> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

S chutí hrát a kvalitou hráčů

vloženo: 09.07.2017           komentářů: 0

S chutí hrát a kvalitou hráčů jsem spokojen, hlásí Skuhravý. Góly přijdou

Kravaře – Slezský FC zvládl přípravné utkání s prvoligovou Karvinou více než dobře. Svého soupeře zejména ve druhém poločase výrazně přehrál a zvítězil v poměru 3:1. Jak zápas viděl opavský kouč Roman Skuhravý?

„Musím říct, že už čtvrteční i páteční trénink vypadaly až s podivem zajímavě – kluci totiž absolvovali brutální trénink a kvalita byla přesto hodně zajímavá. Chtěli jsme to přenést do zápasu na krásném hřišti proti výbornému soupeři,“ říká na úvod opavský kouč Roman Skuhravý.

„Zhruba od patnácté, dvacáté minuty jsme získali klid. Co se týče držení míče, chuti hrát a kvality všech hráčů jsem spokojený. Že ještě nedáváme góly? Věřím, že to přijde,“ dodává.

Teď mají opavští fotbalisté volno. V pondělí se přesunou na pětidenní soustředění do Švamlova Mlýna, kde to dobře znají. Sehrají také zápasy s rezervou Žiliny a Petřkovicemi.

„Zvolili jsme trochu jiný model. Nechtěli jsme soupeře z první a druhé ligy, protože budeme hodně pracovat na dynamice a ofenzivě. Chtěli jsme si to vyzkoušet ve dvou zápasech. Doufám, že naše představa bude naplněna,“ věří Skuhravý.

Kádr Slezského FC potkalo zeštíhlení. Končí testovaní Matěj Končal s Radimem Barankem. Ani jeden opavský dres oblékat nebude. „V pátek jsme rozhodli, že do sezony půjdeme se sedmnácti hráči a třemi brankáři s tím, že tři, čtyři mladé kluky máme v juniorce. Situace s Matějem Končalem a Radimem Barankem nedopadla. Chtěli jsme to uzavřít a rozhodnutí už muselo padnout. Je to společné rozhodnutí celého realizačního týmu i vedení klubu,“ uzavírá trenér SFC.

autor: www.sfc.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.