> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Do Háje ve Slezsku přijede

vloženo: 04.07.2017           komentářů: 0

Do Háje ve Slezsku přijede Valašské Meziříčí

Po remíze s Frýdkem-Místkem a nedělní porážce ve Štěpánkovicích s Opavou čeká fotbalisty druholigových Vítkovic ve středu 5. července dopoledne třetí zápasový test. V Háji ve Slezsku si od 10.15 hodin zahrají proti Valašskému Meziříčí.

„Do utkání vstoupí v základní sestavě druhá parta hráčů, která nebyla vytížená v neděli proti Opavě,“ uvedl trenér MFK Vítkovice Roman West s tím, že ta první parta si pro změnu na soustředění půjde zaběhat.Vítkovice prozatím v přípravě, jak už bylo zmíněno, ještě ani jednou nevyhrály. „To bychom samozřejmě chtěli změnit, ale v téhle fázi přípravy to není prvotní záměr,“ podotkl Roman West, který v nejbližší době nemůže počítat se službami Jakuba Vichty, jenž z nedělního zápasu s Opavou odkulhal už v průběhu prvního poločasu. „Rentgen bohužel ukázal, že Kuba má zlomený nárt a čeká ho operace,“ upřesnil.

Valašské Meziříčí je nováčkem třetí nejvyšší soutěže, která začne až začátkem srpna, a proto to bude pro nově se tvořící tým letní zápasová premiéra. Stejně tak první zápas odkoučuje nový trenér našeho soupeře Jaroslav Vodička. Ten nahradil na střídačce Michala Kováře, jenž po úspěšné sezoně zamířil do Fulneku, kde se stal šéftrenérem klubu.Ambiciózní tým Valašského Meziříčí začal s přípravou až 3. července a v jeho dresu by se ve středu v Háji ve Slezsku mohl objevit mimo jiných i Radim Jurča, útočník, který strávil část minulé sezony právě u nás ve Vítkovicích.Oba týmy na sebe nedávno narazily i v soutěži, to bylo v divizní sezoně 2014/2015. A Vítkovice tenkrát vyhrály oba zápasy, na podzim venku 2:1 a na jaře doma 4:0.Zápas MFK Vítkovice – TJ Valašské Meziříčí začíná v Háji ve Slezsku ve středu 5. července v 10.15 hodin.

autor: MFK Vítkovic

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

11.10.2018

Zloděj „čtenář“
Hlučínští policisté prověřují krádež časopisů a novin. K události došlo v ranních hodinách dne 11. 10. 2018 v Hlučíně u prodejny na ulici Opavská. Prozatím neznámý pachatel násilím vnikl do plechové skříně stojící u prodejny a odcizil 63 různých časopisů a novin. Způsobená škoda činí 1 416 korun.

11.10.2018

Střetl se s laní
Škoda ve výši 60 tisíc korun vznikla majiteli nákladního vozidla Mercedes, který jel dne 11. 10. 2018 v 05:45 hodin mezi obcemi Guntramovice a Dvorce. Do jízdní dráhy mu z travnatého svahu vběhla laň. Došlo ke střetu a zvěř z místa odběhla. Ke zranění osob nedošlo.

09.10.2018

Krádež čtyřkolky
Policisté z Velkých Heraltice prověřují krádež, ke které došlo v době od 8. do 9. 10. 2018 v obci Brumovice – Skrochovice. Zatím nezjištěný pachatel odcizil z vjezdu mezi rybníčkem a zadní částí místní restaurace na volně přístupném pozemku odstavenou motorovou čtyřkolku Polaris. Způsobená škoda činí 30 tisíc korun.

28.09.2018

Žena křičela a volala o pomoc
Dne 28. 9. 2018 v čase 02:38 hod., byl na žádost operačního střediska městské policie proveden výjezd strážníků do ulice Pekařská v Opavě, odkud na tísňovou linku městské policie telefonoval oznamovatel, který operátorovi sdělil, že ve zmíněné ulici slyší nějakou slečnu, která křičí a volá o pomoc. Strážníci na místě nalezli ženu mladšího věku, která ležela na chodníku. U ní se nacházela další žena, která dotyčnou držela za ruce, přitom ji uklidňovala a snažila se ležící ženě pomoct vstát. Dále strážnicí zjistili, že důvodem křiku je stav ležící ženy. Ta jevila silné známky opilosti, byla agresivní, nekontrolovala své chování a tím bezprostředně ohrožovala sebe nebo jinou osobu na zdraví či životě, byla převezena na záchytnou stanici v Opavě k odeznění akutní intoxikace.

17.08.2018

Vloupání do zámecké vinárny
Vloupání do zámecké vinárny v obci Velké Hoštice Doposud neznámý pachatel spáchal v blíže neupřesněné době mezi půl pátou odpolední a půl desátou večerní 16. srpna letošního roku na ulici Zámecké v obci Velké Hoštice přečin krádeže tím, že se vloupal do objektu zdejší zámecké vinárny, ze které odcizil černou koženou pracovní peněženku s tržbou ve výši 7 tisíc korun a dále 10 lahví vína značky Chateau Valtice, pozdní sběr, odrůdy Pálava, ročníku 2016 v hodnotě téměř 2 a půl tisíce korun.