> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Opavští otočili duel s Odrou

vloženo: 05.07.2017           komentářů: 0

Opavští otočili duel s Odrou, rozhodl Kuzmanović

Žimrovice – Fotbalisté Slezského FC zvládli vítězně další přípravnou prověrku. V útulném areálu v Žimrovicích porazili polského soupeře z Opole v poměru 2:1. Opava sice prohrávala, ale Jurečka s Kuzmanovićem skóre otočili.
příp., středa 5.7.2017, 17:00
SFC Opava SFC Opava
2:1
Opole Opole
Šrom (46. Lasák) – M. Helebrand (63. Hrabina) (74. M. Helebrand), Simerský, Radić (46. Žídek), Stříž – Kayamba (69. Strnad), Mozol (69. Rychlý), Jursa, Končal (63. Zapalač) – Puškáč, Jurečka (63. Kuzmanović). Trenér: Roman Skuhravý.


Branky: 44. Jurečka, 81. z pen. Kuzmanović – 15. z pen. Skrzypczak.
Rozhodčí: Dudek – Mikeska, Broskevič.

Slezané nezačali vůbec špatně. Hned několik povedených kombinací jistě potěšilo několik stovek fanoušků, kteří vyrazili do Žimrovic. Navzdory slibnému startu však Radić po čtvrthodině hry rukou tečoval centr jednoho z hostujících hráčů a nařízenou penaltu proměnil Skrzypczak.

Opavští se chvíli hledali, ale pak už opět zaměstnávali obranu Odry. Vyrovnávací trefy se Slezané dočkali minutu před koncem první půle, když skóroval Jurečka a vyrovnal.

Po změně stran se hrál vyrovnaný fotbal, závěr však patřil Slezskému FC. První varování přišlo zhruba dvacet minut před koncem. Kuzmanović rozběhl Kayambu, jenže jeho střela se mezi tři tyče nevešla.

Pak rukou v šestnáctce ovšem zahrál i jeden z fotbalistů polského celku a Kuzmanović si nachystal míč k penaltě. Srbský útočník vsadil na razanci a jeho dělovka k pravé tyči se štěstím prošla brankáři pod rukou – 2:1.

Další gól už nepadl, a tak Slezský FC zvítězil v přípravě potřetí v řadě. V sobotu čeká Opavu další přípravný test. Na hřišti v Kravařích se od 11 hodin střetne s prvoligovou Karvinou.


autor: SFC Opava

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.