> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Do Háje ve Slezsku přijede

vloženo: 04.07.2017           komentářů: 0

Do Háje ve Slezsku přijede Valašské Meziříčí

Po remíze s Frýdkem-Místkem a nedělní porážce ve Štěpánkovicích s Opavou čeká fotbalisty druholigových Vítkovic ve středu 5. července dopoledne třetí zápasový test. V Háji ve Slezsku si od 10.15 hodin zahrají proti Valašskému Meziříčí.

„Do utkání vstoupí v základní sestavě druhá parta hráčů, která nebyla vytížená v neděli proti Opavě,“ uvedl trenér MFK Vítkovice Roman West s tím, že ta první parta si pro změnu na soustředění půjde zaběhat.Vítkovice prozatím v přípravě, jak už bylo zmíněno, ještě ani jednou nevyhrály. „To bychom samozřejmě chtěli změnit, ale v téhle fázi přípravy to není prvotní záměr,“ podotkl Roman West, který v nejbližší době nemůže počítat se službami Jakuba Vichty, jenž z nedělního zápasu s Opavou odkulhal už v průběhu prvního poločasu. „Rentgen bohužel ukázal, že Kuba má zlomený nárt a čeká ho operace,“ upřesnil.

Valašské Meziříčí je nováčkem třetí nejvyšší soutěže, která začne až začátkem srpna, a proto to bude pro nově se tvořící tým letní zápasová premiéra. Stejně tak první zápas odkoučuje nový trenér našeho soupeře Jaroslav Vodička. Ten nahradil na střídačce Michala Kováře, jenž po úspěšné sezoně zamířil do Fulneku, kde se stal šéftrenérem klubu.Ambiciózní tým Valašského Meziříčí začal s přípravou až 3. července a v jeho dresu by se ve středu v Háji ve Slezsku mohl objevit mimo jiných i Radim Jurča, útočník, který strávil část minulé sezony právě u nás ve Vítkovicích.Oba týmy na sebe nedávno narazily i v soutěži, to bylo v divizní sezoně 2014/2015. A Vítkovice tenkrát vyhrály oba zápasy, na podzim venku 2:1 a na jaře doma 4:0.Zápas MFK Vítkovice – TJ Valašské Meziříčí začíná v Háji ve Slezsku ve středu 5. července v 10.15 hodin.

autor: MFK Vítkovic

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

30.12.2018

Vloupání do prodejny v obci Litultovice
Doposud neznámý pachatel spáchal v době kolem půl čtvrté ráno 30. prosince 2018 v obci Litultovice přečin krádeže a přečin poškození cizí věci tím, že se po předchozím rozbití skleněné výplně vstupních dveří se škodou nejméně 5 tisíc korun vloupal do zdejší prodejny smíšeného zboží, odkud odcizil tři láhve alkoholu v hodnotě přes tisíc korun

27.12.2018

Ostravský recidivista
Ostravský recidivista byl zadržen při krádeži zboží v obci Háj ve Slezsku Policisté z Obvodního oddělení v Hlučíně v těchto dnech ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření z přečinu krádeže 32letému muži z Ostravy, neboť tento v polední době 27. prosince 2018 v prodejně potravin na ulici Antonína Vaška v obci Háj ve Slezsku odcizil zboží v hodnotě 345 korun. Celkem 5 kusů čokolád si uschoval pod svůj svrchní oděv a při průchodu přes pokladní zónu bez úhrady byl zadržen pracovníkem bezpečnostní ochranné služby prodejny. Následně byl předán přivolané hlučínské policejní hlídce k dalším procesním úkonům. Při nich bylo prokázáno, že obdobného protiprávního jednání majetkového charakteru se shora jmenovaný muž dopustil v téže prodejně již 20. prosince letošního roku, kdy odcizil 6 kusů čokolád v hodnotě 414 korun.

27.12.2018

Chvíli před půl třetí odpoledne
Dopravní nehoda podnapilého řidiče osobního automobilu v Opavě.Chvíli před půl třetí odpoledne 27. prosince 2018 řídil 62letý místní muž své osobní motorové vozidlo tovární značky Jepp po ulici Pivovarské v Opavě, přičemž najížděl do objektu parkoviště zdejšího Obchodního centra. Přední části vozu však narazil do skleněné výplně fasády domu, poté ihned vycouval, vjel tedy do podzemního parkoviště a zde nejprve narazil do zaparkovaného osobního motorového vozidla tovární značky Ford. Poté nadále pokračoval v jízdě a při parkování ještě narazil do zde odstaveného osobního automobilu tovární značky VW Passat.

25.12.2018

Úmyslné poškození
Úmyslné poškození zaparkovaných automobilů na ulici Krnovské v Opavě Od desáté hodiny večerní 25. prosince 2018 do jedenácté hodiny dopolední následujícího dne se doposud neznámá osoba dopustila v jednom z veřejně přístupných areálů na ulici Krnovské v Opavě přečinu poškození cizí věci tím, že úmyslně poškodila zde zaparkovaná motorová vozidla. Jak bylo dosavadním prověřováním zjištěno, tak dřevěnou židlí došlo k rozbití obou zadních světel a zadního okna u osobního automobilu tovární značky Škoda Octavia, čímž vznikla poškozené soukromé společnosti celková hmotná škoda na majetku ve výši nejméně 5 tisíc korun

23.12.2018

Opavští policisté prověřují
Opavští policisté prověřují krádež peněženky v jedné z kateřinských restaurací Doposud neznámý pachatel spáchal v podvečerních hodinách 23. prosince 2018 v prostorách restaurace na ulici Pekařské v Opavě-Kateřinkách přečin krádeže a přečin neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku tím, že využil nepozornosti poškozeného místního 46letého muže a z jeho volně odložené bundy mu odcizil pánskou koženou peněženku černé barvy. V ní se nacházely finanční prostředky, platební karty, osobní doklady a doklady k automobilu, vše v celkové hodnotě téměř 12 tisíc korun