> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Do Háje ve Slezsku přijede

vloženo: 04.07.2017           komentářů: 0

Do Háje ve Slezsku přijede Valašské Meziříčí

Po remíze s Frýdkem-Místkem a nedělní porážce ve Štěpánkovicích s Opavou čeká fotbalisty druholigových Vítkovic ve středu 5. července dopoledne třetí zápasový test. V Háji ve Slezsku si od 10.15 hodin zahrají proti Valašskému Meziříčí.

„Do utkání vstoupí v základní sestavě druhá parta hráčů, která nebyla vytížená v neděli proti Opavě,“ uvedl trenér MFK Vítkovice Roman West s tím, že ta první parta si pro změnu na soustředění půjde zaběhat.Vítkovice prozatím v přípravě, jak už bylo zmíněno, ještě ani jednou nevyhrály. „To bychom samozřejmě chtěli změnit, ale v téhle fázi přípravy to není prvotní záměr,“ podotkl Roman West, který v nejbližší době nemůže počítat se službami Jakuba Vichty, jenž z nedělního zápasu s Opavou odkulhal už v průběhu prvního poločasu. „Rentgen bohužel ukázal, že Kuba má zlomený nárt a čeká ho operace,“ upřesnil.

Valašské Meziříčí je nováčkem třetí nejvyšší soutěže, která začne až začátkem srpna, a proto to bude pro nově se tvořící tým letní zápasová premiéra. Stejně tak první zápas odkoučuje nový trenér našeho soupeře Jaroslav Vodička. Ten nahradil na střídačce Michala Kováře, jenž po úspěšné sezoně zamířil do Fulneku, kde se stal šéftrenérem klubu.Ambiciózní tým Valašského Meziříčí začal s přípravou až 3. července a v jeho dresu by se ve středu v Háji ve Slezsku mohl objevit mimo jiných i Radim Jurča, útočník, který strávil část minulé sezony právě u nás ve Vítkovicích.Oba týmy na sebe nedávno narazily i v soutěži, to bylo v divizní sezoně 2014/2015. A Vítkovice tenkrát vyhrály oba zápasy, na podzim venku 2:1 a na jaře doma 4:0.Zápas MFK Vítkovice – TJ Valašské Meziříčí začíná v Háji ve Slezsku ve středu 5. července v 10.15 hodin.

autor: MFK Vítkovic

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.