> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

S chutí hrát a kvalitou hráčů

vloženo: 09.07.2017           komentářů: 0

S chutí hrát a kvalitou hráčů jsem spokojen, hlásí Skuhravý. Góly přijdou

Kravaře – Slezský FC zvládl přípravné utkání s prvoligovou Karvinou více než dobře. Svého soupeře zejména ve druhém poločase výrazně přehrál a zvítězil v poměru 3:1. Jak zápas viděl opavský kouč Roman Skuhravý?

„Musím říct, že už čtvrteční i páteční trénink vypadaly až s podivem zajímavě – kluci totiž absolvovali brutální trénink a kvalita byla přesto hodně zajímavá. Chtěli jsme to přenést do zápasu na krásném hřišti proti výbornému soupeři,“ říká na úvod opavský kouč Roman Skuhravý.

„Zhruba od patnácté, dvacáté minuty jsme získali klid. Co se týče držení míče, chuti hrát a kvality všech hráčů jsem spokojený. Že ještě nedáváme góly? Věřím, že to přijde,“ dodává.

Teď mají opavští fotbalisté volno. V pondělí se přesunou na pětidenní soustředění do Švamlova Mlýna, kde to dobře znají. Sehrají také zápasy s rezervou Žiliny a Petřkovicemi.

„Zvolili jsme trochu jiný model. Nechtěli jsme soupeře z první a druhé ligy, protože budeme hodně pracovat na dynamice a ofenzivě. Chtěli jsme si to vyzkoušet ve dvou zápasech. Doufám, že naše představa bude naplněna,“ věří Skuhravý.

Kádr Slezského FC potkalo zeštíhlení. Končí testovaní Matěj Končal s Radimem Barankem. Ani jeden opavský dres oblékat nebude. „V pátek jsme rozhodli, že do sezony půjdeme se sedmnácti hráči a třemi brankáři s tím, že tři, čtyři mladé kluky máme v juniorce. Situace s Matějem Končalem a Radimem Barankem nedopadla. Chtěli jsme to uzavřít a rozhodnutí už muselo padnout. Je to společné rozhodnutí celého realizačního týmu i vedení klubu,“ uzavírá trenér SFC.

autor: www.sfc.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

11.10.2018

Zloděj „čtenář“
Hlučínští policisté prověřují krádež časopisů a novin. K události došlo v ranních hodinách dne 11. 10. 2018 v Hlučíně u prodejny na ulici Opavská. Prozatím neznámý pachatel násilím vnikl do plechové skříně stojící u prodejny a odcizil 63 různých časopisů a novin. Způsobená škoda činí 1 416 korun.

11.10.2018

Střetl se s laní
Škoda ve výši 60 tisíc korun vznikla majiteli nákladního vozidla Mercedes, který jel dne 11. 10. 2018 v 05:45 hodin mezi obcemi Guntramovice a Dvorce. Do jízdní dráhy mu z travnatého svahu vběhla laň. Došlo ke střetu a zvěř z místa odběhla. Ke zranění osob nedošlo.

09.10.2018

Krádež čtyřkolky
Policisté z Velkých Heraltice prověřují krádež, ke které došlo v době od 8. do 9. 10. 2018 v obci Brumovice – Skrochovice. Zatím nezjištěný pachatel odcizil z vjezdu mezi rybníčkem a zadní částí místní restaurace na volně přístupném pozemku odstavenou motorovou čtyřkolku Polaris. Způsobená škoda činí 30 tisíc korun.

28.09.2018

Žena křičela a volala o pomoc
Dne 28. 9. 2018 v čase 02:38 hod., byl na žádost operačního střediska městské policie proveden výjezd strážníků do ulice Pekařská v Opavě, odkud na tísňovou linku městské policie telefonoval oznamovatel, který operátorovi sdělil, že ve zmíněné ulici slyší nějakou slečnu, která křičí a volá o pomoc. Strážníci na místě nalezli ženu mladšího věku, která ležela na chodníku. U ní se nacházela další žena, která dotyčnou držela za ruce, přitom ji uklidňovala a snažila se ležící ženě pomoct vstát. Dále strážnicí zjistili, že důvodem křiku je stav ležící ženy. Ta jevila silné známky opilosti, byla agresivní, nekontrolovala své chování a tím bezprostředně ohrožovala sebe nebo jinou osobu na zdraví či životě, byla převezena na záchytnou stanici v Opavě k odeznění akutní intoxikace.

17.08.2018

Vloupání do zámecké vinárny
Vloupání do zámecké vinárny v obci Velké Hoštice Doposud neznámý pachatel spáchal v blíže neupřesněné době mezi půl pátou odpolední a půl desátou večerní 16. srpna letošního roku na ulici Zámecké v obci Velké Hoštice přečin krádeže tím, že se vloupal do objektu zdejší zámecké vinárny, ze které odcizil černou koženou pracovní peněženku s tržbou ve výši 7 tisíc korun a dále 10 lahví vína značky Chateau Valtice, pozdní sběr, odrůdy Pálava, ročníku 2016 v hodnotě téměř 2 a půl tisíce korun.