> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

SFC Opava – Petřkovice 2:0

vloženo: 15.07.2017           komentářů: 0


Slezský FC uzavřel soustředění vítězně, přetlačil Petřkovice

Jakubčovice nad Odrou – Vítězný průběh mělo soustředění opavských fotbalistů ve Švamlově mlýně a jeho okolí. Po výhře nad rezervou Žiliny si Slezané poradili také s Petřkovicemi, které porazili 2:0.
příp., sobota 15.7.2017, 10:00
SFC Opava SFC Opava
2:0
Odra Petřkovice Odra Petřkovice
Fendrich – Hrabina (62. M. Helebrand), Simerský (62. Radić), Žídek, Stříž (62. Čelůstka) – Schaffartzik – Kayamba, Zavadil (62. Mozol), Jursa (57. Zapalač) – Jurečka (62. Kuzmanović), Puškáč (62. Smola). Trenér: Roman Skuhravý.


Branky: 74. Zapalač, 76. Kayamba.

Utkání se hrálo na menším hřišti v Jakubčovicích a vstup do zápasu Slezskému FC vyšel. Opavští hráči byli aktivní, soupeře přehrávali a takřka mu nepůjčili balon. Navíc už po dvou minutách mohla jít Opava do vedení, když Jursa pěknou průnikovou přihrávkou oslovil Jurečku, ale ten Godulu nepřekonal.

O chvíli později Jurečka po rychlém protiútoku předal míč Kayambovi, ale toho vychytal opavský odchovanec v bráně Petřkovic. Na konci prvního poločasu mohli jít Slezané do vedení. Utěšená bomba Stříže se však mezi tyče nevešla a po pěkné kombinaci vyrazil Godula ránu Zavadila na roh.

Ve druhém poločase se Opavští chvíli hledali, ale závěrečných dvacet minut zvládli skvěle. V 74. minutě se dočkali úvodní branky, když Zapalač získal odražený balon a zpoza šestnáctky se trefil nádherně k pravé tyči.

Uběhly sotva dvě minuty a opavský tým se mohl znovu radovat. Tentokrát po dalším rohu našel balon Kayamba, propálil hradbu těl před sebou a bylo to 2:0. Pak Zapalač zprava odcentroval na Smolu, který se hlavou opřel do míče, a někteří diváci už slavili gól. Petřkovický gólman však skvělým zákrokem překazil opavskou radost.


autor: www.sfc.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.