: 0


Slezský FC uzavřel soustředění vítězně, přetlačil Petřkovice

Jakubčovice nad Odrou – Vítězný průběh mělo soustředění opavských fotbalistů ve Švamlově mlýně a jeho okolí. Po výhře nad rezervou Žiliny si Slezané poradili také s Petřkovicemi, které porazili 2:0.
příp., sobota 15.7.2017, 10:00
SFC Opava SFC Opava
2:0
Odra Petřkovice Odra Petřkovice
Fendrich – Hrabina (62. M. Helebrand), Simerský (62. Radić), Žídek, Stříž (62. Čelůstka) – Schaffartzik – Kayamba, Zavadil (62. Mozol), Jursa (57. Zapalač) – Jurečka (62. Kuzmanović), Puškáč (62. Smola). Trenér: Roman Skuhravý.


Branky: 74. Zapalač, 76. Kayamba.

Utkání se hrálo na menším hřišti v Jakubčovicích a vstup do zápasu Slezskému FC vyšel. Opavští hráči byli aktivní, soupeře přehrávali a takřka mu nepůjčili balon. Navíc už po dvou minutách mohla jít Opava do vedení, když Jursa pěknou průnikovou přihrávkou oslovil Jurečku, ale ten Godulu nepřekonal.

O chvíli později Jurečka po rychlém protiútoku předal míč Kayambovi, ale toho vychytal opavský odchovanec v bráně Petřkovic. Na konci prvního poločasu mohli jít Slezané do vedení. Utěšená bomba Stříže se však mezi tyče nevešla a po pěkné kombinaci vyrazil Godula ránu Zavadila na roh.

Ve druhém poločase se Opavští chvíli hledali, ale závěrečných dvacet minut zvládli skvěle. V 74. minutě se dočkali úvodní branky, když Zapalač získal odražený balon a zpoza šestnáctky se trefil nádherně k pravé tyči.

Uběhly sotva dvě minuty a opavský tým se mohl znovu radovat. Tentokrát po dalším rohu našel balon Kayamba, propálil hradbu těl před sebou a bylo to 2:0. Pak Zapalač zprava odcentroval na Smolu, který se hlavou opřel do míče, a někteří diváci už slavili gól. Petřkovický gólman však skvělým zákrokem překazil opavskou radost.


autor: www.sfc.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

30.12.2018

Vloupání do prodejny v obci Litultovice
Doposud neznámý pachatel spáchal v době kolem půl čtvrté ráno 30. prosince 2018 v obci Litultovice přečin krádeže a přečin poškození cizí věci tím, že se po předchozím rozbití skleněné výplně vstupních dveří se škodou nejméně 5 tisíc korun vloupal do zdejší prodejny smíšeného zboží, odkud odcizil tři láhve alkoholu v hodnotě přes tisíc korun

27.12.2018

Ostravský recidivista
Ostravský recidivista byl zadržen při krádeži zboží v obci Háj ve Slezsku Policisté z Obvodního oddělení v Hlučíně v těchto dnech ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření z přečinu krádeže 32letému muži z Ostravy, neboť tento v polední době 27. prosince 2018 v prodejně potravin na ulici Antonína Vaška v obci Háj ve Slezsku odcizil zboží v hodnotě 345 korun. Celkem 5 kusů čokolád si uschoval pod svůj svrchní oděv a při průchodu přes pokladní zónu bez úhrady byl zadržen pracovníkem bezpečnostní ochranné služby prodejny. Následně byl předán přivolané hlučínské policejní hlídce k dalším procesním úkonům. Při nich bylo prokázáno, že obdobného protiprávního jednání majetkového charakteru se shora jmenovaný muž dopustil v téže prodejně již 20. prosince letošního roku, kdy odcizil 6 kusů čokolád v hodnotě 414 korun.

27.12.2018

Chvíli před půl třetí odpoledne
Dopravní nehoda podnapilého řidiče osobního automobilu v Opavě.Chvíli před půl třetí odpoledne 27. prosince 2018 řídil 62letý místní muž své osobní motorové vozidlo tovární značky Jepp po ulici Pivovarské v Opavě, přičemž najížděl do objektu parkoviště zdejšího Obchodního centra. Přední části vozu však narazil do skleněné výplně fasády domu, poté ihned vycouval, vjel tedy do podzemního parkoviště a zde nejprve narazil do zaparkovaného osobního motorového vozidla tovární značky Ford. Poté nadále pokračoval v jízdě a při parkování ještě narazil do zde odstaveného osobního automobilu tovární značky VW Passat.

25.12.2018

Úmyslné poškození
Úmyslné poškození zaparkovaných automobilů na ulici Krnovské v Opavě Od desáté hodiny večerní 25. prosince 2018 do jedenácté hodiny dopolední následujícího dne se doposud neznámá osoba dopustila v jednom z veřejně přístupných areálů na ulici Krnovské v Opavě přečinu poškození cizí věci tím, že úmyslně poškodila zde zaparkovaná motorová vozidla. Jak bylo dosavadním prověřováním zjištěno, tak dřevěnou židlí došlo k rozbití obou zadních světel a zadního okna u osobního automobilu tovární značky Škoda Octavia, čímž vznikla poškozené soukromé společnosti celková hmotná škoda na majetku ve výši nejméně 5 tisíc korun

23.12.2018

Opavští policisté prověřují
Opavští policisté prověřují krádež peněženky v jedné z kateřinských restaurací Doposud neznámý pachatel spáchal v podvečerních hodinách 23. prosince 2018 v prostorách restaurace na ulici Pekařské v Opavě-Kateřinkách přečin krádeže a přečin neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku tím, že využil nepozornosti poškozeného místního 46letého muže a z jeho volně odložené bundy mu odcizil pánskou koženou peněženku černé barvy. V ní se nacházely finanční prostředky, platební karty, osobní doklady a doklady k automobilu, vše v celkové hodnotě téměř 12 tisíc korun